Adresář videí

Blanka Richtar

Vloženo 8.1.2009 - 16:20
Vím, že tento dotaz už proběhl dříve, ale nevím, s jakým výsledkem. Bylo by možné udělat nějaký adresář, kam by diskutující mohli vkládat zajímavá videa rozřazené podle kategorií?

Helena Görnerová

Vloženo 8.1.2009 - 17:16
Bylo, ale ne hned a ne teď, vyžaduje to zásah do systému (aby vlevo přibyla nějaká nová kolonka, pokud ti dobře rozumím). A protože už nám přijde zbytečné investovat do systému, který hodláme za pár měsíců vyměnit, tak až v novém.Děkujeme za pochopení :o)

Helena Görnerová

Vloženo 13.1.2009 - 14:46
Adalin, nedalo mi to a zkusila jsem něco vytvořit ve zdejším seznamu "Další odkazy" http://www.equichannel.cz/seznam/Zatím jsem tam cvičně dala nějaké kategorie a pár odkazů na pěkná videa. Čili nelze vkládat videa přímo k nám na disk, ale můžete - s rozmyslem - nalinkovat ta pěkná a zajímavá, co jsou už někde jinde. Stejně jako ostatní sekce, i odkazy podléhají schválení, takže případnou kontrolu budeme zajišťovat holt my. Doufám, že se to nezvrhne :o)Můžete mi zkusit nadefinovat, jaké kategorie byste tam dali?DěkujiJinak až budete přidávat, tak podkategorie, které se týkají videa, mají na začátku názvu v té výběrové roletce písmenko V (V).

Blanka Richtar

Vloženo 14.1.2009 - 11:16
aha, super. Přesně to jsem myslela. Teď to jen trochu zpropagovat. Vždycky se tu objeví videa, která si v práci nemůžu prohlédnout, a když pak mám konečně možnost, tak už nevím, které diskuze to byly. Snad se to ujme.