Hlášení chyb

Pavel Cox

Vloženo 10.10.2007 - 20:14
Sorry, nejsem nějak schopen dohledat, jestli to někde v dávné historii nebylo založeno:Warning: mysql_pconnect() [function.mysql-pconnect]: Too many connections in /home/home2/equichannel_cz/public_html/inc/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 362Fatal error: Can't connect to localhost in /home/home2/equichannel_cz/public_html/inc/Auth.php on line 415Po kliknutí na odkaz "Jezdecká turistika/Kůň na silnici - vybavení" kliknutí na zobrazit vše.Pozn: asi jsem blb, ale nějak neumim vyhledat v tom hledači. Po zadání "chyby" mi skočilo na úvodní stránku diskuze. :o/

Pavel Cox

Vloženo 10.10.2007 - 20:16
Už to prošlo.

Helena Görnerová

Vloženo 10.10.2007 - 20:23
Coxi, od pondělí už třetí den "dočišťuji" a retestuji celý systém, protože nám správci updatovali Apače, k tomu se opět zahltil file system a zbylo po tom spousta chyb. Tipuji tu tvou hlášku do téže kategorie a ráda bych se na ni mrkla, ale chybí mi teda dost ZÁSADNÍ informace. Na jekém URL jsi tu hlášku dostal???PS: Psala jsem ti předevčírem maila - máš ještě 363 dní na odpověď ;o)

Pavel Cox

Vloženo 10.10.2007 - 20:31
Promiň - zaslat přímo URL mě nenapadlo. Popsal sem to v menu. Tak pokud sem to správně dolistoval, tak by to mělo být prokliknutí odsud:http://www.equichannel.cz/diskuze/?o=dsk&c=sho&id=1207077&style=detailJinak maila sem četl, ale sem po noční a sem čerstvě "exhumovanej". tak mi hlava nebere a jen tak z nudy surfuju. Duševní činnost nechávam na jindy. :o)

Pavel Cox

Vloženo 10.10.2007 - 20:34
Ještě bych měl nápad. Možná vložit na stránky odkaz na formulář k odeslání chyb. Ale aby to fachalo na jinym serveru providera, nebo doma na stálej lince, aby se při výpadku dalo skutečně někam odeslat. :o)

blanka ledvinkova

Vloženo 22.11.2007 - 23:54
" Funguje to! Na tomto serveru běží Apache!Pokud vidíte tuto zprávu, správce tohoto počítače právě úspěšně nainstaloval Apache web server. Teď ještě musí doplnit obsah a nahradit tuto standardní uvítací stránku, nebo přesměrovat server na skutečnou domovskou stránku. Pokud vidíte tuto zprávu místo očekávané domovské stránky, kontaktujte, prosím, správce příslušného web serveru. (Zkuste poslat e-mail na adresu .) Přestože tento server používá program Apache, téměř jistě nemá nic společného s Apache Group, proto prosím neposílejte e-maily o tomto serveru nebo jeho obsahu autorům Apache. Pokud to uděláte, budeme vaše zprávy ignorovat. Zde najdete dokumentaci Apache (anglicky) obsaženou v této distribuci.Následující logo může být použito bez omezení na web serveru s programem Apache. Děkujeme za použití Apache! "Dneska se mnou počítač laškuje. Jen nevím, jestli je to ten můj nebo ten Váš :-). Toto hlášení se mi objevilo dnes v noci několikrát.

Helena Görnerová

Vloženo 23.11.2007 - 7:01
Opět chybí zásadní - KDE. Vždycky když najdete chybu, PROSÍM, nespoléhejte na naše křišťálové koule. Napište KDE ta chyba je. Přesné URL. A nejlépe i čas. Moc děkuju.Já teď skutečně nevím co a kde bych hledala.

Pavel Cox

Vloženo 18.12.2007 - 18:00
Ach jo, já rozbiju všechno. :o)Z téhle stránky sem se pokoušel kliknout:http://www.equichannel.cz/medailon/seznam?o=med&c=sho&id=9745na odkaz (Deka 2007-12-18 13:22:23):http://www.equichannel.cz/diskuze/?o=dsk&c=sho&id=1221209&style=detaila objevila se na stránce hláška "Nemáte dostatečná oprávnění k provedení této akce!"Popsal sem to KONEČNĚ nějak "yntelygentně"? :o)

Helena Görnerová

Vloženo 19.12.2007 - 12:53
Ano, toto už je popis situace, na základě kterého se dá vysvětlit.Odkaz, na který chceš klikat, byla inzertní poptávka a proto byl odsunut do interního admin fóra, kde ho nemůžeš vidět. Proto hláška "nemáte oprávnění" - je naprosto v pořádku.

