Jakmile padne půlnoc...

Helena Smutná

Vloženo 30.5.2013 - 0:29
.. tak se mi po zavolání diskuze objevuje zcela pravidelně tohle "hotovo". Po několikerém zopakování se to polepší, ale... kde dělají soudruzi chybu? Achjo. Marný, marný, marný...Vlastně ani nechci odpověď, jen informuju, coby zdejší sůva.

Iveta Jebáčková-Lažanská

Vloženo 30.5.2013 - 0:35
Ahoj moudrá sovo! (Sůvu si nech, jó!?) V Lažánkách padne půlnoc - a nic. Vše v pohodě při starým... Zkus se zeptat u Indošů, co se zjevuje po půlnoci tam - třeba poradí, jak na duchy :-)

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 30.5.2013 - 7:43
No, protože se to stává o půlnoci, tak náprava je taková. Den před úplňkem musíš předpůlnoci vylézt na šibeniční vrch, v tajemném kruhu nevinou němou tvář obětovat duchům noci a ze jejího vřískotu levou rukou vytrhnout kořen magrovníku směrem k východu. Z kořene mangrovníků ještě té noci uděláš odvar, který za mumlání tajemné formule najeleš do zapnutého počítače. A pak si půjdeš koupit novej pořádnej počítač a budou-li ti elementálové nakolněni, tak se to koupí nového počítače nezhorší :-D To může být problém Eqch, ale taky nemusí. Pokud se to stává výhradně o půlnoci a nikdy jindy ně, tak bych to viděl na nějaké servisní činnosti. Zálohování databáze, restarty něčeho. Může to být cokoliv. Vyzkoušej jiný prohlížeč. Když to píše hotovo, tak prohlížeč dostal koncovou marku, ale ne obsah. To by mohlo indikovat problém Eqch. Když se to stane tak by to chtělo mrknout do zdrojáků co Eqch vlastně poslal. Ale problém může být i v počítači nebo někde na trase. Něco (server, router ....) může ukončit sešnu a tím se to tváří jako dokončené. A točí se kolečko než to spadne do tohodle stavu nebo to tam spadně hnedka?

Eliška Horáčková

Vloženo 30.5.2013 - 7:49
To se mi stává někdy i přes den, ale obvykle stačí nechat to znovu načíst.

Zuzana Karásková

Vloženo 30.5.2013 - 12:39
Taky se mi stane občas, nezávisle na denní době a prohlížeči (různé PC) a stačí mi vždy jen dát refresh.

Jana Koubová

Vloženo 15.8.2013 - 1:58
Děje se mi to také....a do tohoto stavu to spadne hned (žádné kolečko se netočí...). Někdy pomůže refresh...někdy ani to ne, musím o stránku zpět nebo na úvodní stránku EQCH. No a 9. srpna (dělala jsem printscreen) mi nepomohlo nic, prostě jakákoliv adresa EQCH vždy jen ta prázdná stránka - dopředu, dozadu...všechno stejné nic nebo skorem nic (viz příloha) :-)

Kallisto

Vloženo 16.8.2013 - 13:17
Mne dělával EQCH taky paseku, nešlo nic načíst, až jsem nainstalovala do Chromu blokaci reklam a od té doby frčí pěkně.