Inzerce opět

Klara Kohoutova

Vloženo 10.11.2008 - 23:08
Nevím jestli dělám něco špatně já nebo kde je chyba, ale už se mi několikrát nepodařilo otevřít inzerci. Diskuse funguje, po zaregistrování mohu komunikovat, vše v pořádku. Najedu na liště na pole inzerce a prázdná plocha. Vůbec se mi to neotevřelo. Třeba druhý den to zase funguje, několik dnů to klape a pak zas jednou celý večer ani ťuk. Třeba dneska. V poledne nic, ani teď večer. Na mém i na jiném počítači. Jde o momentální poruchu nebo mám jen já smůlu? Díky Klára

Helena Görnerová

Vloženo 11.11.2008 - 7:06
Denně trávím na inzerci x hodin listováním atd., žádný problém. Bohužel takto neporadím nic jiného, než už jsme tu mockrát psali. CTRL F5 nezabere? Nesjela ti stránka v ten okamžik jen dolů?Kdyby to byla systémová porucha, budou ji hlásit bez vyjímky všichni a nebylo by to jen někdy. To byste viděli, jak by se to tu řešilo stovkami příspěvků denně "nefunguje inzerce". Takový signál nemáme, inzeráty přibývají denně ve svém obvyklém množství.Tak vážně nevím.

Klara Kohoutova

Vloženo 11.11.2008 - 23:15
Dneska to běží normálně, všechno dělám stejně, doma i na jiném PC. Tak snad to bylo momentální... Je mi jasné, že pokud by inzerce neběžela plošně, byl by to malér pro mraky lidí :-) Díky K.

Zuzka Nováková

Vloženo 12.11.2008 - 10:09
Možná ti jen sjíždí dolů, roluju dolů a je to ok:))

Helena Görnerová

Vloženo 12.11.2008 - 14:39
Včera jsem do toho šahala, někteří už hlásí spraveno. Tak zkuste zde už uvedené postupy a dejte vědět.

Stanislava Burdějnaja

Vloženo 13.11.2008 - 7:22
Dávám vědět i já. A to pro obě verze zadaného téma jedním nickem. :-DVyzkoušela. Funguje. Ač mi to už tak moc nevadilo (tedy poté, když jsem přišla na to kam mi moje inzerce zdrhá), je to takhle lepší. Chválím, děkuji.ps. pro Alex. Díky za vyčerpávající vysvětlení. Tuším (tušila) jsem co banner je. Jen v souvislosti s vysvětlením "jaja" mi nebylo jasné, jestli je to tady ten úplně vlevo (současně kama) či v liště (chladnokrevníci a...) protože se to dělo poslední dobou stále tak, jak jsem popsala i když se "bannery" zrovna neměnily (alespoň jsem to nezaregistrovala (IB). :-))