Inzerce - vyhledávání podle lokality

Kateřina Mayerová

Vloženo 12.5.2013 - 18:29
Dobrý den, omlouvám se, jestli se to zde už řešilo, ale chtěla jsem se zeptat, zdali by nebylo možné zařadit do inzerce i kolonku kraje či dané oblasti. Pokud si chci koupit dečku, tak je mi celkem jedno odkud bude, ale v případě hledání ustájení či koupě koníka by to mnoho lidem pomohlo. Děkuji :)

Diana Hladíková

Vloženo 1.6.2013 - 23:12
dobrý den, a já bych měla ještě jeden návrh co přiřadit do kolonek pro vyhledávání - výšku koně, tedy především u poníků, neustále hledám nějakého ponyho pro svou neteř a než se prokoušu těmi výškami 140, kterých je tam asi milion, zabere mi to zbytečně hodně času. Takže bych byla za kolonku s kohoutkovou výškou nesmírně šťastná a snad nejsem sama :-).

Martina Paráčková

Vloženo 5.9.2014 - 11:29
Ta inzerce je dost nedořešená. Já osobně (a určitě ne jediná) sem chodím až jako poslední možnost, protože než zde člověk něco najde... Když si omezím výběr např. na sedla, tak nepotřebuji v předhledu v kolonce inzerátu opět vidět typ: sedla a typ výstroje: sedla, ale chtěla bych tam vidět kraj popř. okres, cenu aniž bych inzerát musela rozklikávat. To stejné u koní, do omezovače výběru přidat kolonku např. cenové relace, výšky u poníků, hlavně kraj.. atd. Ale to přece určitě víte, už se to tu za ta léta několikrát mlelo dokola, na ostatních inzertních portálech je to základ. Je škoda, že toto nemáte stále vychytané. Fakt škoda :( Protože to sráží krédo inzerce, která by jinak neměla chybu.

Štěpánka Bartoňová

Vloženo 12.9.2014 - 23:22
Taky se přimlouvám za to, aby se inzerce konečně dořešila :( Hlavně cenové rozpětí a rozdělení podle krajů mi tam hodně chybí.

Blanka Richtar

Vloženo 11.1.2015 - 10:39
Reakce na 1544750: Plus u koní rozpětí věku, když hledám 4 - 8 let, musím jet na 4x. A hledat nabídku ustájení bez omezení kraje je zábava na dlouhé hodiny. Škoda..

KatyQ

Vloženo 11.1.2015 - 16:40
Také se přidám k prosbě za dořešení inzerce - vždyť ty kraje a věk u koní se řeší (nebo spíše neřeší?) už od roku 2009! Již dvakrát jsem od té doby absolvovala hledání ustájení a je to na nic - každý den projíždět padesát stále se opakujících inzerátů z nichž ani jeden nebyl z oblasti, kterou jsem potřebovala. Mimo toho by bylo skvělé, kdyby zadáním zúžených kritérií u inzerátů nezmizelo datum vložení - další drobná nepříjemnost při hledání čehokoli. Do doby než se něco pohne doporučuji v případě ustájení inzerentům Bazoš - tam se dá vyhledávat i podle kilometrové vzdálenosti od PSČ, což je v případě ustájení dost praktické. Ovšem věkové rozpětí pro koně není ani tam. Jsem od přírody optimista, tak nás třeba letos Equichannel s inzercí příjemně překvapí :-).

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 13.1.2015 - 9:00
Musíte vydržet. Eqch řeší nový web, asi tak už pět let, a dalších pět let ho řešit ještě bude, a mezi tím postoupí technologie o něco a dál tak se to bude přizpůsobovat novým technologiím .... :-D Tudle jsem se tu pokoušel najít zhruba jedenáctiletého koně ČT pro hobby využití klisnu. Zjistil jsem že miliarda zaškrtávátek při omezení výběru je naprosto na nic protože se podle toho nic nenajde. Bodejď by taky jo když neumožňují korelaci. Můj nesmělý názor je že inzerce je tak zparchantělá že inzerent při zadávání inzerátu zadá jen to nutné zlo aby se inzerát podařilo publikovat a na zbytek kašle protože to je moc složité. A ani to nutné zlo se pak nezobrazí správně. Buďto se s tím smiřte, nebo prostě jděte jinam.

Kallisto

Vloženo 13.1.2015 - 18:56
A tak nějaké info kdy se dočkáme konečně nového webu?

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 14.1.2015 - 9:38
:-))) https://www.youtube.com/watch?v=gawLMeqzqlY