Když zmizí diskuzní vlákno....

Martina Brousková

Vloženo 8.12.2012 - 20:37
Tak si říkám, zda jsem blázen nebo ne, ale z Diskuze o koních se náhle vypařilo poměrně rozběhlé téma o lonžování a ohýbání krku - název už přesně nevím. Pochopila bych, že někdo může mít zájem na smazání diskuze nebo aspoň na jejím nepokračování, ale snad by šlo uživatele na tento krok nějak upozornit....a ne, že diskuze zmizí beze stopy. Takhle to vypadá, že si z nás admini dělají dobrý den...

Kateřina Hájková

Vloženo 8.12.2012 - 20:48
Upozronění od admina ve vlákně bylo minimálně 3x. A to z toho důvodu, že se rozběhlo krapet nechutným směrem. A snahy admina to zkorigovat a uklidnit se míjely účinkem. Tímto se omlouvám (asi taky po 3,), jelikož jsem jednou jedinou větou nikoliv šlápla...ale dosti nakopla vosí hnízdo, které na mne mělo pifku očividně sakra dlouho. A strhla jsem tím tak kopec urážek.

IzaJR

Vloženo 8.12.2012 - 20:49
Zrovna jsem to procitala, kliknu na dalsi stranku z vlakna, a hodilo me to na hlavni diskuzi... a diskuze neni...

Martina Brousková

Vloženo 8.12.2012 - 20:52
Reakce na 1480238: Jasně, chápu....vždyť říkám, že si umím představit důvod... Jen si myslím, že by tam mělo zůstat viset nějaké sdělení od admina, aby si člověk nepřipadal jako blázen, že mu to zmizelo před očima.

Kateřina Hájková

Vloženo 8.12.2012 - 20:56
nitka: Jen si myslím, že by tam mělo zůstat viset nějaké sdělení od admina, aby si člověk nepřipadal jako blázen, že mu to zmizelo před očima.
Ano, to je fakt, asi by to stálo za uvážení, nechat tam viset třeba jenom název diskuze s poznámkou - zablokováno.

Michaela Pavlíková

Vloženo 8.12.2012 - 21:09
Mrzi ma, ze to vlakno zmizlo, pretoze minimalne prvych par stran bolo velmi poucnych. Mozno by stalo za uvahu to "precistit" a vratit naspat.

Iveta Jebáčková-Lažanská

Vloženo 8.12.2012 - 21:10
Jo, taky jsem si chvíli říkala, že se mi asi sekl kompl :-) Měla jsem napsanou reakci (ve stylu, že není důležité -pro mě, ač něco v pradobách vysportováno mám- co má kdo za výkonnost, ale mnohem výš hodnotím "ukázanou" ve smyslu pohody koně, se kterým mám co do činění, v jeho ovladatelnosti, poslušnosti a přitom radosti z mé přítomnosti, ochotě pobýt v mé společnosti a neprchat hned za stádem... že to je pro mě už dnes mnohem, mnohem víc, než nějaké mašle, na které se mi práší v sedlovně...) - no a odkliknu vložení - a nic, hodí mne to do hlavního menu... Také hlasuji v takové situaci nechat diskuzi s označením "uzamčeno adminem" - či tak něco... (dělávalo se to tak dřív, ne?).

Vladimíra Šebková

Vloženo 8.12.2012 - 21:56
Reakce na 1480248: No možná by stálo za to tam dát Jaleina videa dát znovu a začít se ptát. za mne, ne jak lonžovat, ale co udělat s rok drezurně ježděnou kobylou (pod dohledem trenéra), která je celá ztuhlá a tahá nohy. "kde soudruzi v NDR udělali chybu"?

Vladimíra Šebková

Vloženo 8.12.2012 - 21:56
Pokud to samozřejmě nechápete jako chybu kobyly.

Martina Brousková

Vloženo 8.12.2012 - 21:58
Hm...tak za chvíli asi zmizí i tahle diskuze :-))

Eliška Doležalová

Vloženo 8.12.2012 - 22:04
Reakce na 1480264: vladko prosímtě nechápeš to jinak tak to řeknu takto. Strč si své příspěvky a chytré poznámky naprosto ke všemu do prdele. My víme,že tvoji koně jsou nejúžasnější a nejskvělejší. A neopovažuj se brát do huby někoho o kom nic nevíš- tím myslím mého trenéra. Je mi z tebe zle.

Eliška Doležalová

Vloženo 8.12.2012 - 22:05
Tímto se omlouvám všem ostatním uživatelům. Já jsem ovšem člověk který musí říct co si myslí. já bych z toho jinak neusnula. Dobrou noc :-)

Vladimíra Šebková

Vloženo 8.12.2012 - 22:09
Jalea: Reakce na 1480264: vladko prosímtě nechápeš to jinak tak to řeknu takto. Strč si své příspěvky a chytré poznámky naprosto ke všemu do prdele. My víme,že tvoji koně jsou nejúžasnější a nejskvělejší. A neopovažuj se brát do huby někoho o kom nic nevíš- tím myslím mého trenéra. Je mi z tebe zle.
Jaleo nikde jsem nepsala, že moji koně jsou nejúžasnější a nejskvělejší. Může ti být zle jak chce, kobyle to nepomůže. A pokud to nevíš, uvozovky znamenají citaci - použila jsem pouze větu, která se v tvé diskuzi už vyskytla.

