Inzerce - kolonka s krajem

Bára Babáková

Vloženo 31.8.2011 - 9:29
Dost mi při projíždění inzerce chybí dole kolonka z jakého kraje je zadavatel inzerátu, bylo by možné to tam dodat, např. jako jsem to nakreslila na obrázku? A ještě mám jeden dotaz a to ohledně podrobnějšího hledání, pokud si dám hledat podle krajů nebo podle toho, jestli chci koně, služby, hřebce, klisnu, tak zmizí datum (vlevo na obrázku), které předpokládám znamená, kdy to tam zadavatel vložil a je vidět až po rozkliknutí inzerátu, bylo by také možné s tím něco udělat? Díky.

Helena Görnerová

Vloženo 2.9.2011 - 9:05
Dobrý den, Báro. Máme v plánu předělat inzerci úplně celou, ale zatím vám bohužel nemohu říci, kdy na to dojde čas. Proto aktuálně nebudeme provádět drobné úpravy. Každou připomínku si ovšem znamenáme a vyladíme novou inzerci i podle nich. Děkujeme za podnět.

Lucie Šmídová

Vloženo 2.9.2011 - 12:19
Já bych v inzercích uvítala i možnost hledání podle názvu, resp. slova v textu inzerátu (např. wintec). Děkuji:-)

Dominika Švehlová

Vloženo 4.9.2011 - 14:11
Reakce na 1415875: Vyhledávat v inzerci lze, použij vyhledávač pro celý web (vpravo nahoře) a systém prohledá kromě článků, adresáře aj i inzeráty.

Bára Babáková

Vloženo 4.9.2011 - 15:58
HelenaG: Dobrý den, Báro. Máme v plánu předělat inzerci úplně celou, ale zatím vám bohužel nemohu říci, kdy na to dojde čas. Proto aktuálně nebudeme provádět drobné úpravy. Každou připomínku si ovšem znamenáme a vyladíme novou inzerci i podle nich. Děkujeme za podnět.
Dobrý den, děkuji za odpověď, v tom případě se velice těším na změny v inzerci :).