Nová soutěž pro vás: Cesta na Equitanu zadarmo! - VYHLÁŠENÍ VÝHERCŮ

17. 1. 2011 EQCH redakce Autor fotek: archiv pořadatele

POZOR - SEZNAM VÝHERCŮ ZVEŘEJNĚN! // Oficiální zastupitel veletrhu Equitana v České republice – společnost Progres Partners Advertising - vyhlašuje ve spolupráci s největším českým webem o koních EQUICHANNEL.cz soutěž o 3x dvě jízdenky do Essenu v rámci autobusového zájezdu na světovou výstavu koní a veletrh Equitana 2011…

Ta se koná na tamním výstavišti jednou za dva roky a tentokrát vychází její termín na 12. - 20. března. Po devět dní zaplní všech šestnáct výstavních hal s plochou cca 100.000 m2 stovky vystavovatelů, kteří nabízí vše, co souvisí s koňmi.

Equitana

AKTUALIZACE: 18. 1. 2011 10:15 - VÝHERCI SOUTĚŽE:

Do naší bleskové soutěže o jízdenky na Equitanu přišlo v průběhu 12 hodin 158 odpovědí. Kupodivu i přes jednoduchost otázky a fakt, že odpověď na ni obsahovala přilinkovaná reportáž z předchozího ročníku hned ve 2. odstavci, zaslalo 11 z vás odpověď chybnou.

Všechny došlé správné odpovědi jsme setřídili podle času a vyhlašujeme výherce jízdenek:

  • 10. - Andrea Knakalová, Plzeň
  • 20. - Petra Holoušová, Úsov
  • 30. - Eva Kopečná, Brno

EquitanaVýherce bude kontaktovat zástupkyně agentury Progres Partners Advertising, s. r. o. a domluví s nimi další potřebné náležitosti.

Všem šťastlivcům samozřejmě GRATULUJEME a doufáme, že se s námi po návratu podělí o své zážitky či snímky! :o)

redakce EQUICHANNELu

17. 1. 2011 Zadání soutěže

Autobusový zájezd je naplánován na poslední dva dny veletrhu. V sobotu se mohou účastníci těšit mj. na program tematicky zaměřený na barokní ježdění a večer budou moci zhlédnout poslední představení z letošní série Hop Top Show, nazvané Fabuloso. Vystoupí v ní celá řada světoznámých jezdeckých hvězd, jakými jsou například Jean-François Pignon, Frederic Pignon, Jean-Marc Imbert, Lorenzo nebo Bruno Boisliveau. V neděli bude na programu samotné finále spojené především s obrovskými výprodeji vystavovatelů, kteří se na poslední chvíli snaží zbavit svých zásob, a tak je možné zakoupit vše možné za zlomky původních cen.

Odjezd z Prahy je naplánován již na pátek 18. března ve večerních hodinách a návrat v pondělí 21. března brzy ráno. Běžná cena zájezdu (bez vstupenek) je 3.100 Kč/osobu.

V případě, že správně odpovíte do 12. února na níže uvedenou otázku jako 10., 20. a 30. v pořadí, získáte slevu pro dvě osoby ve výši 1.300 Kč/osobu. To je přesně hodnota jízdenky - za celý zájezd tak zaplatíte pouze 1800,- Kč/osobu za ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v hotelu, nacházejícím se v centru Essenu. V případě, že vítěz nevyužije výhry, dostane příležitost zvýhodněné účasti autor následující správné odpovědi. Jestliže výherce bude mít již zájezd u společnosti Progres Partners Advertising objednán, cena mu bude o danou částku ponížena zpětně.

EquitanaSoutěžní otázka zní: Jak se jmenovala Hop Top Show při Equitaně 2009?

a) Cavaluna
b) Viamondo
c) Fabuloso

 

Své odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu soutez@equichannel.cz. Nezapomeňte uvést své jméno, příjmení, adresu a telefonní číslo.

POZOR! Upozorňujeme, že pokud zašlete více odpovědí, můžeme vám uznat skutečně jen tu první. Bez ohledu na správnost. Každý soutěžící má pochopitelně pouze jeden pokus. Děkujeme za pochopení.

 

Další podrobnosti o zájezdu získáte na adrese: equitana@ppa.cz, resp. na tel. 221 602 324 (kontaktní osoba Ing. Olga Pešková).

 

Equitana

Podobné články

Knižní dárečky – a hlavně ty s koňskou tematikou – jsou u vás Equichanneláků velice oblíbené. A my to víme, proto jsme si pro vás připravili milé…

AKTUALIZACE: Soutěž ukončena // Chcete krásný vánoční dárek a ještě se něco dozvědět o jedné z legend mezinárodní drezurní scény? To jste tu správně!…