První říjnový víkend na chladnokrevná mistroviství

12. 9. 2020 Tisková informace

Mistrovství České republiky v kompletní soutěži chladnokrevných koní jednospřeží a dvojspřeží a Mistrovství České republiky v ovladatelnosti s kládou a těžkém tahu jednospřeží se bude konat ve dnech 2.-4. října 2020 v Zemském hřebčinci Tlumačov.

ASCHK ČR ve spolupráci se ZH Tlumačov srdečně zve chovatele, majitele a příznivce chladnokrevných plemen koní na MČR v kompletní soutěži chladnokrevných koní jednospřeží a dvojspřeží a MČR v ovladatelnosti s kládou a těžkém tahu jednospřeží. Souběžně se bude konat i Výstava chladnokrevných koní.

Program:

  • 3. 10. od 9:00 hodin - Kompletní soutěž jednospřeží
  • 4. 10 od 9:00 hodin - Kompletní soutěž dvojspřeží 

Chovatelé, majitelé a příznivci chladnokrevných koní jsou ve dnech 2.10. - 4.10.2020 srdečně zváni na závodiště Bahňák! Chladnokrevní koně mají před sebou vrchol sezóny!

Pro více informací navštivte webové stránky Zemského hřebčince Tlumačov.

Podobné články
Ekolist.cz

Celkem osm párů tažných koní s oráči tento týden v Nabočanech na Chrudimsku soutěžilo v orbě. Účastníci přijeli z různých míst Česka i Slovenska.…

Dne 14. června 2022 se při tradiční akci Naše pole uskutečnila nová soutěž v orbě koňským potahem. V Nabočanech nedaleko od Chrudimi se sešlo celkem…