oprava zadaných údajů

Pavlína Vacátková

Vloženo 11.1.2008 - 8:43
PROSÍM ( ZNOVU A ZNOVU ) O OPRAVU ÚDAJŮ U ZADANÉ AKCE V SEKCI CHOVATELSKÉ DNY - SVOD FRÍSKÝCH KONÍ 2008! AKCI NEPOŘÁDÁ SUBJKET, KTERÝ JE TAM UVEDENÝ, ALE CSFHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEVÍM UŽ KAM MÁM JEŠTĚ PROSBU O ODSTRANĚNÍ CHYBY VLOŽIT NEBO NAPSAT, PROSÍM PŘÍPADNĚ O RADU!!!

Helena Görnerová

Vloženo 11.1.2008 - 9:13
Váš včerejší mail jsem dostala, není třeba na mě křičet. Musíte při zadávání dávat pozor :-( Nic se "samo" vloudit nemůže.A příště, prosím, také v klidu pošlete rovnou URL na danou akci, ušetříte čas.Takže opraveno.

Pavlína Vacátková

Vloženo 11.1.2008 - 9:59
Moc děkuji! Zadala jsem opravdu CSFHO, tím jsem si jistá, ale nevadí. Hlavně že už je to v pořádku. Hezký den, P. Díky za info!

Helena Görnerová

Vloženo 11.1.2008 - 10:07
Bohužel jste se spletla. Vypsala jste sice pořadatele do kolonek, ale zároveň jste v rozbalovací roletce nad tím vybrala pořadatele jiného. Zřejmě omylem, když jste v roletce hledala vaši organizaci.A jak je tam přímo u kolonek napsáno, pokud vyberete pořadatele z roletky, má přednost on. Tož tolik k vzniku chyby.Náprava je snadná. Zavést do Adresáře subjektů Vaši organizaci a příště ji vybírat z té roletky.Hezký den i Vám.