Přihlášení a návrat na stránku

Kallisto

Vloženo 17.2.2011 - 18:14
Nešlo by udělat, aby mi po přihlášení nenaskočila stránka s mými údaji ale abych se vrátila zpět na stránku, ze které jsem se přihlašovala? Sem tam je to nepohodlné, když dohledám nějakou starší diskusi a chtěla bych přispět, po kliknutí na přihlášení se objevím na kontaktních údajích a musím diskusi pracně dohledávat zpět.

Helena Smutná

Vloženo 17.2.2011 - 22:52
Ono to jde. Počkej, až se všecko nachroustá a a načte, nech na tom chlívku Přihlášení chvilku stát kurzor, dokud se neobjeví přihlašovací okýnko (malé), vyplň ho, znova napočítej do pěti a odentruj.

Helena Görnerová

Vloženo 22.2.2011 - 19:59
Reakce na 1393785: Já tedy počítat nemusím, máš to nějaký líný :o) Ale děkuju, principielně je to tak. Kliknutí vede na profil pro úpravu údajů, nekliknutím se rozbalí nabídka (nejdřív přihlášení, po přihlášení se tamtéž objevuje místo pr přidání článku, inzerátů atd.) Každý web má svůj způsob, my zvolili tento. Ale nějaké úpravy k větší přítulnosti máme samozřejmě v plánu.

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 23.2.2011 - 8:48
Napočítej do pěti???? :-)) Teda fakt by jsi se měla zamyslet, jestli to ZX Spectrum už nevyměnit za něco novějšího :-)))))

Gabriela Sedláčková

Vloženo 5.3.2011 - 11:22
Helčo, nefunguje to vůbec. I když čekám třeba 5 minut. Musím normálně zpět do diskuze a znovu hledat vlákno, do kterého jsem chtěla přispět. Velmi velmi nepohodlné :(

Helena Görnerová

Vloženo 7.3.2011 - 10:29
Reakce na 1396227: Gabčo, prosím, srozumitelně. V čem ti to nefunguje, jak se to přesně chová, jako že se ti neobjeví to okénko?

Gabriela Sedláčková

Vloženo 7.3.2011 - 16:26
Kliknu na přihlášení se, potvrdím malé okénko v pravém horním rohu, objeví se druhé přihlášení se- (proč?), znovu potvrdím, naskočí osobní údaje a musím se znovu proklikat do Diskuze. V žádné z fází přihlášení mě to do Diskuze automaticky nevrací.

Kallisto

Vloženo 7.3.2011 - 20:04
Gabčo já tomu rozumím. Řešením je na tlačítko přihlásit se neklikat ale jen najet myší a vyskočí ti menší přihlašovací okénko, kde vyplníš údaje a zůstáváš na stránce, na které jsi. Já se přihlašuji stejně jako ty, na tlačítko přihlásit se kliknu, protože jen tak mi můj prohlížeč nabídne automatické doplnění přihlašovacích údajů, která já tak nemusím pracně vyplňovat. (neb mám na různých serverech různá hesla a nepamatuju si je) Pak jsi ale přenesena na tu stránku s osobníma údajema a musíš se do diskuse proklikat zpět. Ještě když už jsme Helčo u toho, když odpovím na inzerát, nemám nikde tlačítko zpět na inzeráty (nebo ho aspoň nikde nevidím), abych se dostala zpět na stránku s inzerátama kde jsem byla. Musím znova od začátku a zase dohledat kde jsem skončila.

Gabriela Sedláčková

Vloženo 7.3.2011 - 23:13
Taky mám předdefinované přihlašovací údaje. Zkusila jsem to tedy podle tvého návodu - a zas nic. Prostě musela jsem se zas poctivě proklikat až sem. Nebo budu muset přiznat, že problém je fakt mezi židlí a klávesnicí :( Ale to bych tedy nerada ;-)

Kallisto

Vloženo 8.3.2011 - 8:34
Ano Gabčo, my si nerozumíme. Právě že nám to Helčino řešení nebude fungovat, neb ten prohlížeč nabídne to heslo jen pokud se proklikneš přes to přihlašovací tlačítko až na další stránku s přihlášením. To co Hel uvádí-najedeš myší, vyskočí okénko, napíšeš údaje- je pro nás nepoužitelné, neb by jsme musely ty údaje vypisovat ručně. Holt máme asi ten úděl klikat, když si chceme ušetřit mozek s vypisováním údajů :-)

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 8.3.2011 - 10:20
Dotaz, jak máte předdefinované přihlašovací údaje? To je nějaká vychtávka EQCH, nebo prostě máte pro danou stránku uložená hesla v prohlížeči. Pokud máte uložená hesla v prohlížeči, tak aby se doplňovalo, muselo by bát uložené pro každou url, a to je vzhledem ke generování url v diskuzích nemožné. A mimochodem, uložení hesel v prohlížeči postrádá logiku :-)))). Význam výrazů "heslo" a "uložit" jsou naprosto antagonistické. Kdo si ukládá heslo do prohlížeče, může mít klidně jenom a ještě ho napsat na zeď :-))).

