Cenzura

St. Vrchotova

Vloženo 23.7.2009 - 1:57
Setkali jste se na fóru EQCH s cenzurou - nemyslím červený křížek =příspěvek byl smazán, ale s tím, že byl smazán jaksi "potichu", jako by nebyl nikdy vložen... ?

Eva

Vloženo 23.7.2009 - 7:24
Reakce na 1321538: Nesetkali :-).Možná proto,že si dovedu představit např.problém technického rázu nebo dokonce,ale to zcela výjimečně, vlastní uklepnutí.

jana fridrichova

Vloženo 23.7.2009 - 8:50
Reakce na 1321538: Mně příspěvky mizely na konci diskuse "koupě čtyřletého hřebce". Možná zlobila technika, ale po pátém pokusu jsem opravdu vzdala...

Dominika Švehlová

Vloženo 23.7.2009 - 8:57
Reakce na 1321538: Paní Vrchotová, můžu vás uklidnit, nelze - a ani v minulém systému nešlo - už z čistě technických důvodů "potichu" smazat příspěvek :-) Vždy se místo něho objeví/ila viditelná hláška, že příspěvek byl smazán. Je to dáno možnostmi systému, kdy prostě nemáme ani my, admini, žádné klikátko, kterým bychom příspěvek z diskuse odstranili tak, že by se bez jakékoli známky "vypařil". Pokud někomu "zmizel" příspěvek, pak ať hledá problémy jinde, než v nějakém utajeném zásahu adminů.

ludmila slavíková

Vloženo 23.7.2009 - 9:00
Nesetkali. Možná proto, že většina lidí má jiné, vážnější a důležitější věci na práci, než řešit takovéhle hovadiny.... OT- vaše problémy bych opravdu chtěla mít (bez urážky).

Helena Görnerová

Vloženo 23.7.2009 - 9:37
Reakce na 1321564: Jajo, máme od včera možnost mazat příspěvky pod články. Je to nově dodělaná funkce (podle smlouvy), takže abyste to všichni věděli. U každého článku záložka "Komentáře", zaškrtnout vybraný, smazat. Dnes ráno jsem tak smazala velmi osobní příspěvek Neuga na paní Vrchotovou. Je to ale jen pod články, protože to je redakční obsah. Zde v diskuzních fórech to skutečně není možné a ani to nechceme. Právěže jsme chtěli červený křížek, aby bylo jasně vidět, kde zasahujeme. Pokud se vám neuloží příspěvek, je to většinou dlouhým psaním a odhlášením. Dobré je si je psát vedle a pak teprve přihlásit a nakopírovat, případně před odesláním zkopírovat text do paměti. Ale to už jsme tu psali mnohkrát.

simona Pivoňková

Vloženo 29.7.2009 - 17:06
Ano, občas se mi stane, že jaksi nestihnu ten kratičký časový limit :-))))))) a příspěvěk psaný s láskou a plnou nůší jedu přijde vniveč, ale nikdy se mi nestalo, že by příspěvek byl vložen a pak najednou nebyl a bylo ticho po pěšině...

Péťa Neřeknu i kdyby mi guláškem podstrojovali :-)

Vloženo 4.8.2009 - 13:13
Jajo, čistě technicky není problém smazat cokoliv bez zachování historie. Data jsou nejspíš uložena na SQL, třeba MySql nebo něco podobného, a šikovný klikač, i vzdáleným přístupem vyhobluje co ho napadne. Ale předpokládám že to nikdo z adminů nedělá, páč to serióznosti nesvědčí. JInak červený křížek dobrý ;-)

Helena Görnerová

Vloženo 4.8.2009 - 14:26
Reakce na 1323087: Na vysvětlení - jaja ty možnosti zná, s php adminem jsem jí kdysi učila. Ve starém systému jsme měli přístup do PHP admina a skutečně by to dělat šlo, tady ovšem máme dodaný úplně nový systém, na který se vztahuje záruka a nesmíme do něj rok (teď se mi nechce dohledávat ve smlouvě) zasahovat. Čili ani přístup do DB nemáme. Zatím si nemůžeme např. ani změnit styly - záruka je záruka :o)