Jezdecký klub Jezdci.cz: nová možnost pro sportovní jezdce

13. 1. 2011 Tisková informace

Je tomu již tři měsíce, co byl spuštěn portál Jezdci.cz, který nabízí novou formu infoservisu pro aktivně sportující jezdce. Sami pořadatelé závodů, resp. jiní registrovaní uživatelé, do něj totiž mohou vkládat informace jako jsou rozpisy, startovní či výsledkové listiny. Nyní se tento projekt posunul o další krok dál.

Po jeho boku vzniklo samostatné občanské sdružení Jezdecký klub Jezdci.cz, které je od začátku ledna registrovaným subjektem ČJF a nabízí tak možnost v sezoně 2011 startovat pod jeho hlavičkou na oficiálních jezdeckých závodech.

Jezdci.cz - ikony„Chceme nabídnout alternativu jezdcům, kteří mají např. svého sportovního koně v komerční stáji, nechtějí si zakládat vlastní subjekt a zpoplatněné členství v jiném klubu jim nepřináší žádné konkrétní výhody. U nás v kombinaci s kartou Klubu Jezdci.cz mohou během roku ušetřit mnohem více, než je hodnota vstupních poplatků - a to díky připravovaným slevám od partnerských subjektů," řekl spoluautor projektu Josef Malinovský.

Pokud tedy ještě nejste rozhodnuti, za který subjekt si letos necháte prodloužit licenci, máte k dispozici novou variantu.

Více informací se dozvíte na stránkách www.jezdci.cz.

Jezdci

Podobné články
ČJF

Přinášíme skvělou zprávu pro všechny příznivce parkurového skákání! Zástupci ČJF si z právě končící General Assembly FEI 2022 odváží výbornou zprávu,…

ČJF

Antidopingový výbor ČR zve na webinář s názvem ,,Pozitivní dopingový test, a co teď?“, který se uskuteční 3. 8. 2022 od 18:00 - 19:30. Během webináře…