Diskusia k článkom v Jezdectví

Eva Marková

Vloženo 7.3.2007 - 10:27
Bolo by možné zriadiť diskusiu k článkom v časopise Jezdectví? Niekedy mám chuť diskutovať o niečom priamo v článku, ale priestor k tomu som zatiaľ nenašla. Iste, je to možnosť založiť k tomu diskusiu na hlavnom fóre na tomto servri, ale spomínať v každej diskusii, že sa odkazuje na článok v Jezdectví?Alebo už taký priestor niekde je, len som ho nenašla?

Helena Görnerová

Vloženo 7.3.2007 - 13:06
Nevím, jestli rozumím dobře. Ale samozřejmě k tomu můžeš otevřít nové téma v diskuzi o koních. My si myslíme - a praxe to potvrzuje - že zakládat nová diskuzní fóra, abyste jich museli prolézat víc a víc se musí opravdu s rozmyslem. Má to smysl u nového oboru, ale obecně o článcích? Rozumím dobře??Notabene.. jak bys zajistila, aby čtenáři věděli, o čem diskutuješ? Zkopíruješ sem text? Kdo zajistí svolení autora?Evi, nepřijde mi to moc produktivní. Na dané téma bych spíš otevřela nové vlákno v diskuzi o koních.

Eva Marková

Vloženo 8.3.2007 - 9:35
Neviem, podľa mňa by už u článku v Jezdectví, ktorého autor s diskusiou súhlasí a chce mať nejakú spätnú odozvu, mohla byť poznámka v zmysle, že "k tomuto článku je možné diskutovať na Equichanneli". Potom by ale to vlákno muselo byť niekde pripravené vopred, prípadne aj so stručným obsahom článku.Možno aj autorov by zaujímalo, čo si ľudia o ich diele myslia a čo by radi čítali.

Dominika Švehlová

Vloženo 8.3.2007 - 14:46
No, mě osobně se to líbí. Myslím, že by to přispělo jednak ke čtenosti Jezdectví, jednak ke sledovanosti eqch, jen jak se ne to lidi naučí chodit. A vůbec bych neměla nic proti novému disakusnímu fóru, když už je tu fórum online rozhovorů s osobnostmi.

Helena Görnerová

Vloženo 8.3.2007 - 15:34
Jajo, to další fórum je fakt nepraktické, vždyť už to tu lidé mnohokrát odmítli, mít další fóra (a to šlo o samostatné disciplíny, tedy potenciální sledovanost daleko vyšší, než papírové články, protože lidí každodenní chleba...)Ale ten návrh na upozornění na diskuzi k článku na webu už redakcí prošel. A je to minimálně rok, co jsme to navrhovali. Zkusím to nějak oživit a upozorním Pepu. Určitě by to bylo věci prospěšné. Jen fakt nevím, jak zajistit, aby lidé věděli, o čem se diskutuje... Každý JEZD nečte.