dotaz

jana brunclikova

Vloženo 3.8.2008 - 21:46
Dobrý den, po dlouhé době jsem zavítala na equichannel a brouzdala vaší diskuzí při čemž mi vyvstala jedna otázka. Narazila jsem na zveřejnění účtu za učelem pomoci při požáru v Miskovicích z r.2004 a domnívám se,že není jediný jelikož koňáci povětšinou v podobných situacích drží při sobě. Ale zamyslela jsem se nad tím, zda máte nějakou zpětnou vazbu jak a zda ony peníze byly investovány? Nerada bych aby to vypadalo nějak rýpavě ale zdá se mi to jako téma k zamyšlení. Co vy na to?

Helena Görnerová

Vloženo 3.8.2008 - 22:05
Není třeba v tom vidět rýpání. Zpětnou vazbu nemáme a omlouvám se, teď zrovna v těchto dnech se bohužel 4 roky staré věci nemohu osobně věnovat. Určitě po sezóně, cosi na podobné případy koncepčního už vymyšleného máme..

Helena Görnerová

Vloženo 3.8.2008 - 22:07
Prosím, dávejte příště tématu vypovídající název, ju? Viz návod k použití :o) Aby se nám lépe sledoval obsah. Děkuji.

jana brunclikova

Vloženo 3.8.2008 - 22:31
Děkuji , za Vaši rychlou reakci a chuť se touto problematikou vůbec zabývat. Požár v Miskouvicích r.2004 jsem uvedla jako příklad. Chápu, že není nejvhodnější doba na řešení těhto technických záležitostí :o) Ale držim palce a doufám, že naleznete a uvedete do chodu řešení, které nám všech pomoci chtivým umožní alespoň min. možnost kontroly. Jelikož lidé nejednají vždy jen s dobrým úmyslem.

Helena Görnerová

Vloženo 3.8.2008 - 22:51
"doufám, že naleznete a uvedete do chodu řešení, které nám všech pomoci chtivým umožní alespoň min. možnost kontroly"Obávám se, že to po mě chcete moc. To by nešlo o nějaké naše technické řešení, ale o změnu celého státního systému a to jeden člověk neudělá. Každopádně vedu v hlavě.

jana brunclikova

Vloženo 4.8.2008 - 10:12
Dobrý den, domnívám se, že pokud by se zveřejnění č.u. povolovalo pouze jako veřejná sbírka bylo by vše O.K. viz. zákon č. 117/2001 Sb. Je škoda ztratit důvěru v takto efektivní druh pomoci v těžkých okamžicích ale zneužitelnost těchto peněz bez jakéhokoliv právního ošetření je velice snadná.