MČR ve všestrannosti

Tomáš Richter

Vloženo 16.7.2007 - 9:33
Vážení kolegové z Equichannelu, díky za aktuální zveřejňování výsledků z MČR ve všestrannosti. Jen tak dál! Oceňuji rychlost reakce, vždyť na webové stránce www.všestrannost.cz doteď visí jen startovní listiny do pátečních drezur. Díky a přeji hodně úspěchů.

Helena Görnerová

Vloženo 16.7.2007 - 10:14
Tak to jsem moc vděčná a ráda za reakci, protože ve zveřejňování takto osekaných článků (jen výsledky) nejsme v EQCH úplně jednotní v názoru. Jsem ráda, že to někdo ocení :o)A dík patří především našim přátelům na místě, kteří se postarali o dodání.

Tomáš Richter

Vloženo 16.7.2007 - 11:07
Jsem rád, že pochvala udělala radost. Nemusíte pořád čelit pouze kritice. :-)) Mám ještě jeden argument proč je to důležité. Hodně lidí, kteří se o výsledky nějaké vzdálenější soutěže "on line" zajímají, tam prostě nemůže být, protože doma mají také koně. A od nich se opravdu blbě např. na tři dny odjíždí. Ale i tito lidé si chtějí soutěž trochu víc prožít se svými známými, které tam na té soutěži mají. A nejde soutěžící pořád jen otravovat mobilem - hele jak to šlo a co jste to tam provedli apod. Oni mají na soutěži svých starostí dost, zvlášť když tam jedou s více koňmi.

Helena Görnerová

Vloženo 17.7.2007 - 14:03
Já to cítím úplně stejně. Díky.Jinak v článku ještě přibyly fotografie.