Poslední možnost vyhrát vstupenky na "Koně v akci"!

2. 9. 2011 EQCH redakce

Dnešním dnem začal 13. ročník pardubické mezinárodní výstavy Koně v akci. Rozdali jsme již 30 vstupenek a vy můžete být další, kdo se v sobotu nebo neděli na výstavu podívá díky Dostihovému spolku Pardubice a EQUICHANNELu zdarma. Stačí odpovědět na otázku!

Celý měsíc vás postupně lákáme na pardubickou výstavu Koně v akci, která začne již tento pátek a potrvá do neděle. Ode dneška pro vás máme navíc každý den 15 volných vstupenek na jeden den této výstavy. Chcete je? ;o)

Pozvánky a další informace najdete v této části našeho webu: Články → Volný čas → Výstavy a show

Zadání soutěže a podmínky

Soutěž bude blesková a odmění pozorné čtenáře našich článků. Každý den od středy, 1.9.2011, do pátku, 2.9.2011 včetně, se na našem webu objeví jedna soutěžní otázka, týkající se letošní výstavy. Otázky budou jednoduché, odpovědi na ně naleznete v již zveřejněných pozvánkách na výstavu a vyhraje vždy pět nejrychlejších čtenářů.

Protože se otázky budou na EQUICHANNELu objevovat v nepravidelných časech, musíte ho skutečně bedlivě sledovat, aby vám výhru někdo nevyfoukl ;o)

Každý den vám tedy položíme otázku a vy na ni přesně odpovíte přímo v komentářích pod článkem.

Prvních 5 čtenářů získá každý den po 3 vstupenkách na výstavu Koně v akci 2011.

Celkem vám tedy rozdáme 3 x 15 = 45 vstupenek. Vstupenky jsou jednodenní a platí pro sobotu nebo neděli.

Vzhledem k tomu, že bychom nemohli vstupenky již zaslat poštou, budete si je moci vyzvednout na své jméno přímo na pokladně u vstupu. Pro ověření vaší totožnosti doložíte na pokladně své jméno, příjmení a město, které jste uvedli ve zdejší registraci.

Otázka třetí

  • Napište jméno loňského vítěze ankety Nejkrásnější kůň ČR a jméno vítěze letošního, který bude s dalšími umístěnými dekorován v sobotu 3. září.

Správné odpovědi pište pod článek!

 

A protože jedna z vítězek středečního kola neplánovaně odstoupila, budeme v pátek odměňovat i jednoho náhradníka. Dnes tedy vyhrává 6 nejrychlejších.

 

Koně v akci 2011

Soutěž pořádá EQUICHANNEL.cz a Dostihový spolek Pardubice.

Ze soutěže jsou - pochopitelně - vyloučeni pracovníci redakce i pořadatele výstavy a jejich rodinní příslušníci. Kdo již v předchozím kole vstupenky vyhrál, nemůže se dalších kol zúčastnit!

Podobné články

AKTUALIZACE: Soutěž ukončena // Chcete krásný vánoční dárek a ještě se něco dozvědět o jedné z legend mezinárodní drezurní scény? To jste tu správně!…

Kdo vyhrál?? // Soutěž končí 25. 6. ve 23:00 hodin! // Soutěž prodloužena!! // Že vám to nic neříká? Ale kdeže… na oblíbené soutěže s krmivy GLORD si…