italie

izidor izidor

Vloženo 23.9.2006 - 21:39
k cemu je equichannel? uz dva dny v italii jedou jednosprezi o mistra sveta a tady o tom ani zminka! docela ostuda ne? kdejakej began co utahne na poli dva pytle brambor je hned na prvni strance a takovadle akce ja ko je v italii je pro vas mrtva !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Helena Görnerová

Vloženo 23.9.2006 - 22:02
A k čemu je Mamuta? Proč nesedí na zadku v Itálii a za své peníze a ze své dovolené nám on-line neposílá zprávy? Divné :) No, za sebe odpovím jen, že se v tomto a příštím týdnu stěhuji, takže mě opravdu berou aktuálně spíš věci typu kde sehnat kontejner s odvozem na skládku, jak vyklidit stoletý bordel z půdy a kde seženu nejlevnější beton, abychom se měli také KAM odstěhovat. Notabene nám dlouhodobě marodí dítě, neopustím ji. Koně?? Druhé, možná třetí, nedejbože až desáté místo v žebříčku aktuálních priorit.A za ostatní? Nikdo z nás nemá po podzimních nářezech typu Pardubice a Lysá ani čas, ani síly, ani peníze jezdit do Itálie. Zprávu po dojezdu ale máme dojednanou. Tak to holt tentokrát nebude on-line.

izidor izidor

Vloženo 24.9.2006 - 7:41
bohuzel sedim na zadku ve skotsku a timto jsem nechtel rict aby nekdo do italie jel staci preci dat odkazi jako je to tady ve skotsku. a pro ty koho to zajima http://www.fise.it/?id=1029 . a promin parbubice a lysa podle me nejsou narez.byl jsem letos na mnoha regionalnich vystavach zde ve skotsku a ty jsou mnohokrat lepsi nez u nas ale je dobre ze se neco zacina dit v tomto smeru.

Helena Görnerová

Vloženo 24.9.2006 - 7:59
Jen jsem použila stejný tón, jaký vy na nás. Moc konstruktivní nebyl.Ten nářez jste nepochopil. Pardubice třeba znamenaji několikrát předem tam jet (stovky km) kvůli informacím a přípravám a pak tam strávit čtyři dny, zaplatit si spaní v hotelu a fungovat. Znamená to i zajistit si hlídání dětí, obstarání zvířat atp. A když je týden potom výstava další, je to nářez organizační i finanční.No a když u nás vozárna zajímá víceméně jen mě a já se holt zrovna už druhý týden stěhuji, pak mě opravdu některé věci míjejí. Kdybyste příště napsal mail s upozorněním, budu vděčná. Nehraju si tu totiž na supermana :)

Dominika Švehlová

Vloženo 24.9.2006 - 21:39
Mamute, a kde je upozornění aspoň na to, že hned za rohem ve Skotsku běží tolik tak skvělých akcí??? A třeba z té nejskvělejší online reportáže??? Kdepak jsou?! Fakn, lidi nevědí, že budeme rádi za jakékoli externí dopisovatele a kór online - takže doufáme, že příští rok (nebo už od příští akce) zde bude záplava novinek, upozornění a článků či lépe online reportáží ze Skotska. Děkujeme za skvělý tip ;-)Samozřejmě včasné upozornění na JAKOUKOLI zajímavou akci KDEKOLI NA SVĚTĚ je vítáno! Včetně krátké novinky na titulku.