nedaří se mi vložit odpověď

renata poksteflova

Vloženo 24.10.2006 - 21:01
Prosím o radu:Odpovídám na příspěvek,přihlásím se,napíšu text,zvolím "vložit",a nic...Kde může být chyba,jsem trochu analfabet přes počítač...díky,R.

Helena Görnerová

Vloženo 26.10.2006 - 8:33
No to jsem asi také analfabet, pro takové chování mě zatím nenapadá příčina.. Kdybyste měla vypnuté cookies, vůbec byste se nepřihlásila.Zeptám se trošku hloupě, berte, prosím, ohled na to, že nesedím vedle vás a nevidím vám pod ruce :)Přihlásíte se, najdete příspěvek, dáte odpovědět, napíšete text, dáte vložit..1) stránka se "nehne", neděje se nic2) stránka se znovu načte a zůstane vám tam okýnko s vaším textem3) stránka skočí na původní příspěvekKterá možnost přesně se stane?(Případně co jiného přesně?)A poté - zůstáváte přihlášená?Neodhlásil vás mezitím systém, např. proto, že uplynula delší doba od přihlášení bez akce? (Např. když píšete příspěvek dlouho, necháte si ho otevřen, jdete čůrat, pak na kafe a pak ho dáte odeslat... :o)Díky, Hel

renata poksteflova

Vloženo 26.10.2006 - 19:50
stane se to,že to skočí zpět na úplně první stránku ECH.Mohlo by to být delší dobou,ale jde o minuty...smolila jsem to 3krát,tak by mě zajímalo,kde ty elaboráty zakotvily!Objevil se ten modrý proužek,že to "jede",pak hup...a první strana.Nakonec se mi to podařilo přes "všechny příspěvky",nejdřív jsem to zkusila,povedlo se,tak jsem psala opět román.Naštěstí to prošlo.Teď píšu normálně,na téma,chápete,já tu hantýrku zatím neovládám.Pokud se to teď zobrazí...

renata poksteflova

Vloženo 26.10.2006 - 19:54
...pak to byl nějaký momentální, snad bezvýznamný rozmar Stvořitele Všech Počítačů.V každým případě vám děkuju,máte moje uznání,a díky za Váš ECH.Renata.

Helena Görnerová

Vloženo 26.10.2006 - 20:24
:)) díkyTa informace o skoku na titulku je velmi podstatná, už tomu rozumím. Systém vás odhlásil. Mohlo se stát hodně věcí - příliš dlouho jste psala, nebo např. jste připojená tak, že dostáváte dynamickou IP adresu, vypadlo vám připojení a dostala jste jinou v průběhu psaní.. prostě to neodhalíme.Každopádně co bych doporučila.Napíši si reakci na nějaké téma. V novém okně si otevřu titulní stránku (nebo jakoukoliv jinou equichannelí) a zkontroluji, že jsem stále připojena. Pokud jsem, odešlu odpověď. Pokud nejsem, nejdřív se v tom novém okně přihlásím a pak teprve odesílám.Není to nějaká naše specialita, jde spíš o znalost chování v internetu a takové běžné uživatelské zásady. Jakmile dělám někde, kde jsem přihlášená (třeba i netové obchody), tak než něco potvrdím, nějak si prostě ověřím, že "tam jsem" pořád. Jinak bych mohla přijít o objednávku, vzkazy... :)Tak snad už to příště klapne.