Soutěžíme s AGROBS! – Známe výherce!

29. 5. 2020 EQCH redakce

Kdo vyhrál?? // Soutěž končí 25. 6. ve 23:00 hodin! // Soutěž prodloužena!! // Že vám to nic neříká? Ale kdeže… na oblíbené soutěže s krmivy GLORD si jistě vzpomenete ;) A Agrobs patří do jedné rodiny! Jsou to vysoce kvalitní krmiva bez plísní a prachu, vhodné pro citlivé, alergické a dušné koně. Pojďme na ně mrknout podrobněji a hlavně – zasoutěžit si o ně!

AKTUALIZACE 26. 6.

Včera v nočních hodinách skončilo hlasování-lajkování v naší soutěži s AGROBS.

Lajkování bylo napínavé do poslední chvíle, první tři místa jsou dost těsná…

PRE ALPIN Aspero – řezanku vyhrávají:

 • Zuzana Dosedělová 73
 • Eva Burdová 67
 • Denisa Ondráčková 66

Tříkilogramové pamlsky GLORDIES mix poputují autorům fotek, které obdržely pochvalné lajky v počtu:

 • Irena Dosedělová 50
 • Tomáš Přikryl 41
 • Petra Zemanová 38

A na menší balení pamlsků GLORDIES se mohou těšit:

 • Sabrina Kneřová 35
 • Iveta Nejedlá 33
 • Pavlína Kalincová 31

30 vašich lajků ještě obdržela fotografie Matyldy Růžičkové:

Výhercům gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za účast!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKTUALIZACE 23. 6.

Soutěžní fotografie můžete lajkovat do čtvrtka 25. 6. 23:00 hodin. Vítěze vyhlásíme v pátek 26. 6.

 

AKTUALIZACE

SOUTĚŽNÍ ALBUM ZDE

Lajkujte, komentujte, sdílejte! Soutěž je prodloužena, stále můžete zasílat fotografie svých šikulů...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Agrobs je rodinná firma, která se začala počátkem 90. let specializovat na krmiva pro koně. Krmiva Agrobs se vyznačují unikátní kvalitou díky svému zpracování, které začíná již v přísné kontrole a každoročních analýzách půdy – podhůří Alp, kde půda má ideální poměr vápníku a fosforu – a rostlin, které se používají pro výrobu krmiv.

Agrobs je bezpečné krmivo s certifikátem FEED SAFETY ASSURANCE (garance bezpečnosti krmiva).

Jedním z nejoblíbenějších produktů ze sortimentu Agrobs je Alpengrün Mash – Zelený alpský mash, krmivo vítězů! Unikátní složení s probiotickou vlákninou prospívá i metabolicky citlivým koním, pozitivně působí na poruchy trávení a pomáhá při průjmových stavech.

Obdobnou „bombou“ mezi krmivy je i AlpenGrün MÜSLI – Alpské zelené müsli bez jádra a umělých přísad. Je vhodné pro všechny koně a unikátním způsobem obohacuje denní krmnou dávku!

Krmiva Agrobs nabízí také ucelenou nabídku pro koňské seniory – ať už je to Horse Alpin Senior (doplňkové krmivo pro seniory a koně s problémy se žvýkáním) nebo Agrobs Senior Mineral.

Za pozornost též stojí PRE ALPIN Aspero – řezanka; skládá se z více než 60 druhů různých lučních trav a bylin z bavorských Alp, které se sklízejí v pravý čas a jsou sušené v moderním teplovzdušném zařízení. Řezanka s hrubou strukturou má pozitivní vliv na zažívání, protože podporuje žvýkání.

A jdeme si zahrát!

Co je váš kůň ochotný udělat pro pamlsek?

Známe to všichni, co všechno jsou naši miláčci schopní udělat pro trs trávy nebo ňaminku v ruce… Ukažte nám toho vašeho šikulu!

Proberte archivy, pořiďte fotky a pochlubte se!

Pošlete nám soutěžní fotografii na soutez@equichannel.cz. Sami si pak v galerii na našem Facebooku vyberete ty NEJ!

A ještě jeden úkol pro vás máme!

Napište nám (do e-mailu spolu se soutěžní fotkou), který produkt z dílny AGROBS by se vám nejvíce hodil a proč! Třeba nás vaše odpověď zaujme a produkt vám pošleme ;)

 

O co se hraje?

 

Pravidla soutěže:
 • Soutěž probíhá od vyhlášení 31. května 2020 do 14. června 2020 do 22 hodin.
 • Jednu vlastní fotografii (tzn. jste autorem uvedené fotografie) pošlete na soutěžní e-mail soutez@equichannel.cz; uveďte své jméno a adresu.
 • Vyhrává 9 fotografií, o vítězích rozhoduje počet lajků v soutěžní galerii na Facebooku EQUICHANNELu.cz.
 • Výherci budou zveřejněni na webu EQUICHANNEL.cz dne 15. června 2020.
 • Zúčastnit se může každý čtenář webu EQUICHANNEL.cz, výhra není vázána na registraci.
 • Ze soutěže jsou vyloučeni pracovníci redakce EQUICHANNEL.cz i zástupci GLORD.cz, jakož i jejich rodinní příslušníci.
 • Pořadatelem soutěže je GLORD.cz

Soutěž vám přináší firma GLORD.cz ‒ krmiva pro koně, výhradní distributor vysoce kvalitních přírodních produktů pro koně. Českým a slovenským zákazníkům představuje výrobky rodinné firmy ALLKRAFT - URKRAFT Leinmanufaktur, Eiserbeck Naturprodukte UG - výroba unikátního lněného oleje a pokrutin metodou lisování za studena, v potravinářské kvalitě; a Agrobs GmbH - výrobce vysoce kvalitních krmiv pro koně, bez plísní a prachu z vlastní produkce trávy, která se skládá z více než 60 druhů trav a bylin. Zdravou odměnou pro vaše čtyřnohé kamarády budou pamlsky značky GLORDIES dochucovanými pouze přírodními přísadami. Nově najdete v sortimentu také produkty rakouské rodinné firmy SIGLHORSE, pro kterou jsme se stali výhradním distributorem pro ČR a Slovensko.

Podobné články

Celý minulý týden jste měli na to, abyste pro nás vymysleli básničku do soutěže o knížky s Nakladatelstvím Brázda. A moc jste nás potěšili,…

SOUTĚŽ KONČÍ DNES O PŮLNOCI! // Knižní dárečky – a hlavně ty s koňskou tematikou – jsou u vás Equichanneláků velice oblíbené. A my to víme, proto…