Velké slevy a letní novinky v prodejně Equiservis

13. 6. 2012 Equiservis tým Autor fotek: archiv autora

EQUISERVIS pokračuje ve velkém zlevňování a nachystal si pro vás další novinky. Více hledejte v článku!

SLEVY

Jezdecká perka Ariat se slevou 30 %, dětské rajtky GPA se slevou 80 %, dámské rajtky Pikeur se slevou 50 %, podsedlová dečka Eurostar - 40 %, sako GPA - 70 %, uzdečka Passier - 40 % a spousta dalších slev. Cenopád neboli výrazné snížení cen až o 80 % vybraných položek napříč celým sortimentem, který začal v polovině května, je v plném proudu.

Kompletní nabídku akčního zboží najdete na stránkách www.equiservis.cz v sekci Outlet/likvidace.

Denně najdete v sekci Outlet/likvidace nově zlevněné položky, několikrát týdně pro vás ty nejzajímavější položky vybíráme a sumarizujeme v seriálu Zlevňujeme pro vás. Slevy již zasáhly kategorie sedel a doplňků k sedlům, deky a podsedlové dečky, ohlávky, stájovky, kamaše, kompletní sortiment oblíbené značky HV Polo a další. Nejaktuálnější slevy se týkají rajtek, rukavic a ponožek.

NOVINKY

EskadronPříjemné oživení nabídky přináší nová letní kolekce Eskadron Next Generation, která rozhodně stojí za vaši pozornost. Žhavou novinkou od značky Eskadron jsou výrobky Focus - výborná kvalita Eskadron za příjemné ceny.
Letní a barevné novinky z kolekce značky Impulz patří do stejné „stáje" jako značka HV Polo. Impulz přináší příjemné barevné oživení vždy potřebných kartáčů, hřbílek, čistících sad pro děti, ale i transportních vozíků. Hravé barevné variace jsou příznačné i pro podsedlové dečky, lonže, stájovky či fleecové deky.

Ve výčtu novinek nesmíme zapomenout na výrobky značky Cassini - nové barvy oblíbených modelů rajtek Cassini Kontrast, nové modely letních rukavic či jezdeckých perek. Stále platí, že z každého prodaného výrobku značky Cassini odvedeme 1 Kč na účet klubu Kvítek, zabývající se paradrezurou.

PODĚKOVÁNÍ

rajtky PikeurPřed měsícem jsme pro vás spustili nový Equiservis e-shop. Děkujeme všem, kteří ho navštívili, a věříme, že také snadno a výhodně nakoupili. Velký zájem a zvýšený počet objednávek jsme zaznamenali zejména v průběhu týdne, kdy bylo poštovné při nákupu nad 1000 Kč zdarma. Pro velký úspěch jsme se proto rozhodli, že podobnou akci určitě zopakujeme. Samozřejmě vás o ní budeme včas informovat.

Kompletní nabídku zboží najdete na www.equiservis.cz

Přejeme všem pohodový začátek léta a těšíme se na viděnou v kamenné prodejně v Rudné u Prahy.
Váš Equiservis tým

mapa prodejny EquiservisEquiservis spol. s r. o.
Obchodní 977
252 19 Rudná u Prahy - GPS: 50°1'52.947"N, 14°13'39.818"E
Tel: 257 316 782 | Mobile: 602 378 801

E-mail: info@equiservis.cz
www.EQUISERVIS.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9 - 20 hod.
So: 9 - 15 hod.

Podobné články

Kdyby koně uměli mluvit, tak bychom se jich zeptali, jak jsou spokojení s naší podestýlkou Miskantus. Ale to nejde! Zeptali jsme se tedy jejich…

Když se nám dostalo možnosti vyzkoušet podestýlku Miskantus, tak jsme chvilku váhali, ale nakonec nelitovali. A naše holštýnská dáma má konečně kde…