přezdívky

Hana Kašíková

Vloženo 1.6.2009 - 12:56
asi jsem počítačový analfabet, nebo teda určitě, ale narazila jsem na problém. Už asi 2 nebo 3 roky chodím na equichannel a to pod přezdívkou hanaka. Ne, že bych pod tímto nickem tady zanechala nesmazatelný dojem, ale zvykla jsem si na něj. Teď, v novém systému se najednou objevuji pod přezdívkou belfast, což je můj login nebo přihlašovací jméno. A nikde jsem fakt nenašla jak to změnit. Pokud je to naprosto jednoduché a všem to bylo ihned jasné, omlouvám se, ale já to fakt nevidím.

Kateřina Michaličková

Vloženo 1.6.2009 - 13:02
Přečti si celé téma EQCH po spuštění. Tam je mj. vysvětlen i tvůj dotaz.

Helena Görnerová

Vloženo 1.6.2009 - 13:11
Řeší se. Ono už je toho víc, co předěláváme podle vás nebo podle starých zvyklostí, určitě vydržte, dnes, nejdéle zítra budu vědět i přesnější odhady, kdy co bude. Hned poté vás budu informovat.

Hana Kašíková

Vloženo 1.6.2009 - 13:23
Diskuzi jsem pročetla a chápu a čekám.

Lucie Votavová

Vloženo 1.6.2009 - 14:48
No, já se přidávám taky, moje oblíbená Montana je někde v nenávratnu, místo toho mi naskakuje jméno jejího synka, ale pod tím mne tu nikdo nezná :-)) ? Proč není možné si toto v medailonku změnit ? Možná je to někde v diskusi vysvětleno, ale raději to ještě připomínám - protože "kdybysem to bejval věděl", tak bysem sem chodil kdysi pod jiným heslem :-)) Jinak si myslím, že na novou úpravu si budeme muset čásek zvykat, ale jediné,co mi vadí, je počet inzercí na stránce, je to málo přehledné. Ale dík za snahu, aby se jen neremcalo....:-)

Helena Görnerová

Vloženo 1.6.2009 - 17:18
Proč se přidáváte s dotazem, který jsem zodpověděla jen 2 příspěvky nad vámi?? Nezlobte se, ale čtěte. Vždyť nemusíte listovat, máte to přímo nad sebou.

Helena Görnerová

Vloženo 1.6.2009 - 17:57
Reakce na 1315590: Testovací odpověď, která by již měla zobrazovat, na co člověk reaguje. Najetím myši, bez klikání. Vyzkoušejte, budete tak mít již přehled, kdo na koho reaguje.

Lucie Votavová

Vloženo 2.6.2009 - 22:21
Pardon, ale v tématu, kam odkazujete, je již přes 280 příspěvků. Vzhledem k tomu, že sezóna je v plném proudu, nemůžu tu sedět a číst vše, o čem kolikrát ani nevím, kde ještě taky hledat. Tak jsem se prostě přidala k dotazu, - překvapení, ale asi mi na tom záleží :-) Dále jsem též měla pozn. k počtu inzercí, takže to nebyl pouhý dotaz, ale věcná. Chápu nervozitu, ale na druhou stranu, já se tu prostě nebudu debat účastnit pod neznámým nickem, asi jsem už na změny stará, a navíc beran. :-)) To na vysvětlenou.....klidně si počkám.Reakce na 1315601:

Helena Görnerová

Vloženo 2.6.2009 - 22:56
Reakce na 1315738: Nepřipadám si ani trochu nervózní (spíš pomalu rezignuji na psaní :o) a doufám, že nepůsobím vztekle, protože od toho jsem na míle vzdálená. Od středy jen odpovídám na dotazy a řeším chyby, které jsme nezavinili. A věřte mi, že se snažíme na max všichni. K tomu předěláváme námi původně zamýšlené dle vašich požadavků. Přečíst si tedy diskuzi, když po někom něco chci, považuji - omlouvám se za upřímnost - ze strany konzumenta webu za základní - a vlastně jedinou věc, kterou by tento měl ze své dobré vůle udělat zase on směrem k nám :o) Nemusíte debatovat, pokud vám k tomu přezdívka tolik chybí (mě nikoliv, mě jde o názor a obsah). Ale můžete, doufám, chvíli počkat, než se vše upraví dle vás. Děláme, co můžeme. Hezkou dobrou noc všem. PS: Navíc jsem vás neodkazovala do diskuze o 280 příspěvcích, ale zde na této stránce o 2 příspěvky výše - no to snad zas taková práce není :o)))

Lucie Votavová

Vloženo 3.6.2009 - 9:13
Reakce na 1315742: Odkaz (kacatecko) zní na "celé téma EQCH po spuštění" , potud mi má gramotnost snad stačí. Moje přezdívka, ano, mi opravdu chybí, k tématu již nemám co dodat, chápu potíže, ovšem při spuštění takového diskusního webu by měly být vychytány především předem :-) Oceňuji vaší práci, debatovat jistě nemusím, ale to snad nebylo účelem předělávky webu, že. Takže se též omlouvám za upřímnost, a přeji brzkou hladkou chůzi těchto stránek.

