Nevložená odpověď

St. Vrchotova

Vloženo 13.5.2009 - 22:38
Chtěla jsem asi před 10min. vložit (dlouhou) odpověď na oživenou diskusi Toman vs. Krejsa.Je pravda, že to bylo částečně OT, ale částečně ne:))No, a když jem klikla VLOŽIT, bliklo na mě: "Nemáte oprávnění" a všechno zmizelo. Zároveň jsem zjistila, že nejsem přihlášená, i když jsem se neodhlásila.Tak teď nevím, jestli jak jsem to psala, už to zároveň ADMIN četl, a raději nepovolil, nebo se po určité době provedlo automatické odhlášení, nebo jsem generálně zablkokovaná pro odpovědi? Je na to konkrétní odpověď? Děkuji.

Lucie Hladová

Vloženo 14.5.2009 - 0:03
Kdepak, admin si to přečte, až když dáte VLOŽIT. Funguje tady tzv. time aut - funkce, která po určité době nečinnosti (myslím, že po hodině?) automaticky uživatele odhlásí. Pokud tedy píšete, že jste najednou byla odhlášena, může to být z tohoto důvodu. Lepší je tedy zálohovat - kopírovat do schránky (pomocí označení textu a CTRL C). Kdyby náhodou text zmizel, klepnete do políčka a vložíte (CTR V) – po přihlášení pochopitelně. Žádná věda, tento hlídač je užitečná věc. Jen to chce dávat pozor ;o)

Vladimír Mazúch

Vloženo 14.5.2009 - 7:35
"Tak teď nevím, jestli jak jsem to psala, už to zároveň ADMIN četl ..." - dobra paranoja :-)))Bolo to tu diskutovane X-krat, system automaticky odhlasi (ak si dobre pamatam cislo) po cca 2 hodinach "necinnosti", ktorou je aj pisanie prispevku. Treba pisat kratsie prispevky :), alebo pouzit postup hladovky.

St. Vrchotova

Vloženo 14.5.2009 - 9:16
Vlado, dobrý postřeh :))Otravuji tím celou rodinu, už je normální, že večer přijedu domů, a některá z dcer se neovládne a zeptá se: Tak co, jaký byl den, a cestou z práce tě nikdo dnes nesledoval? :)))Takže tady to - slabý odvar, stejně tomu moc nevěřím...Ne, nevěděla jsem o tom odhlášení, i když jsem si snažila způsob vkládání příspěvků přečíst pozorně, podle mne to tam tehdy nebylo, a automatické odhlašování se zavedlo a zveřejnilo až teď, když si někdo četl můj příspěvek už při psaní. To je moje vysvětlení, ale v rámci dobrých vztahů budu předstírat, že věřím odpovědi Hladovky :))Mám svou paranoiu zcela pod kontrolou, nebo máte jiný názor?

Eliška Horáčková

Vloženo 14.5.2009 - 9:19
Myslíš, že adminky číhají před monitorem a čtou příspěvky, už když je píšeme (mám dojem, že to ani není technicky možné), aby nám je poté škodolibě nedovolily vložit? :-))

St. Vrchotova

Vloženo 14.5.2009 - 9:35
Všechno je možné!! První zásada všech paranoidně postižených:)).Ale byl to jen pokus o provokativně humornou odpověď pro Vlada, třeba by z něj po ránu vypadlo ještě něco vtipného:)).Muži mají mnohem větší smysl pro humor, a nadhled, než ženy - to je statistika, tak jsem si dovolila odlehčeně "mlátit prázdnou slámu". (gini je asi v té statistické chybě :o)Ale už je moc hodin - jdu roztáčet kola kapitalismu!(Ach jo, teď mne napadlo, že jsem ADMINům dala námět, jak vylepšit nový systém.., jsem tak neopatrná... KONČÍM :))

Helena Görnerová

Vloženo 14.5.2009 - 11:08
Blbosti neřeším :o))))))