První vánoční dáreček EQUICHANNELU pro vás ;o) - INZERCE zdarma

21. 12. 2009 Helena Görnerová

Včera večer jsme vám prostřednictvím našeho Facebooku slíbili dárečky a nebyl by to EQUICHANNEL, aby to nebylo zas trochu "jinak". Jestlipak máte nějaké koňské místo, které byste chtěli zpropagovat? Nějakou akci, co chystáte? Vidíte - a my máme zrovna NÁHODOU volné reklamní pozice. Takže heslo dne zní: NAJDI SI SVÉ MÍSTO!

EQUICHANNEL.cz byl vždycky komunitní web, i když, samozřejmě, stále klademe prioritu na jeho odborný a vzdělávací obsah. S láskou a úsměvem vzpomínám slova naší hlavní redaktorky, MVDr. Dominiky Švehlové, kterak mě po spuštění nového systému v květnu t.r. přesvědčovala, že "s tím novým krámem se učit nebudu" a "nechci dělat komunitní web!" aniž by si uvědomila, že na něm vlastně už pár let dělá :o)

Bohužel ale díky svému rozsahu na rozdíl od běžných komunitních webíků potřebuje EQCH pro svůj provoz dosti financí. A jelikož ho již rok živím jako soukromá osoba, bohužel podruhé zde musí běhat i komerční část - bannerová inzerce. (Zanedlouho vás seznámíme i s rozpočtem a výsledky letošního roku). Právě neobsazené pozice obvykle vypínáme, aby vás příliš nerušily, ale teď uděláme vyjímku. Vyjímku, která se týká pouze a jedině našich čtenářů.

NAJDĚTE SI NEOBSAZENOU REKLAMNÍ POZICI NA NAŠEM WEBU A NAPIŠTE SI O NÍ!

Kdo dřív přijde, ten visí!

Do svého e-mailu rovnou přiložte hotový banner potřebných rozměrů a jste-li první, vyhráváte inzerci zdarma na daném místě až do 31.12.2009.

 

Pozor! Podmínkou je, že uvedete svůj login (přihlašovací jméno) na našem webu (akce tedy NENÍ určena pouze přihlížejícím), napíšete srozumitelně, kterou přesně pozici a kde chcete (URL), uvedete, kam máme banner nasměrovat a že také bude banner rovnou přiložen! Vzhledem k očekávanému množství zájemců nebudeme schopni pozice nejdříve rezervovat. Prostě pošlete - vyvěsíme.

Pište jako obvykle na adresu info@equichannel.cz.

Vzor očekávaného e-mailu:

Mám zájem o reklamní pozici na stránce http://www.equichannel.cz/forum/, a to proužek nahoře nad vsemi diskuzemi. Přikládám banner, který bude směřovat na stránku http://www.mojestranka.cz.

Ceník, neboli rozpis bannerů, kde který je, najdete v části "O nás". Nic neplatíte. Jen si vyberte a pište.

Konec akce: 31.12.2009 23:59:59.

V obsahu jste omezeni pouze obecnými pravidly slušného chování, zákony ČR a samozřejmě musíte propagovat pouze aktivity, místa nebo jinou činnost, spojenou s koňmi. Redakce si samozřejmě také vyhrazuje právo vaši kampaň bez udání důvodu odmítnout. Po ukončení kampaně, až se probereme ze silvestrovského veselí, vám ještě zašleme souhrnné statistiky, kolikrát jsme váš banner zobrazili a kolik lidí přes něj na vaše stránky odešlo.

A my se budeme těšit na váš svět, který nám i ostatním čtenářům představíte!

EQCHEQUICHANNEL.cz tu vždy byl a bude pro vás.

Děkujeme za vaši neustále rostoucí přízeň. Rádi se vám za ni odvděčíme... :o)

 

Podobné články

Časopis Jezdectví dnes vydal tiskové prohlášení o změně na postu šéfredaktora, které níže otiskujeme v plném znění.

/data/imgs/00313045l.jpg

Milí přátelé, zpráva měsíce května pro všechny naše fanoušky je tu! Portál EQUICHANNEL a časopis Jezdectví se spojují pod křídly nové mediální…