Helena Görnerová

Vloženo 3.6.2009 - 10:11
Reakce na 1315771: "Proč se přidáváte s dotazem, který jsem zodpověděla jen 2 příspěvky nad vámi??" a ony dva příspěvky nad vámi je napsáno (ode mě): "Řeší se. Ono už je toho víc, co předěláváme podle vás nebo podle starých zvyklostí, určitě vydržte, dnes, nejdéle zítra budu vědět i přesnější odhady, kdy co bude. Hned poté vás budu informovat." Informace tedy byla "řeší se" a ne "čtěte 280 příspěvků". Prosím vás, nelynčujte mě za něco , co neovlivním. Vy jste si špatně přečetla mou odpověď, z toho to vzniklo. Díky za pochopení, opravdu není co dodávat.

Lucie Votavová

Vloženo 3.6.2009 - 13:47
Já vás nelynčuji, jsem prostě nespokojená, to snad není nic divného, měla jsem připomínku ke své přezdívce, zatím se nic nemění, a to je pro mne podstatné. Autora jsem přímo citovala, navíc jsem měla připomínku k úpravě inzerce, ale je nejlepší se zřejmě na vše vybodnout, a nezvedat nároky. Já již vážně nic dodávat nebudu, nehodlám se tu o čemkoliv přít. Prostě uvidíme. Reakce na 1315785:

Veronika Machová

Vloženo 4.6.2009 - 15:27
Dobrý den vím že toho máte hodně, ale také mi vadí login nebo přezdívka, v loginu mám celé jméno a to mělo být pouze v loginu a ne v diskuzích, dnes je 4. což je od prvního čtyři dny a slíbila jste nejvýše za dva dny že dáte vědět vyřešení tak prosím napište jak to dopadlo, stačí přeci jen aby si to mohl dotyčný v profilu upravit ne? Jinak chápu těžké začátky a přeji pevné nervy časem se vše usadí.

Helena Görnerová

Vloženo 4.6.2009 - 16:05
Reakce na 1315948: Ano, slíbila jsem, že dám vědět, ale bohužel nemám přesné termíny, kdy co opraveno bude. Proto nic nepíši. Za webem se stále opravuje, po částech. Momentálně dávám dohromady seznam toho, co nás nejvíce pálí, aby mi dodavatel mohl udělat odhad termínů oprav. Spousta "chyb", které reportujete, nejsou nakonec technologicky ani přímo chybou nového webu, ale spíš záležitostí jeho vyladění (podrobnosti já těžko vysvětlím) a to se dělá denodenně stále a pořád, aby vše sedělo a běhalo. Také si můžete všimnout, že několikrát denně se web zpomalí nebo úplně zastaví, to jsou právě tyto okamžiky. Takže samozřejmě jak budu vědět konkrétní termíny, uvedu je. PS: Zeptám se čistě ze zvědavosti a bez zlého úmyslu, protože tu naléhavost nechápu - vám opravdu vadí, že lidé zde vidí vaše jméno a příjmení?? Konkrétně u vás je obsaženo i v e-mailu a na vašem webu, který zde také uvádíte.

Veronika Machová

Vloženo 4.6.2009 - 17:13
Reakce na 1315953: Odpověď na zvědavost, nic ve zlém, ne není to naléhavost je mi to vlastně jedno kdy to bude,jsem tu po novém spuštění asi počtvrté, jen když ve vaší odpovědi bylo že dáte dnes nejdéle zítra vědět tak jsem koukala jestli jste dodržela slovo, já vím máte mraky práce tak vás nějaké slovíčkaření nezajímá,ale jste tu šéfka a ta má jít příkladem když něco slíbí tak to platí,nemyslím to spatně, jen jsem byla zvědavá a je pravda, že ne každému nevadí celé jméno v diskuzích, taky zde používáte přezdívku, a kdo chce ať se do kontaktů podívá, kdybych chtěla celé jméno v diskuzi tak jsem ho tam napsala rovnou a ne jen přezdívku, jinak klidně počkám je to maličkost a u koní je teď tolik práce že na net není tolik času přeji hezký den veronika

Helena Görnerová

Vloženo 4.6.2009 - 17:17
Reakce na 1315964: Bohužel mi dodavatel zatím nebyl schopen dát termíny. Ráda bych držela slovo, ale ačkoliv spolu telefonujeme denně několikrát, nedal. Buďte tak hodná nesuďte lidi podle věcí, jejichž pozadí neznáte. Díky. Nemusíme se o tom dál handrkovat.

