Přihlášení v průběhu čtení....

Alena Adamcova

Vloženo 24.7.2009 - 14:32
Dobrý den všem, nevím, zda už někdo podobný dotaz nepokládal, nestihla jsem pročítat. Chci se zeptat na pozdější přihlášení. Dost často se mi stává, že si otevřu EQCH jen na shlédnutí novinek či aktuálních diskuzí a poté, když se již v nějaké doskuzi nacházím mě něco zaujme a chci se přihlásit, pro vložení příspěvku apod. ve staré verzi jsem se vedle v okně přihlásila, aniž by mi zmizelo aktuálně otevřené téma. Zde se mi to nedaří, vyjedou mi přes celou obrazovku mé kontaktní údaje a musím se opětovně proklikávat zpět na předchozí téma. Dělám něco špatně nebo to bohužel jinak nejde? Děkuji za odpověď A. Adamcová

Helena Görnerová

Vloženo 24.7.2009 - 14:39
Pokud dobře rozumím dotazu, jste třeba na URL http://www.equichannel.cz/forum/diskuze/1315403#prispevek1321731, přihlásíte se a dostanete se na http://www.equichannel.cz/uzivatele/aillen ? (Prosím, vážně mi pište URL, kde se co děje a kam vás to posílá, já to pak hrozně dlouho a zbytečně dohledávám a hádám, co se asi tak u vás na počítači děje......) A jak se přihlašujete? To, co popisuji, odpovídá situaci, že na to slovo "Přihlásit" kliknete. Ale to nemusíte dělat. Jen nad něj najeďte myší a chvilinku počkejte... Pak vás systém nikam jinam nepošle. Uvidíte, funguje to.

Alena Adamcova

Vloženo 24.7.2009 - 14:44
Reakce na 1321734: Přesně tak. Díky za radu - vyzkoušela jsem - funguje. Někdy se holt rychlost nevyplácí... ;-) Moc děkuji.

Helena Görnerová

Vloženo 24.7.2009 - 14:51
Reakce na 1321737: Tak to se mi ale skutečně ULEVILO! Věříte mi to? :o)) Bezva. Není zač. Mám radost.

Helena Smutná

Vloženo 24.7.2009 - 15:01
Reakce na 1321741: Potvrzuju - přihlášení fachčí. Taky jsem moc pospíchala... :-)

Helena Görnerová

Vloženo 24.7.2009 - 16:17
Reakce na 1321745: Těší mě dvojnásob! ;o)

Alena Adamcova

Vloženo 24.7.2009 - 18:19
Reakce na 1321756: Tak hlavně, že jsme všechny potěšeny ;-) . Přeji všem pěkný víkend, specielně Heleně G. bez admin. problémů.... :-)

Alena Adamcova

Vloženo 24.7.2009 - 18:23
Jen ještě postřeh... Ničemu to nevadí a mě je to také fuk, ale v medailonku mám, že jsem na EQCH někdy od loňského roku, což trošku nesedí s mým prvním datovaným příspěvkem v historii někdy v polovině roku 2005 :-) Ale to je fakt detail, jen, že někde se vloudila chybička-maličká....

Helena Görnerová

Vloženo 24.7.2009 - 18:31
Reakce na 1321770: Jsem si toho vědoma. To byl takový můj nápad, že bychom tím dali najevo, jak jste věrní. Jenže jsem posléze zjistila, že nejsme schopni tato data dostat ze starých databází, resp. že je ani vlastně evidované nejspíš už nemáme. Ještě to chci za dlouhých zimních večerů prověřit, i když by to byly drahé člověkohodiny, mě by se tato info u každého z vás líbila. Bohužel jsme tak starý web, že ty úplně první údaje vůbec nebyly v databázích a to je problém :-( Uvidíme. Zatím to nechám zrušit, ať vás to nemate. Ale bude jiná vychytávka. Vaše aktivita, vyjádřená trefným názvem :o) Bude to masox... čekám tisíce "děkovných" dopisů :o)) Prima víkend všem.

Míla Rambousková

Vloženo 25.7.2009 - 10:06
Reakce na 1321734: A to funguje i v prohlížeči Firefox? Protože já na to "Přihlásit" můžu být "najetá myší" třeba 5 minut a nestane se nic. Je ale pravda, že když pak na to kliknu, tak mě to přihlásí a nikam mě to nevyhodí, zůstala jsem normálně na stránce téhle diskuze.

Helena Görnerová

Vloženo 26.7.2009 - 11:42
Reakce na 1321810: Stoprocentně. My všichni pracujeme výhradně na firefoxu, IE mám jen na testování. Ono také záleží, jestli třeba tvůj prohlížeč ví, že jsi v něm.. vysvětlím. Zapnu počítač, spustím poštu, spustím firefox. Protože jsem netrpělivá, spustím mezitím nějaké programy, EQCH mám třeba jako homepage, takže tam se jen čeká, až se načte, mezitím různě překlikávám po již spuštěných programech a trochu zavařím procesor :o) Pak dole na liště kliknu, že chci do firefoxu, otevře se mi již načtený EQCH (ale bez mého přičinění, bez výběru adresy, automaticky) a já jedu myší nad příhlásit. Jenže firefox neví, že v něm jsem, dokud do něj někam nekliknu. On nesnímá mé oči a nevidí mě. Tudíž nenačítá žádné skripty z našeho webu - neví, že už na něj "koukám", musím vydat aktivní povel myší "jsem tu". Kliknout kamkoliv do stránky, nebo do jeho horní lišty. Tím, ž jsem si ho vybrala dole na liště, jsem nedala povel jemu, to jsem dala povel pro windows "přepni mě do firefoxu". Ale FF stále čeká... neví.. hlupáček jeden :o)) To je tedy jedna možnost. Těch dalších, proč to nejde, může být ještě hodně. Bohužel z tvého popisu je neodhadnu :-( Zase mám málo informací.

