Proč může být diskuze o potkanech v hlavní diskuzi o koních a dotaz, jak se snáší jisté plemeno psů

Romana Matušinská

Vloženo 3.2.2008 - 13:59
Trochu divné, ne?Díky za vysvětlení, proč je nějaké tlachání o potkanech významější než konkrétní dotaz, k němuž potřebuji odpovědi.

Helena Görnerová

Vloženo 3.2.2008 - 15:18
Bez emocí by to nešlo? Někdo vám umře, proto, že jsem téma přesunula?? Nedělejte, pls., z komára velblouda :o)Diskuze o psech je diskuze o psech.Diskuze o obyvatelích stáje je koním bližší a je o i koních.Asi to budete muset ponechat na nás. Jak už jsme psali, musíme si fórum o životě za provozu oťukat a ujasnit, je to docela ojedinělý experiment. Nebo ho mám hned zavřít, protože vám se cosi nelíbí?PS: Prosím, názvy témat dávejte VĚCNÉ KRÁTKÉ. Musela jsem ho zkrátit, dělá to bugr při zobrazování všech příspěvků. Naštudujte si, prosím, obecné zvyklosti chování v diskuzích, než někam napíšete.Díky za pochopení.

Marcela Martinková

Vloženo 4.2.2008 - 14:39
Nezlob te se, ale čekala bych od Vás jako moderátorky této diskuze profesionálnější odpověď než naprosto nevhodnou větu tipu "Někdo Vám umře...", i když s Vámi souhlasím s přesunováním příspěvků.

Helena Görnerová

Vloženo 4.2.2008 - 16:14
A smajlík a nadsázka.. neuniká vám něco? :o) Lidi, proboha, neberte se tak vážně. I profesionální práce se dá dělat s humorem a nadhledem a holt pomilionté opakování "nezlobte se, my to vidíme jinak" se někdy už jinak, než s úsměvem říci nedá. Někdy by bylo dobré, aby ti, co píší dotazy, se sami zachovali profesionálně a před jeho vložením přečetli pravidla, shlédli starší diskuze, vyznali se v netiketě a pak teprve kladli témata. Když po tisící prvé opakuji - když jdu někam psát, nastuduji pravidla a respektuji admina - už to opravdu nelze psát jinak.To není výsměch, to není třeba brát jako osobní útok nebo důkaz neprofesionality, tak to prostě je. Nejde o život.Keep smiling :o)