Kdo chce jít na FOR HORSE zdarma? Hledejte!

2. 4. 2019 EQCH redakce

Máme tu poslední den před zahájením veletrhu FOR HORSE a protože už určitě víte, kdo přijedete, ptáme se: kdo z vás si ještě nekoupil v předprodeji vstupenku a chtěl by ji vyhrát? Pojďte se k ní s EQUICHANNELem prohádat! Máme jich pro vás téměř stovku :)

Program, který bude probíhat po celý den v hale, zahrnuje kromě ukázek plemen také třeba pólo, džigitovku, práci ve volnosti, fjordí pushball.. samozřejmě nechybí naše hřebčíny a hřebčince a bude i spousta novinek a premiér, například Jízda králů. Na kompletní program se zkrátka musíte podívat sami, ten by se sem nevešel :) Najdete ho na stránce http://forhorse.cz/program. Nezapomeňte také na noční show: http://forhorseshow.cz.

Na webu veletrhu dále najdete seznam vystavovatelů - najdete v něm, kde se bude nacházet stánek EQUICHANNELu?

Nemusíte lovit zrovna GPS souřadnice, postačí ve formátu Hala xx - místo xx.

Našli moji rádcové? Nenašli?? Těžké? Je to trošku chyták, takže nebojte se, to ještě nebyla soutěžní otázka. :)

Tu máme schovanou...

...

...

...až sem.

Takže soutěžní otázka zní:

O kom mluvíme v následujícím textu?

Premiér bude na veletrhu letos více. (Mimo jiné třeba i EQCH redaktorky osobně na stánku :)) Nicméně nás pro soutěž zajímá jedna konkrétní premiéra. Prozradíme vám, že jde o jednoho velmi malého zvířecího účastníka, který v dospělosti nedosáhne metru. Dříve byl domovem v jižní Evropě, ale poté, co se do něj zamilovali Američané, tvoří jejich chovy nejsilnější část populace v rámci celého světa. Je to reprezentant nejmenšího plemene svého druhu na světě a ten, kterého hledáme, se narodil na farmě v Ústeckém kraji, která jeho druh vůbec nemá v názvu. :-) Tento miniaturní zástupce koňovitých bude mít na výstavě několik příbuzných, bude kolem nich možná trochu hlučno a jeho jméno, začínající na "E", má čtyři písmenka. Jeho jméno najdete na webu veletrhu http://forhorse.cz/.

Prvním třiceti správným odpovědím, které dorazí na náš e-mail soutez@equichannel.cz a ve kterých bude napsané jméno našeho minihrdiny, zašleme zpět na e-mail po třech vstupenkách. E-mail si pak vytisknete a půjdete s ním rovnou ke vstupu. Nemusíte tedy nejdřív k pokladnám.

 

A pokud jste nenašli, nezoufejte. Až do 7. dubna si můžete přes web zakoupit vstupenku příjemně zlevněnou.

Kdo a kdy bude na stánku EQCH?

4. dubna (čtvrtek) 10 – 18 hod. - Katka Lipinská
5. dubna (pátek) 10 – 18 hod. - Helena Görnerová
6. dubna (sobota) 10 – 18 hod. - Šárka Dolanská a Gábina Rotová
7. dubna (neděle) 10 – 17 hod. - Gábina Rotová

Budeme rádi, když se na veletrhu stavíte i za námi! Těšíme se na vás! :)

Bude se hodit:

 

PS: Vyhráli jste a nedaří se vám čestnou vstupenku ve své e-mailové schránce najít? Nevěšte hlavu. Zkuste se, prosíme, podívat do SPAMu, protože i tam se e-mail může někdy zatoulat, nebo do složky "Hromadné". Dělá to především Seznam, E-mail a někdy i Gmail.

Podobné články

Celý minulý týden jste měli na to, abyste pro nás vymysleli básničku do soutěže o knížky s Nakladatelstvím Brázda. A moc jste nás potěšili,…

SOUTĚŽ KONČÍ DNES O PŮLNOCI! // Knižní dárečky – a hlavně ty s koňskou tematikou – jsou u vás Equichanneláků velice oblíbené. A my to víme, proto…