Míla Rambousková

Vloženo 26.7.2009 - 12:08
Reakce na 1321882: Díky za odpověď! Můj prohlížeč by měl vědět, že jsem v něm, protože si pročítám diskuze, překlikávám, prostě normálně se po webu pohybuju. Nevím, co můžu dát za podrobnější a lepší informace... Pročítám, překlikávám a pak se rozhodnu, že se přihlásím, najedu na "Přihlásit" a objeví se okýnko. Tam dole je čudlík s názvem "Přihlásit se", když najedu na ten myší a čekám, nic se neděje. Už jsem zkusila i zůstat najetá jenom na tom "Přihlásit", ale taky se nic nestalo (nepřihlásilo mě to). Až když na to "Přihlásit se" kliknu, tak mi v okýnku napíše, že jsem byla úspěšně přihlášená, ale nehodí mě to nikam do profilu (to se mi stávalo dřív) a zůstanu v té diskuzi, kterou jsem pročítala. Takže z mého pohledu se vlastně nic moc neděje, nemám s tím problémy a extra mi to nevadí (protože se nemusím nikam zpátky proklikávat), jenom jsem byla zvědavá na ten "zázrak", jak mě to přihlásí bez klikání a to mi prostě nějak nefunguje... :-))

Helena Görnerová

Vloženo 26.7.2009 - 17:52
Reakce na 1321885: Mílo, tak tím příště, prosím, v popisu začni, co přesně děláš. Já pak zbytečně hledám chybu, kde není. Snad ten popis bude užitečný jindy jiným. Neumím ti to popsat jinak, než těmito obrázky. 1 - načtu EQCH a najedu myší nad slovo Přihlásit. Nic víc nedělám, nemačkám. 2 - do okýnek vypíšu údaje (většina z vás je bude mít nejspíš automaticky z minula předvyplněné) 3 - toto problikne po zmáčknutí "přihlásit", hned vzápětí jsem na té samé stránce, přihlášená Pokud mám hledat, co se asi u tebe děje špatně, potřebuju totéž, co vždycky od ostatních. Screenshot přesně bodu, ve kterém je chyba, pokud to jen trochu jde - a verzi prohlížeče. Jinak, bohužel, netuším. Globálně to funguje.

Míla Rambousková

Vloženo 26.7.2009 - 19:01
Reakce na 1321897: Helčo, promiň! Já jsem totiž trubka... Špatně jsem to pochopila, hlavně teda špatně přečetla a špatně dala do souvislostí. Já, bláhová, totiž očekávala, že mě to automaticky přihlásí při najetí myší na to "Přihlásit se" až v tom otevřeném okýnku. Zkrátka popletla jsem výrazy "Přihlásit se" a "Přihlásit"... :-)) Samozřejmě mi to funguje, na "Přihásit" pouze najedu myší a NEKLIKÁM a otevře se okýnko, ve kterém teda už klikat musím, ale nikam mě to nevyhodí. A ještě omluva za to, že to vypadá, jako bych se snažila hlásit to jako chybu. Vůbec ne, jenom jsem chtěla vědět, jestli to funguje ve firefoxu a jestli to náhodou nezkouším zbytečně. Přitom jsem to zkoušela blbě - ono to fungovalo, ale já to špatně pochopila. Když už ale jsem se takhle "rozepsala", tak bych možná chybičku měla. Nainstalovala jsem si prohlížeč Google Chrome a v tom nefunguje to otevření okýnka v diskuzích, když si chci přečíst příspěvek, na který se reaguje. Najedu myší na číslo příspěvku (Reakce na 1321897), kde normálně na firefoxu se otevře okýnko. V Google Chromu se neděje nic. Screen asi netřeba dávat, nevím jak bych to udělala... :-)

Helena Görnerová

Vloženo 27.7.2009 - 23:09
Reakce na 1321899: Mílo, v pohodě, hlavně že už ti to jde. Na Chrome se zeptám (to nemáme ani ve statistikách návštěvnosti :o))..

Míla Rambousková

Vloženo 27.7.2009 - 23:35
Reakce na 1322035: Ten Chrome je celkem nový prohlížeč, tak možná je jenom otázka času, než se ho odhodlají vyzkoušet další a třeba podlehnou jeho kouzlu... :-)) Já teda momentálně podlehla kouzlu nového firefoxu, kde si jdou vybrat různé vzhledy (zatímco Chrome právě naopak je těchhle "serepetiček" prostý), takže třeba, až mě zase "kočičky na liště" omrzí... :-))

Helena Görnerová

Vloženo 27.7.2009 - 23:39
:o)))) mrknem na to. Ale nic neslibuju, pro tak vyjímečnou komunitu :o))