Pavel Cox

Vloženo 20.12.2007 - 19:59
Děkuji.Učím se pomalu, ale jistě. :o)

Pavel Cox

Vloženo 10.1.2008 - 10:00
Rozbiju všechno. :o)odkaz:http://www.equichannel.cz/diskuze/?o=dsk&c=sho&id=1225395&style=detailhláška v okně pro "Poslední příspěvky":"Fatal error: SQL Syntax error when querying lit_knihy. SELECT d.* FROM dis_clanky d FORCE INDEX (datum), dis_forum f WHERE f.id=d.forum AND d.smazano != 1 and forum=3 and f.interni = 0 ORDER BY d.datum desc LIMIT 0,5 in /home/equichannel_cz/public_html/inc/dsk.class.php on line 78"A zbytek stránky se již nenačet.Ale stalo se to jen jednou. Když sem na ten odkaz šel znovu bylo to OK. Tak to posílám jen pro info. Jinak stránku mám uloženou, můžu jí poslat.

Vladimíra Cermanová

Vloženo 10.1.2008 - 10:10
Po kliknutí na veterinární diskuzi během listování v ní, url jsem bohužel nezkopírovala, jen chybovou hlášku: Fatal error: SQL Syntax error when querying nav_mainmenu. SELECT * FROM nav_mainmenu ORDER BY poradi in /home/equichannel_cz/public_html/inc/std.class.php on line 148to bylo na začátku stránky, zbytek se taky nenačet. Podruhý už se to načetlo správně. A při prvním otevření equichannelu dnes bylo na titulce místo prvního článku všechno taky v chybové hlášce, ostatní články nebyly, ale z toho jsem hned šla na diskuze, ty fungovaly, a nezkopírovala jsem to.Že by nějaký problém?

Helena Görnerová

Vloženo 10.1.2008 - 10:31
Není třeba, díky ale. Tos nerozbil ty :o) to už několik týdnů hlásíme na helpdesk a monitoruje se, odkud by mohla chyba být. Projevuje se totiž průběžně všude a po znovunačtení stránky zmizí. Bohužel zatím nevíme, odkud vítr vane.

blanka ledvinkova

Vloženo 13.2.2008 - 23:31
http://www.equichannel.cz/diskuze/seznam3stejná hláška jako minule (viz výše), čas: 23.29

Dominika Švehlová

Vloženo 14.2.2008 - 9:25
Helča je pokud vím někde na služební cestě, takže to asi nebude číst hned teď. Já s tím bohužel neumím nic udělat. Jediné, co mě teď napadá, je prostě udělat ve chvíli, kdy to zlobí, screenshot a poslat ho s upozorněním na helpdesk@web4ce.cz.

Pavel Cox

Vloženo 18.2.2008 - 16:56
nevím jestli se s tím již někdo setkal. Jakmile běží Qip, tak se na EQ české písmena zobrazují v azbuce. :o)Co mě zaráží, že v diskuzi se na hlavní stránce zobrazuje azbukou jen něco. Nadpisy témat jsou správně, po kliknutí text je opět azbukou. Koukal sem na zdroj stránky- meta tag s češtinou tam je, v xml je cs (i když to se týká jen třídění a hledání?-nevím,neznám xml), takže mě již napadá jediné. Nemůže to ovlivňovat css? Tohle je pro mě "španělská vesnice", takže se v tom vůbec neorientuji. Css sem nikdy nikde nepoužil. Je to jen taková perlička, admini to nemusí řešit, jen kdyby někdo věděl, tak mě to zajímá. :o) Až budu doma na PC, zkusim zagooglit.PS: Sem zvědavej jestli se nedomrví tenhle příspěvek při odeslání.

Helena Görnerová

Vloženo 18.2.2008 - 17:39
Coxi, mám QIP, taktéž řada mých známých a nemáme problém. Tak nevím, kde hledat, bohužel nepomůžu :-(Někdo další?

