řazení příspěvků

Jana Bambasová

Vloženo 4.4.2005 - 14:40
Nevím, jak pro vás ostatní, ale pro mě je docela nepříjemné přeřazování témat vždy po další reakci na přední místo. Chodím na diskusi s ohledem na velkou zaneprázdněnost absolutně nepravidelně a stává se mi, že diskusi nečtu i 2-3 týdny. Ve staré verzi bylo chronologické řazení příspěvků lepší, šla jsem zpět a zpět.. až k tématům, která jsem četla. Teď je pořadí příspěvků hodinu od hodiny jiné. Chápu, že je to proto, aby témata, o kterých se ještě diskutuje byla v popředí, ovšem to má význam pro lidi, kteří jsou na netu stále. Jak jste si jistě také všimli, dochází k znovuotvírání témat starých půl roku, rok i déle, jsou na nich desítky reakcí a vše již začíná být nepřehledné. Tímto způsobem se dočkáme toho, že se daná témata potáhnou equichannelem roky, desetiletí, možná i staletí... :-))) Neberte to, prosím, jako kritiku, jen jako můj názor, že mi to postaru vyhovovalo víc. Proto prosím, abyste sem připojili své názory, jaké řazení komu vyhovuje a pokud by nás zpátečníků bylo větší množství, přimlouvala bych se u administrátorů o zrušení změn pořadí příspěvků nebo zavedení možnosti volby řazení. Děkuji Jana Bambasová

Jana Bambasová

Vloženo 4.4.2005 - 14:58
Omlouvám se, téma jsem umístila špatně, mělo být na běžné diskusi.

Helena Görnerová

Vloženo 5.4.2005 - 9:13
Téma jste umístila naprosto správně, je to diskuze o EQCH, ne o koních. Řazení příspěvků zde bylo již mnohkrát diskutováno a právě na žádost velké části přispěvatelů bylo nakonec vyřešeno takto. Není to tedy jen náš nápad, je to vůle vás samotných. Nevidím zároveň nic špatného na tom, že se do popředí dostávají stará témata; víte, někdy je naopak ohromně užitečné zrevidovat svůj názor a ohlédnout se rok zpět... (a říct si třeba "to jsem byl ale jelito :))" - beztak jsou zde témata, stará x let, uložena a nikdo je mazat nebude, takto mohou být alespoň užitečná :) Co se týče "všech příspěvků", není to bohužel vzhledem k zátěži serveru zatím možné (a prosím, vyhledejte si toto ve starších příspěvcích). V průběhu prací no novém systému na to ale myslíme :)

simona Pivoňková

Vloženo 30.5.2005 - 11:17
Mě by se velmi líbilo, kdyby řazení příspěvků nebo témat bylo možno řadit jako třeba u zpráv na emailu volitelně podle data, autora - tedy abecedně nebo podle velikosti... v tomto případě bych to viděla podle data a podle abecedy zcela postačující, protože pak bych viděla, co je nového a zároveň bych bez potíží hledala témata, která mne zajímají. Vím, že v takovém množství příspěvků a při tolika uživatelích to nikdy nebude pro všechny 100% ale taky mi dělá trochu potíže spíš tím, že je to zdlouhavé, že když si otevřu aktuální téma a chci si přečíst poslední příspěvěk, musím ho hledat mezi ostatními, že mi nevyskočí jako první s možností si pak, jako druhý krok otevřít celý strom v daném tématu. Takhle brousím v datech a časech, abych odhalila co tam je skryto....

Helena Görnerová

Vloženo 30.5.2005 - 18:40
"volitelně podle data, autora - tedy abecedně nebo podle velikosti.." Tak to zřejmě těžko :o) Ale něco podobného mám v hlavě. Nicméně stále je třeba myslet na to, že se nebavíme o padesáti příspěvcích za rok.. Ve všech diskuzích je aktuálně dohromady 130 tisíc(!) příspěvků a program na jejich zpracování (třídění) je velice náročný na strojové vybavení. Doufám, že zatím slíbené "všechny příspěvky" jako to bylo dřív postačí. Resp. bude zatím muset :o)

Helena Görnerová

Vloženo 24.3.2006 - 19:29
Vždyť se označují. Přečtené mají jinou barvu - pokud samozřejmě jdete po jednotlivých příspěvcích. Pokud jdete a nemění barvu, pak máte asi nastavený prohlížeč tak, aby "přebíjel" styly, nastavené na stránkách, nějakými styly vlastními. Pokud čtete celé vlákno najednou, systém samozřejmě nepozná, které z rozbalených příspěvků čtete a tudíž je nemůže označit. To prostě zařídit nelze. (Omlouvám se za kratku, ale už se to tu dost podrobně probíralo.)

Helena Görnerová

Vloženo 25.3.2006 - 20:05
Kdyby to bylo tak jednoduché, už to je jinak :) Nezlobte se, v této fázi neplánujeme takové výrazné změny diskuzí. Resp. to, co chcete, by byla úplně jiná verze, kterou by musel někdo na zakázku naprogramovat úplně jinak a vzhledem k tomu, že je rozdělaný celý nový systém, je to úplně mimo téma. Už jsme to tu rozebírali. Děkujeme za pochopení.

Zuzana Obrtelová

Vloženo 30.8.2006 - 14:41
Ahoj, nevim jestli to nebude zase s křížkem po funuse :).V diskuzi Spolujízda se mi řadí témata nějak přeházeně a ne úplně dobře podle data.