Veronika Machová

Vloženo 4.6.2009 - 17:38
Reakce na 1315965: Já nikoho nesoudím ani neodsuzuji, několikrát jsem napsala, že chápu, že máte moře práce, jen jsem se zeptala, proto tu asi diskuzní fórum je nebo se mýlím? A s nikým se nehandrkuji byla to pouze slušná otázka, a na šlušnou otázku očekávám slušnou odpověď, ale jak čtu tak většina vašich odpovědí je útočná a je opravdu znát že jste nervózní a naštvaná i když píšete, že ne,z tolika pro vás nejapných dotazů, ale když s vámi člověk nepochodí slušnou formou tak jak tedy, tak tu diskuzi o webu zrušte a budete mít od otravných dotazovatelů pokoj. Jsme jen lidi a vy děláte web a s otravnými i když slušnými lidmi komunikovat by jste měli slušně. Děkuji za strávený čas nad mým dotazem a nashledanou v příjemnější atmosféře.

Helena Görnerová

Vloženo 4.6.2009 - 18:25
Reakce na 1315971: Opravdu si to vykládáte zbytečně útočně. Napsala jste, že nedržím slovo, aniž byste věděla proč - tak vám to vysvětluji. Opakuji, že pokud nemám co předložit, nemohu a není to má vina. Kdybych měla termíny, sdělím vám je. Zatím vím, co je opravené (to jsem vám teď dopsala vedle), doufám, že zítra budou další věci (ale jistě mi to neřekli), dodělávám soupis toho, co nás nejvíce pálí, předám a budu stejně jako vy čekat na ty konkrétnější termíny. ("Co pálí" znamená z vašeho pohledu uživatelů, nám drobné chyby v administraci zas tolik nevadí a předřadíme vaše požadavky těm našim.) Nejsem nervózní, neznáte mě, nesuďte druhé podle svých pocitů. Hezký večer všem - def.

Martina Brousková

Vloženo 5.6.2009 - 12:01
Reakce na 1315964: Tohle mi přijde zbytečně útočné. To, co se nyní u příspěvků zobrazuje, jsou přihlašovací jména uživatelů. Pokud tam tedy někdo má přezdívku, není to z protekce, ale proto, že ji používal i jako přihlašovací jméno. Evidentně to nebyl záměr, ale technické nedopatření, které nikoho netěší. Kdo nic nedělá, nic nezkazí.

Helena Görnerová

Vloženo 5.6.2009 - 14:02
Vrátit uživatelům nicky je požadavek č. 1 v seznamu, i když to není pro přímý provoz webu to nejdůležitější. Ale je to důležité pro vás a tak to tak bereme. Druhé v pořadí je to zpožďování publikace - ať vložení inzerátu, jeho editace nebo jakékoliv místo na webu zkrátka musí být v reálném čase. Zbytečně pak reportujete chybu, že se neuložil inzerát, když se nezobrazil hned. Chápeme. Další dvě chyby v pořadí jsem dnes reportovala už jako opravené (do vedlejšího fóra to budeme psát vždy). Další na řadu přijde upravit délku přihlášení, dodat do diskuzí přiložení souborů (obrázků), mazání údajů i vyhledávání v seznamu uživatelů (ad.), přičemž sami vidíte, že všechno nejsou chyby, ale úprava toho, jaký jsme chtěli EQCH my, podle vašich požadavků, aby vám tu bylo příjemněji a lépe se vám s informacemi pracovalo. O stavu vás budeme buď my, nebo přímo Pecka Design samozřejmě vždy informovat.

veronika sixtova

Vloženo 11.6.2009 - 8:47
Sláva, sláva a ještě třikrát sláva - vrátila se mi moje Rumba07!!!! Díky, díky, díky - mám radost jak malé dítě:-)))

Helena Görnerová

Vloženo 11.6.2009 - 8:59
I my máme radost, že máš radost :o)) Ještě někdo tu má radost? :o)))

Lucie Votavová

Vloženo 11.6.2009 - 9:22
Ano, tak samozřejmě já, bylo by nespravedlivé nechat tolik radosti bez posily :-)) Venku prší, ale hned mi takto je veseleji , to musím uznat :-)))Reakce na 1316746:

Veronika Machová

Vloženo 15.6.2009 - 21:07
dostala jsem se sem až dneska a připojuji se také mám radost!!!!!