Zduchovická sezóna 2007 startuje již 4. dubna

22. 3. 2007 Tisková informace

Jezdecký areál Zduchovice připravil na duben několik závodů pro všechny kategorie parkurových jezdců.

Své koně si můžete připravit na sezónu s využitím novinky -  ZELENÉ STŘEDY.

Každou první středu v měsíci bude zduchovické kolbiště s kompletně připraveným parkurem se všemi náležitostmi k dispozici k tréninku.


 

6.4. bude mít první závody nová série Hobby Cup 2007 - které se nohou zúčastňovat i pony  a začínající koně a jezdci.

14.4. proběhne první kolo seriálu Pony Channel Star , který se ve svém druhém ročníku rozšiřuje o soutěže pro děti a juniory na velkých koních.

8.4. odstartuje série závodů Zduchtour 2007. a to soutěžemi do st . L**  a 21.4. do st. S**.Součástí závodů 21.4. bude i první kvalifikační kolo Volvo AutoHase  2007.

Další novinkou je platební zvýhodnění pro ty přihlášené , kteří své zápisné uhradí předem převodem na účet.Pořadatelé chtějí tímto krokem zkvalitnit služby pro závodníky. Vždy v pátek před závody by jste na webových stránkách www.kone-zduchovice.cz měli nalézt předběžné startovní listiny a tím lépe odhadnout čas startu svých svěřenců.

Pro jednoduchý přehled v našich závodech v letošní sezóně jsme připravili loga pro snadnou orientaci v typech závodů:

Podobné články

Kdyby koně uměli mluvit, tak bychom se jich zeptali, jak jsou spokojení s naší podestýlkou Miskantus. Ale to nejde! Zeptali jsme se tedy jejich…

Když se nám dostalo možnosti vyzkoušet podestýlku Miskantus, tak jsme chvilku váhali, ale nakonec nelitovali. A naše holštýnská dáma má konečně kde…