Pro admin - je to komerční inzerát?

Magdalena Vrchovská

Vloženo 8.1.2009 - 9:22
Na svých webových stránkách http://www.horsesalescz.wbs.cz/Co_nabizime.html?flash=nenabízejí prodej koní a zprostředkování prodeje nebo koupě koně. V sekci aktuální nabídka jsou dva koně, kteří se objevují v inzerci Equichannelu jako neplacené inzeráty.Inzeráty na Equichannelu (zkopírováno z inzerce 8.1.2009. čas cca 9,15):ČT valach 8let Prodám valacha 8let, hnědák s odznaky, KVH cca 156cm.Ježděn převážně v terénu,absolvoval pár hubertů jinak nesportoval (pošetřený).Spolehlivý dámský koník zvyklý na psy, provoz. Při ošetřování mazel. Bezproblémový při přepravě, kování apod..Pro svou výšku vhodný především pro dítě "vyrostlé z poníků" nebo ženu.Pro další info a foto: www.horsesalescz.wbs.cz (sekce: Aktuální nabídka)milan, Praha, Telefon: 604124645 6.1.2009 21:35:15 Kategorie:Nabídka -> Koně -> Teplokrevník -> Valach valach učitel Nabízím k prodeji valacha *1997.Drezurně přiježděn do "L", skokově do "Z". V terénu miliónový kůň - neleká se, neutíká, nevyhazuje.Vhodný na rekreaci, nižší či hobby sport, nebo jako učitel pro začátečníka. Momentálně ježděn i obstaráván dětmi.100% zdravý.Na ošetřování, kování, veterináře bez problémů.Cena: 50 000,- k jednánímilan, Praha, Telefon: 604124645 6.1.2009 21:35:08 Kategorie:Nabídka -> Koně -> Teplokrevník -> Valach Porovnejte s aktuální nabídkou na uvedených stránkách a porovnejte tel. číslo.http://www.horsesalescz.wbs.cz/Aktualni_nabidka.html?flash=neJE TO FÉR VŮČI OSTATNÍM, CO ZA TO PLATÍ?Prodaní koně ze sekce na stránkách byli také na Eqch inzerci, s tím rozdílem že pod uživatelem Vendula Malenovská. Ze stránek je patrné, že oba jmenovaní (Milan Vanko ze stránek) spolupracují a takto podnikají.

Jana Hajkovcová

Vloženo 8.1.2009 - 13:10
Milá Magdaleno, Na otázku, má-li někdo reference na prodej koní Milan Vanko/Vendula Malenovská se objevily dvě kladné odpovědi, to tě zdá se příliš neuspokojilo. Z tvých příspěvků zjevně vyplývá, že ti zde nejde o užitečnou informaci, ale urputně se snažíš pomluvit (viz vazba na gomur)! a zaškodit.Buď tak laskavá už přestaň!

mismon

Vloženo 8.1.2009 - 13:13
Ale ona se neptá na reference, ale na to, zda není inzerát komerční... což asi je, pokud se prodejem koní daný subjekt profesionálně zabývá... a těch pár korun Equichannelu by je asi nepoložilo.

Dominika Švehlová

Vloženo 8.1.2009 - 14:26
Jste zcela OT. Na tomto fóru se probírají věci týkající se techničtější stránky Equichannelu a dotaz je skutečně na to, zda tyto inzeráty smí být v inzerci bezplatně, zda neodporují pravidlům - o nic víc nejde. Na tuhle věc mají reagovat admini :-) Krom toho osobní příspěvky na diskusi nepatří, to už bylo jasně řečeno v diskusích jiných, takže s tím prosím ihned přestaňte. Pro zadavatelku:Já to musím nechat na Helču, až se tu objeví (jako že není u PC neustále), protože do inzerce sahá jenom ona (aby v tom nebyl ještě větší binec, když se tam bude hrabat véce adminů :-). Myslím, že je to dost jasná komerční inzerce.

Helena Görnerová

Vloženo 8.1.2009 - 17:20
Fér to rozhodně není, ale abyste byla v obraze, denně rozešlu desítky e-mailů hříšníkům (denně!!!) a denně mažu i stovky inzerátů. A ejhle, do hodiny jsou tam znovu. Takže s naší typickou českou malostí a hrdinským podvodnictvím (hele, jak jsem jim to natřel, ušetřil jsem stovku!!) se to bohužel stíhat nedá. Také ne vždy vše odhalím, inzerce není gro tohoto serveru, starám se i o jiné věci. Podívám se na to.Trvalé řešení ale budeme muset udělat systémově a viz předchozí odpověď - bude to až v novém systému, do starého už investovat nebudeme. Až ten nový bude aktuální, dozvíte se vše.

Jana Hajkovcová

Vloženo 8.1.2009 - 20:03
Já se omlouvám, zřejmě jsem špatně pochopila tento diskuzní oddíl. Jen mě zarazilo, že na inzerci právě potkávám velmi často podobnou neplacenou inzerci s dalším odkazem na vlastní webové stránky (blogy, weby zdrama a jiné). A jak jsem projížděla diskuze, v jedné se tazatelka ptá na reference na tyto lidi a v druhé diskuzi se jí nelíbí jejich inzerce, proto mně, vzhledem k množství podobných neplacených inzerátů, zarazila její cílenost pravě na tyto - což u mě vyvolalo pocit :"osobní zájem někoho pomluvit". Jinak souhlasím, pokud to je komerční záležitost, ta stovka asi nikoho nevytrhne.

Helena Görnerová

Vloženo 8.1.2009 - 22:00
V pořádku. Jen si prostě nemyslete, že nic neděláme.

Magdalena Vrchovská

Vloženo 9.1.2009 - 9:50
OK, díky. Je fakt, že to byste asi nedělala nic jiného než mazala špatné inzeráty. Samozřejmě, už tam jsou oba inzeráty zase, pouze vynechali odkaz na své stránky :)