Pavel Cox

Vloženo 23.2.2008 - 22:36
Díky Helo, ani jsem to nečekal. Je to specifikum Qipu pro MDA. Na PC mi to zároveň běhá OK. Zkusim zagooglit, někde sem už na to narazil. Spíš mě zajímalo technicky jak to, že to rozbije češtinu jen u některých stránek a jen někde. :o)

Lenka Vítězníková

Vloženo 26.2.2008 - 13:10
Mozna reaguji spatne. Pocitacum az tak nerozumim. Problem nemam s azbukou, alebrz s jinym kodovanim ("zobrazit - znakova sada - obycejne je 1250). Cas od casu se mi stane (pouze v diskuzi), ze mi "preskoci" kodovani do jineho typu. Opravim-li na "1250" v hlavni diskuzi, nemam zaruceno, ze po rozkliknuti se prispevky zobrazi spravne (nekdy ano, nekdy ne). A i kdyz se pak vracim zpet na seznam temat, kodovani je rozhozene (nekdy ano, nekdy ne). Nevadi mi to zasadne (jde to zmenit), jen to zdrzuje. Screen z obrazovky nemam, ale dodat prilezitostne muzu, stejne tak jako verzi firefoxu a typ OS. Ovsem fakt tomu vubec nerozumim, takze potrebuju kdyztak navod, co mam kde zjistit:-)

Pavel Cox

Vloženo 26.4.2008 - 2:11
Objevil sem starý odkaz, který je již nefunkční. Ale ta chybová hláška je trochu prazvláštní. :o)500 - Internal Server ErrorInternal Server ErrorThe server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request..Please contact the server administrator, webmaster@equichannel.cz and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error..More information about this error may be available in the server error log.Apache Server at western.equichannel.cz Port 80Here: http://western.equichannel.cz/Budu si muset předělat odkaz. Já vim, že jsem rejpal. ;o)

Helena Görnerová

Vloženo 27.4.2008 - 9:52
Hláška je pochopitelná, interní redirekt skutečně neexistuje. Dřívější složky western.eqch... jsme dávno s přechodem an nový systém (cca před 2 lety) změnili na eqch/western atd.Kdes na ten odkaz narazil? Už by neměl být ani v keseni u Googlu :))

Pavel Cox

Vloženo 27.4.2008 - 10:10
Hehe,mám ho na svojich stránkách. Jen sem z nudy zkoušel co je kde nového. :o)

Helena Görnerová

Vloženo 27.4.2008 - 10:36
Uf. Už jsem se lekla, co zas jsem zvorala :o)))))(OT - mrkni mi na web ;)

Pavel Cox

Vloženo 11.9.2008 - 11:39
Opakovaně se mi stává, že přechodu do jiné sekce (třeba teď z "Zajímavosti" do "Volný čas" se zobrazí jen stránky. V Title je zjevně text který tam nepatří. Po Refresh je vše OK. Dělá to hlavně ve FF, ale v IE se mi toho podařilo po chvíli snažení taktéž docílit. :o)Kouknul sem do zdroje a dva řádky se liší když porovnám chybný zdroj a po refreshi: Equichannel.cz - koně Equichannel.cz - koně - Volný čas if (document.context) document.write ("&context=" + escape(document.context)); if (document.context) document.write ("&context=" + escape(document.context));Pokud by uložení neprošlo OK, tak sem uložil ještě sem (i s celým chybným zdroje, kde je vidět kde načtení skončilo): http://cox.wz.cz/clanky/eqch/chyba.txtTož tak. Skoro mi přijde jako by se omylem načetla špatná verze stránky? Je to možné?

Helena Görnerová

Vloženo 11.9.2008 - 12:10
Ne-e, jen se stránka nedotáhne.

Pavel Cox

Vloženo 11.9.2008 - 12:31
Jo, kdyby se jen ztrácelo. Ale mě zmátlo, že do tej neúplný stránky si to naopak přidalo do Title poznámku. :o)Dobrá, bug uzavřen. :o)

Pavel Cox

Vloženo 11.9.2008 - 12:37
Už je mi to jasný. Kouknul sem se na to pořádně. hlavička se doplňuje na konci z proměnné (asi) no když nic, tak se objeví pseudotext. :o)

Helena Görnerová

Vloženo 11.9.2008 - 13:12
Seš pořád kluk šikovnej :o))

Pavel Cox

Vloženo 24.9.2008 - 10:28
http://jezdectvi.cz/diskuze/ukaz1270203ale asi to bude dělat i jinde. Oddělilo se z původního vlákna diskuze o Montym R. a žije si svým vlastním životem a mění se i úvodní příspěvěk při každém zobrazení. Navíc mi načítání chvílema přijde ukrutně pomalé.

Pavel Cox

Vloženo 24.9.2008 - 11:29
Ještě upřesnění. Příspěvky dané za tohle: http://jezdectvi.cz/diskuze/?o=dsk&c=sho&id=1270210&style=detail se již nezobrazí v původním vlákněm ale v novém , kde to funguje chaoticky, jak sem popsal výše.Tož kde je chyba? Ozývá se BCU (BěžnýCoxUživatel), zvláštní to odrůda BFU. :o)
1 2