"Nekrmte mé koně, safra!" - Vyhlášení odloženo

3. 5. 2011 Helena Görnerová Autor fotek: Veronika Tymelová

Vyhlášení odloženo // PRODLOUŽENO DO 18.5.!! Pište!! // Všichni to známe. Je jaro, všechno kvete (pokud tedy zrovna nesněží), lidi to táhne ven, prochází se nám kolem ohrad, tu něco podstrčí (třeba dítě), támhle přikrmí.. a malér je na světě. A právě na tohle téma jsme pro vás nachystali novou - skoro přímo kreativní(!) - soutěž.

Oznamujeme zúčastněným soutěžícím i zvědavým čtenářům, že vyhlášení výsledků soutěže se prozatím odkládá s důvodu nemoci vyhlašovatelky soutěže. Všechny soutěžní příspěvky mám pečlivě projité a své tipy vcelku vyjasněné. Jakmile bude možné, dáme všem vědět, kdo se stal výhercem!

Děkujeme za pochopení!

Redakce Equichannel.cz

Upozorňujeme, že soutěž byla prodloužena do středy, 18. 5. vč. Pište, nebuďte líní a pomáhejte s osvětou! :-)

Nešvary, které majitelům koní provádí nepoučená laická veřejnost, by podle našeho mínění již zaplnily zcela statnou koňáckou bibli. Čteme vaše stesky v diskuzích a napadlo nás je vtipně a uceleně podat právě té veřejnosti, která dnes osvětu tolik potřebuje.. Ovšem napsat ji musíte vy!

Zpravodajský web EQUICHANNEL.cz, internetová koňská televize EquiTV.cz a inzertní koňský web Equimarket.EU vyhlašují soutěž na téma

"Nehladit a nekrmit, prosím!"

!

 

Zadání soutěže

Nezáleží na tom, zda nám zašlete

  • prosté, leč poutavé vyprávění, jak válčíte právě vy, co s nezvanými krmiči a hladiči zažíváte, jak se jim bráníte, jak vysvětlujete...
  • návod na stavbu zaručeně nedobytné ohrady (samozřejmě tento typ příspěvků chceme včetně vizualizace!)
  • fejeton (Lavera má předem hodnocení x 0,75, aby se síly soutěžících vyrovnaly)
  • vtipnou fotografii
  • recept na uvaření hříšníka
  • báseň
  • či dokonce snad haiku...

...nicméně ať je to na téma "Nehladit a nekrmit, prosím!" (koně, pochopitelně). Můžete psát (fotit či kreslit) zvesela, vtipně i hloubavě, snažte se ale přinést svým povídáním něco užitečného i laickému milovníku koní.

Tedy cílem je, aby se nekoňák mohl plácnout do čela a říct "aha, tak PROTO je nemám krmit!". A aby to mělo šanci zapůsobit plošně.

Soutěžní příspěvky zasílejte na adresu info@equichannel.cz, v předmětu zprávy uveďte "Soutěž". Přidejte své jméno a příjmení, přezdívku zde na EQUICHANNELu a telefonický kontakt.

 

Vy zajistíte text. My zajistíme jeho předání mezi nekoňáky!

O co se tvoří?

A teď to nejlepší, tvoříme pro osvětu!

Bude-li váš text použitelný, dostatečně informativní a vybrán, zajistíme jeho přetištění na dalších webech, určených nekoňské veřejnosti!

!Jako bonus pak autor/ka absolutně nejlepšího příspěvku obdrží cedulku na ohradu či box s textem dle vlastního návrhu v ceně 500 Kč od jedné z keramiček našeho uměleckého sdružení Koně všemi smysly. Že jejich tvorbu neznáte? Tak to se mrkněte a poznáte :o)

Pozn.: Jelikož standardní cedulka bývá v cenovém rozmezí pod 300 Kč, pokud si nebudete přát jednu velkou, můžete si poručit dvě standardní menší ;o)

Jako vždycky na poslední chvíli...

Posílat příspěvky můžete od teď do půlnoci 18. 5. 2011 (kdy jich samozřejmě očekáváme nejvíce, takže posílejte alespoň 10 minut před půlnocí, ať to proleze všemi bránami včas).

Vybrané příspěvky budeme zveřejňovat i na EQCH a o vítězi rozhodne porota, složená z redaktorů EQUICHANNELu, EquiTV a EQUIMARKETu.

Vítěz bude vyhlášen nejdéle do 22.5.2011.

Takže nasliňte tužky, naostřete brka, vyleštěte ty dětské prstíky z čoček vašich skel a hurá na to!

Soutěž pořádají zpravodajský web EQUICHANNEL.cz, internetová koňská televize EquiTV.cz a inzertní koňský web Equimarket.EU.

EQCH EquiTV EQUIMARKET.EU

Cenu do soutěže věnuje umělecké sdružení Koně všemi smysly, které můžete sledovat i na Facebooku.

Koně všemi smysly

Podobné články

AKTUALIZACE: Soutěž ukončena // Chcete krásný vánoční dárek a ještě se něco dozvědět o jedné z legend mezinárodní drezurní scény? To jste tu správně!…

Kdo vyhrál?? // Soutěž končí 25. 6. ve 23:00 hodin! // Soutěž prodloužena!! // Že vám to nic neříká? Ale kdeže… na oblíbené soutěže s krmivy GLORD si…