Jak já bych byl šťastnej

Bohumil Kočovský

Vloženo 29.1.2008 - 7:50
Kdyby se třeba místo pokecíčku o krémíčku na prdelky dali editovat akce .... :-(

Helena Görnerová

Vloženo 29.1.2008 - 8:58
Trolle, neboj, my řešíme všechno. A akce holt opravuji zatím ručně, stačí napsat. Jediný, kdo je na tom bit, jsem ve finále já :o)

Vendulka Veselá

Vloženo 29.1.2008 - 9:13
Nahodou, vis jak je kremicek na prdelku dulezitej? :-) Nedam bez nej ani ranu!Ale editace akci by nebyla k zahozeni, kdyz se neco nedejboze zrusi, blbe se to pak dava vedet vsem.

Helena Görnerová

Vloženo 29.1.2008 - 9:16
Nedává. Stačí nám napsat mail. Píšu svahilsky? :o)

Vendulka Veselá

Vloženo 29.1.2008 - 9:21
Ne, pokud dobře vidím tak česky...ja dobra čeka, chápu to. Já to myslela spíš že kdyby to šlo editovat pod profilem uživatele, který to zadal, bylo by to úlevou i pro tým EQCH, jmenovitě tedy pro tebe pokud to padá na tvou hlavu.Ale chápu, že jsou jiné priority.

Helena Görnerová

Vloženo 29.1.2008 - 9:31
Neboj, já to zas rozhýbu. Také nám to vadí...Jinak k tomu zrušení - lepší než akci smazat je to, co děláme my - označit jako zrušenou. Akce pak zůstane v kalendáři a u datumu se červeně ukáže "ZRUŠENO". Čtenář se pak jasně dozví co a jak, než aby si jen myslel, že nám akce z katalogu nějak vypadla a že bude.Když už jsme u kalendáře..Kromě toho, aby se u akcí konečně zobrazovaly i kontakty na pořádající subjekt, máte někdo další návrhy na vylepšení? Nechcete na to hodit oko, jak udělat kalendář lepší?Ještě budeme u každé akce zobrazovat odklik na profil u jejího autora a vaše akce ve vašem medailonku. Povolila bych přidat ilustrační foto, propozice ve wordu např. (atp.). Co dál?

Bohumil Kočovský

Vloženo 29.1.2008 - 9:50
Jasně Helčo, chápu, ale vzhledem k tomu, že ve své vrozené nepořádnosti většinou do akce vložím chybu a nebo mi někdo po vložení zavolá, že se něco mění, občas z toho trošku šílím :-) Jako teď s tou veterinou. Právě že zrušit mi to nejde, to políčko zrušeno tam mám jen při vložení, pak už ne. Editovat mě hodí na hlavní stránku, detail taky nic neřeší :-(Import kontaktů by byl super. Trošku mi to přijde nepřehledné to členění. Možná moc sekcí ? Nevím, ale musí se v tom nějak moc hledat a všechno pročítat, než objevím tu správnou kategorii :-)

Helena Görnerová

Vloženo 29.1.2008 - 10:05
Mám i větší experty :o) Nežinýruj se a piš maila.Kategorizace mi také dělá problém, však jsem do ní minulý týden i šahala, ale chce to zgruntu. Potrap závity, navrhni novou :o)

žofré

Vloženo 29.1.2008 - 22:06
jako malej Jarda?:-)

Bohumil Kočovský

Vloženo 31.1.2008 - 8:11
Moje závity ? Mám 2 a ty plně potřebuji na udržení životních funkcí :-)