Katka Lipinská

Vloženo 8.12.2012 - 22:45
nitka: Hm...tak za chvíli asi zmizí i tahle diskuze :-))
No jestli dopadne jako tamta.:-) Upozorňovala jsem opravdu třikrát a byla jsem vesele ignorována. Chtěla jsem téma jen zamknout, protože předchozí diskuze byla zajímavá, ale bohužel to z technických důvodů nejde, proto téma zmizelo. Pevně doufám, že se ta zamykací funkce zase zprovozní, ale zkuste se prosím do té doby nehádat:), ať zbytečně nemažeme zajímavé diskuze, opravdu nás to netěší. Pravidla našeho webu jsou k pročtení zde: http://www.equichannel.cz/pravidla-pouzivani-webu-equichannelcz

Lucie Dvořáková

Vloženo 9.12.2012 - 10:00
Hm, v sobotu mi celý den nefungoval internet.....a pak přijdu a celá diskuze je pryč:o(, Ne, že by mi šlo o nějaký šťavnatý obsah na konci, ale na tom začátku psala Jája a já si to nestihla přečíst.....nešlo by to nějak "pokrátit"aspoň na ty první stránky a ponechat?....přiznávám, že pokud Vlaďka zase odbočila s celým tématem k vytrvalosti a osobním útokům, tak mě to ani trochu nezajímá.....

Eliška Doležalová

Vloženo 9.12.2012 - 12:23
Velice mě mrzí,že na diskuzi zmizelo téma které podle mého názoru obsahovalo velmi podmětné diskuze. Asi si budu muset od teď všechny zajímavé věci někam ukládat aby až si nějaká osoba která postrádá cit pro sociální interakce vzpomene prudit abych nepřišla o informace které pro mě byly velmi zajímavé. Pokuď vím tak OT je taky porušení pravidel ne? A dovoluji si podotknout,že výraz: osoba která postrádá cit pro sociální interakce je termínus technikus z oboru psychologie a nikoliv sprosté slovo.

Eliška Doležalová

Vloženo 9.12.2012 - 12:31
A nezlobte se na mě považuji za daleko horší prohřešek proti slušnosti když se někdo začne navážet a soudit do někoho koho ani nezná, začne ho pomlouvat a hodnotit jeho práci bez toho aby toho člověka kdy viděl či dokonce věděl jak se jmenuje- viz tvrzení paní Vladky o mém, Laveřiném a dalších trenérech, o Katyině koni a podobně než když někdo někoho na přímo i když po diskuzi pošle kamsi. Proto se mi nelíbí,že z celé situace nějak špatně vyznívá kdo tady působí problém.

Lucie Dvořáková

Vloženo 9.12.2012 - 12:35
Také moc prosím o vrácení tématu, klidně ty nekorektní příspěvky mazat, ale zbytek vrátit......s velikým upozorněním, aby si laskavě někteří své osobní problémy řešili po mejlu

Katka Lipinská

Vloženo 9.12.2012 - 15:36
Je mi líto, ale skutečně to nejde, diskuze je smazaná. Jiná možnost korekce zde momentálně bohužel není (pevně doufám v brzkou opravu), proto opakuji, važte slova a respektujte pravidla. Jaleo, na hádání je potřeba vždy minimálně dvou - nehodlám (a NEBUDE se) zde rozebírat, jestli jsi horší ty nebo Vlaďka. Další tvůj (nebo Vlaďčin) příspěvek na toto téma ihned mažu.

Kateřina Hájková

Vloženo 9.12.2012 - 18:08
nugetka: ......s velikým upozorněním, aby si laskavě někteří své osobní problémy řešili po mejlu
Nedoporučuju :D. Mohlo by dojít ke ztrátě posledních zbytků nejen iluzí, ale i úcty. Ale zase asi lepší, než žít v bludu. Slibuju, že už budu zase zticha, stejně tohle bylo jediné slušné, co mne napadlo.

Ivana Pávková

Vloženo 9.12.2012 - 21:09
Katka K.: na hádání je potřeba vždy minimálně dvou
Tohle by se mělo vytesat do kamene a vyskočit místo reklamních bannerů na každého přispěvatele před tím, než odklikne svůj příspěvek. Probůh lidi, vždyť je to jenom diskuze, když vás něco nakrkne, tak 3x nádech-výdech, tabulka čokolády, hrnek čaje a normálně ten příspěvek přeskočte :-) Za den nebo dva se tomu zasmějete. Já jsem šílená cholerička a vztekám se kvůli kdečemu v reálněm životě no a vztekat se ještě na diskuzi, asi by mi kleplo :-))

Tereza Nahodilová

Vloženo 17.12.2012 - 11:42
No co diskuzní vlákno, ale co teprve článek na úvodní straně :DDD Ráno 17.12. si přečtu článek od holčiny, co byla ve Francii a hle, později cca v 11:40 hod už tam není :DDD

Martina Brousková

Vloženo 17.12.2012 - 13:38
Reakce na 1481571: Fakt? Já ho tam normálně mám...

Tereza Nahodilová

Vloženo 17.12.2012 - 21:13
Reakce na 1481589: Já už taky :) Musela jsem asi vychytat nějakou chvilku, kdy zmizelo...nebo chyba v Matrixu :oDDD