Komu se to ještě děje? Mizí stránkování u uživatelů....

Martina Brousková

Vloženo 9.1.2014 - 23:20
Mám dotaz - opakovaně se mi stává věc, která mi celkem vadí, jen nevím, zda se to stává všem nebo je chyba na mém přijímači... Uvedu příklad - jako pokusnou osobu použiju třeba HeluS :-)) Rozkliknu si její medailonek a dále se klikem na Kde diskutuji dostanu na seznam diskuzí, kde Hela diskutuje. Pod seznamem diskuzí se objeví stránkování - Hela konkrétně tam má 81 stran diskuzí. A tady nastává problém, rozkliknu-li si libovolnou diskuzi nebo kliknu-li na libovolnou jinou stranu, tak po návratu zpět stránkování již zmizí a k dispozici mám pouze první stranu jejích diskuzí. Nespraví se to ani, když úplně shodím Equichannel a pak se zas vrátím a znovu otevřu medailonek. U ostatních uživatelů stránkování je (do doby, než začnu klikat do diskuzí), u Hely je nenávratně v tahu :-) Nevím, jestli jsem to vysvětlila pochopitelně.

Michaela Pavlíková

Vloženo 10.1.2014 - 7:48
Stáva sa mi to tiež.

Jana Štěpánová

Vloženo 10.1.2014 - 10:32
Mně se to stává dokonce i u mě. Občas pomůže nekonečné aktualizování, odhlášení a přihlášení nebo zavření prohlížeče. K tomu hodně trpělivosti a stránkování se časem zjeví.

Jitka Nováková

Vloženo 10.1.2014 - 14:51
chyba je i v mém přijímači. Pomáhá někdy akutalizovat, někdy vypnout prohlížeč, někdy to vypnout celý i s mašinou a občas hodně nahlas nadávat :)

Helena Smutná

Vloženo 11.1.2014 - 0:40
Reakce na 1530946: Hehe, jo, stává se mi to taky. Ovšem já vím bezpečně, že v tahu bývám výhradně a pouze návratně, takže také (v případě nutnosti) použivám pravidlo "co ti nefunguje, to zresetuj." Nicméně - právě vzhledem k tomu, že tenhle jev je a/běžný a b/vyvolatelný, mi je jasné, že tentokrát to chyba v přijímači mém není. Ani v tvém. (Podle mého: ten, kdo tyhle webovky takhle napsal a vzal za to prachy, je normální lempl. Tak!)