Anketa: Obrázky v textu ano či ne?

Protože nás zajímají vaše názory, zprovoznili jsme pro vás novou anketu na titulní stránce Equichannelu. A začneme samozřejmě věcmi, které přímo souvisí s provozem tohoto webu.

Zajímalo by nás, jak se díváte na jednotlivé konkrétní prvky ovládání nebo skladby obsahu Equichannelu a začneme hned tím, čeho si každá redakce hledí nejvíce - články.

Nové weby už většinou používají obrázky u článků ve formě připojené fotogalerie. Obrázky pak nikoho neruší ve vnímání textu a čtenář, který o ně má zájem (protože si může např. prohlížet obsah na zařízení, které obrázky nepodporuje) si je prohlédne zvlášť i s odbornými popisky. Toto řešení je velmi jednoduché pro autory článků a rychlé při publikaci.

Na druhou stranu řada obrázků v textu má na Equichannelu edukativní význam, je potřeba je doplnit popisky a jejich vypuštění z psaného slova by snížilo odbornou hodnotu článku "na první pohled". Velkou nevýhodou je poměrně složitější obsluha pro autora článku, který se pak snadno rozhodn epro nižší počet snímků, má-li se s nimi formátovat do textu delší dobu.

Jakou variantu jsme zvolili my už víte. Nás by ale přesto zajímalo, jak jsou na tom naši čtenáři - preferujete obrázky přímo v článku, nebo až pod ním? Co je vám příjemnější? Vyjádřit se můžete na titulní stránce Equichannelu. Za váš názor děkujeme :o)

Podobné články

Časopis Jezdectví dnes vydal tiskové prohlášení o změně na postu šéfredaktora, které níže otiskujeme v plném znění.

/data/imgs/00313045l.jpg

Milí přátelé, zpráva měsíce května pro všechny naše fanoušky je tu! Portál EQUICHANNEL a časopis Jezdectví se spojují pod křídly nové mediální…