Gabriela Sedláčková

Vloženo 8.3.2011 - 15:56
Však tak to taky mám - když po tobě všichni a všude chtějí heslo, i kdyby sis chtěl po netu koupit jen pastelky, tak prostě nějaký zadat musíš. Takže mám toto "pracovní", s nulovou důležitostí, které prostě uložím, abych ho nemusela otrocky stále zadávat a pak mám heslo skutečné, které neukládám nikde a nikam - např. pro bankovní operace, poštu, skype... To už logický je, ne? :)

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 8.3.2011 - 21:31
Je to logický jak noha :-)). Je jenom otázka času než to místo toho pracovního hesla někde uložíš to bankovní heslo, no a v tu chvíli čekám já a můj hackerský script a mám tě :-))). Hele, a co malá službička, řekneš mi všechny tvoje hesla a já ti budu hlídat přístupy a tak :-)))

Gabriela Sedláčková

Vloženo 8.3.2011 - 23:03
Jsem bruneta, ppindiane :) Ale protože jsi neskutečně sympatický mladý muž, a jako jeden z mála ovládáš gramatiku a (do jisté míry) i stylistiku - získal jsi mou nekonečnou důvěru!! Vážím si tvé nabídky, ráda ji využiji, už jsem z těch hesel celá šišatá... Rozhodně je ale vyloučeno, abys tak náročnou a zodpovědnou práci dělal zadarmo!!! Mohu ti nabídnout - pro začátek - plat cca 38.452,- Kč měsíčně čistého (bez papíru)? Vím, je to směšná sumička, ale jak říkám - je to jen po dobu prvních 14ti zkušebních dní :)

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 9.3.2011 - 8:02
Šišatá bruneta?? to je přesně to co celé roky hledám. Nicméně tvou nabídku je nutno upřesnit. Jen tak mezi námi, uvedené částka nic moc. Protože "bez papíru", jedná se nejspíše o účty na který pereš prachy z nekalé činnosti, a platit si sociálku a zdravotku z téhle čínnosti se taky musí, říkal Kalousek. A jak píšeš, za takovou činnost to je opravdu směšná sumička. Ale, co bych neudělal pro charitu, že. Tvou nabídku tedy přijímám, neboť i pouhých 14 dní mi bohatě postačí na vybílení všech tvých účtů a nastavení retransferu všech případných budoucích plateb. A opravdu jsi bruneta?? přírodní?? nemaskovaná?? :-)))))

Gabriela Sedláčková

Vloženo 9.3.2011 - 11:46
Kalousek!! Také k němu vzhlížíš? Vida co máme společného!!! Ano, částka je symbolická - ale jak říkám - jen prvních 14 dní - což je polovina měsíce, že ano? A soc. + zdrav. je platba měsíční, je tak? Když se osvědčíš, a ty se osvědčíš, tvá mzda astronomicky vzroste!! I s papírem pro Mirdu :) Přeci bych ho nešidila, když i on je vůči svému lidu tak pozorný a velkorysý!! Pak ti svěřím i hesla k podnikatelským účtům mého partnera :) Tak charakterního muže, jako jsi ty, potká ženská jednou za život! Nevím, co je nekalá činnost a i pan prezident kdysi říkal, že nezná špinavých peněz. Těmhle lidem věřím! Trochu jako bych z tvého příspěvku cítila negativismus, ale to je jistě jen zdání. Ujišťuji tě, že nejen všechny mé činnosti jsou kalé, ale i má hlava přírodně tmavá, což dokladuji snad svou korespondencí s tebou, ne?? Tak o čem že pochybuješ? :P

