Soutěžte s Chytrou houbou! Víme, kdo získává Chytrou houbu

18. 5. 2015 EQCH redakce

Kdo si zaslouží Chytrou houbu Ecosin? // Posílejte nám své příspěvky o boji s hnilobou kopyt! // Našeho partnera, Chytrou houbu Ecosin, jsme vám již představili ke konci loňského roku. A protože bychom vám rádi umožnili si Chytrou houbu vyzkoušet, abyste mohli posoudit její účinky a třeba i vyřešit vleklý problém s hnilobou kopyt vašeho koně, vyhlašujeme spolu se společností BARD soutěž. Nyní máte možnost tento skvělý přípravek k řešení problémů s hnilobou kopyt získat – a (skoro) zadarmo! :-)

Kdo vyhrává Chytrou houbu Ecosin?

Jsme rádi, že vaši koně nemají problémy s hnilobou kopyt, o své starosti se s námi podělilo 6 výherců, kteří získávají od společnosti Bio Agens Research and Development - BARD, s.r.o. každý po jednom balení Chytré houby Ecosin. Gratulujeme!

Na výhru se mohou těšit výherci s e-maily:
  • FrkovaB@seznam.cz
  • dark.horse.001@seznam.cz
  • k.piskorzova@seznam.cz
  • terrrezka@centrum.cz
  • luckapony@seznam.cz
  • vondraskova89@seznam.cz

Výherce prosíme, aby svoji adresu zaslali na e-mail soutez@equichannel.cz.

Děkujeme za účast a už teď můžeme prozradit, že brzy na vás čeká soutěž další! ;-)

Chytrá houba na základě mykoparazitismu eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy. Enzymatická činnost mikroorganismu Pythium oligandrum potlačuje růst bakterií a tím i odstraňuje typický hnilobný zápach. Po aplikaci dochází k jemnému vysušení a zatažení kopytní tkáně, postižené místo přestává být přecitlivělé, dorůstá nová zdravá rohovina a obnovuje se přirozená ochranná bariéra.

A co po vás budeme chtít?

Princip soutěže je úplně jednoduchý. Řešíte u vašeho koně problémy s hnilobou kopyt? Podařilo se vám ji vyléčit a (snad) nadobro se jí zbavit, nebo se s ní stále potýkáte? Máte už zkušenost s Chytrou houbou Ecosin?

Napište nám svůj příběh!

Chytrá houba EcosinPopište nám vaše problémy s hnilobou kopyt, jak je řešíte. Zda jste už Chytrou houbu vyzkoušeli a jak fungovala, nebo jak a pro kterého koně byste ji využili, můžete samozřejmě přiložit i fotografie. Pusťte se do toho, čeká vás hezká odměna :-)

Co získáte?

Na 10 pisatelů příběhů se zkušenostmi s hnilobou čeká po jednom balení Chytré houby Ecosin (10 tablet, balení stačí na použití u dvou koní).

No a pokud byste nám po soutěži a využití výhry pověděli, jak jste přípravek využili, případně i zdokumentovali léčbu, byli bychom samozřejmě za takovou zpětnou vazbu moc rádi! Vybrané příběhy mohou být anonymně zveřejněny.

Své příběhy posílejte od vyhlášení soutěže do uzávěrky dne 7. června 2015 na soutěžní e-mail: soutez@equichannel.cz s předmětem „Soutěž s Chytrou houbou". Výherci budou vylosováni.

Chytrá houba Ecosin

Aplikace Chytré houbyBiologická přísada do vodního postřiku nebo vodní lázně, která mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na kůži, srsti a jiných kožních derivátech (drápy, kopyta, paznehty aj.).

  • Vhodná pro péči o kůži a kožní deriváty při výskytu kvasinek a plísní
  • Vhodná k úpravě fyziologické mikrobiální flóry srsti a kůže
  • Vhodná pro srst a kůži náchylnou k zapaření
  • Vhodná při výskytu hniloby kopyt u koní

Použití Chytré houby je bez vedlejších účinků, nedochází k vzniku rezistence patogenů. Vzhledem k mechanismu působení nezatěžuje organismus zvířete. V okamžiku, kdy se P. oligandrum nemá čím živit, tak vytváří oospory a odrůstá spolu s novou tkání, jelikož živočišný organismus pro něj není přirozeným prostředím. Přípravek se tak dá použít v jakémkoliv věku či zdravotním stavu koně.

Pro více informací o přípravku Chytrá houba, mikroorganismu Pythium oligandrum a aplikaci si prostudujte webové stránky www.vet-pythium.eu/cs.


logoSpolečnost Bio Agens Research and Development - BARD, s.r.o. byla založena v roce 2006 za účelem výzkumu, vývoje a pro vlastní výrobu mikrobiologických přípravků. V současnosti patří k předním výrobcům přípravků založených na mikroorganismech, které potlačují plísňové, bakteriální, ale i jiné projevy, které snižují kvalitu života, nebo mohou negativně ovlivňovat lidské a zvířecí zdraví.

Česká firma vyrábí přípravky pro humánní a veterinární oblasti. Přehled veterinárních přípravků najdete zde: www.vet-pythium.eu/cs/veterinarni-pripravky

Bio Agens Research and Development - BARD, s.r.o.
Rýznerova 150/15, 252 62 Únětice
e-mail: pythium@pythium.cz
http://www.vet-pythium.eu/cs/

Podobné články

AKTUALIZACE: Soutěž ukončena // Chcete krásný vánoční dárek a ještě se něco dozvědět o jedné z legend mezinárodní drezurní scény? To jste tu správně!…

Kdo vyhrál?? // Soutěž končí 25. 6. ve 23:00 hodin! // Soutěž prodloužena!! // Že vám to nic neříká? Ale kdeže… na oblíbené soutěže s krmivy GLORD si…