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 9.3.2011 - 15:40
Ach teď jsi mne naprosto intelektuálně pokořila až do stoupy nejnižší. Mě, primátovi v prvních stádiích vývoje nedošlo, že když tvoje písmenka jsou tmavá, tak že jsi bruneta. Tím se samozřejmě vysvětluje, proč sem nepíší bloncky - ony píší ale není to vidět. Nejspíš to budou ty místa, kde je napsáno "Reklama - inzerovat zde", tam je hodně bílo :-). Ne, nevzhlížím k nikomu, páč když zvedám hlavu tak mě bolí za krkem. Jen že jsem to někde zaslech. A taky nemám ryze českou náturu, která se snaží vošulit všechno co jde. Já soc a zdrav a další klidně a rád platím, protože věřím, že až budu stařeček v důchodu, tak budu mít důstojné stáří s rentou co mi umožní na co si vzpomenu. Ale přece jen pro jistotu bych vybílil účty tobě, tvému parnerovi a případně i všem ostatním nonblonckám, protože, co kdyby neviditelná ruky trhu selhala. Tudíž neleň a pošli všechny přístupy ke všemu, protože komu se nelení tomu se zelení. Já budu zelenej stovkama s ty budeš zelená vzteky :-). Vše podstatné je tedy v běžném obchodním rozsahu domluveno, tak naval :-)))

Bára B

Vloženo 15.3.2011 - 15:29
Zdravím. Mě přihlásit lze, jen níže připojuji screen, jak to vypadá při přihlášení v Chrome. Reklama tam trošku překáží.

Kallisto

Vloženo 15.3.2011 - 15:47
Reakce na 1397474: Hm, já chrome vyměnila za Operu a tam to právě nejde... tak holt budu klikat no :-)

Bára B

Vloženo 15.3.2011 - 16:43
Taky to umí tohle :-)

Kallisto

Vloženo 16.3.2011 - 9:24
Reakce na 1397482: Jo tak toto mi zaplať pánbůh funguje, jinak bych tu byla ztracená jak Alenka :-)

veronika sixtova

Vloženo 18.3.2011 - 7:20
BBjas: Zdravím. Mě přihlásit lze, jen níže připojuji screen, jak to vypadá při přihlášení v Chrome. Reklama tam trošku překáží.
Tak teď ta reklama Vodafonu přesně takhle překáží mně u skvělého článku Evy M. na úvodní stránce EQCH:-(

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 18.3.2011 - 7:26
Dejte pokoj porád, reklama je od toho aby se vnucovala ne :-))

veronika sixtova

Vloženo 18.3.2011 - 7:36
Reakce na 1397862: a joo, vlastně!

Bára B

Vloženo 18.3.2011 - 16:56
Ale jen některá ;-) Jedna překáží, druhá ne...

Helena Görnerová

Vloženo 21.3.2011 - 10:27
Kallisto: To co Hel uvádí-najedeš myší, vyskočí okénko, napíšeš údaje- je pro nás nepoužitelné, neb by jsme musely ty údaje vypisovat ručně.
Ale to není pravda :o) Při vůbec prvním přihlášení na EQCH se vás prohlížeč, předpokládám, zeptal, zda chcete tyto údaje uložit. Kdo dal uložit, stačí mu skutečně najet myší na okénko, pak kliknout do toho prvního okénka a údaje se vypíší (funguje ve Firefoxu i v IE). Kdo to napoprvé neuložil, ať se podívá do nastavení svého prohlížeče na uložená hesla, může tam mít nějaký paskvil, takže nejlépe vymazat, nastavit, aby si prohlížeč pamatoval přihlašovací údaje, cookies atd. a poté se přihlásit - a potvrdit to uložení. Skutečně se údaje v tom okénku samy vypisují a není třeba si je pamatovat. Nebo stále nechápu, kde je problém (což může být).

Helena Görnerová

Vloženo 21.3.2011 - 10:32
Reakce na 1397976: To se bohužel týká flashových bannerů (a jejich vložených pozic) z mediální agentury a neustále se to snažíme poladit. Ne vždy do toho bohužel smím zasáhnout. Chystaný redesign webu na to bude brát samozřejmě ohled. Zatím se za ten diskomfort omlouváme.

Kallisto

Vloženo 22.3.2011 - 8:18
Reakce na 1398264: Hel děkuju děkuju děkuju za pořádnej kopanec do správnejch míst :-) Samo že to funguje! Po najetí na okýnko a vypsání údajů naskočila možnost uložit heslo a nyní už se vyplňuje i tam, takže se nemusím pracně vracet do diskusí zpět! Měla jsem ho uložené právě až u toho druhého vypisovacího okénka... Supeer! :-)

Helena Görnerová

Vloženo 22.3.2011 - 11:07
Reakce na 1398392: Je dobré občas vnímat, ano.. to znám :o)) Tak to jsem ráda! Díky za zprávu.