Profesionální krmné doplňky NAF nyní v ČR!

11. 6. 2019 tým Ghoda s.r.o. Autor fotek: archiv autora

S více jak třiceti lety zkušeností ve vývoji a výrobě je NAF ve Velké Británii tou nejznámější a nejuznávanější značkou krmných doplňků pro koně. Jak říkají, "jsme proslulí nejen díky kvalitě našich výrobků, ale i pro naše neutuchající nadšení pro koně." Nyní k dostání i v České republice!

NAF Equine UK

Přestože má více než 36 let zkušeností v oboru, je britský NAF jedním z nejvíce inovativních výrobců koňských doplňků na světě. S využitím špičkového vlastního výzkumu a užitím pečlivě vybraných surovin z celého světa sestavujeme receptury našich produktů.

NAF receptury

Každá unikátní receptura NAF je utvářena na základě dlouholetých zkušeností a přísně vědeckých principů z přírodních surovin. Naše produkty jsou sestavovány tak, aby maximálně využívaly synergických efektů jednotlivých složek, a poskytují tak zvířatům mnohem větší užitek, než kdyby byly jednotlivé složky krmeny jednotlivě.

Řada Five Star

Řada produktů Five Star, jako např. Oestress, Magic nebo SuperFlex, není pouze vlajkovou a „ukazovací“ lodí produktů NAF. Pečlivě provedenými, dlouhodobě opakovanými testy je dosaženo maximální efektivity těchto produktů. Bez nadsázky můžeme s hrdostí uvést, že tyto produkty vysoce překračují standard celého trhu s krmnými doplňky.

British Equestrian Team

Jsme oficiálními dodavateli British Equestrian Teamu. Ve spolupráci s týmovými veterináři umožňujeme jezdcům všech disciplín British Equestrian Teamu plně rozvinout potenciál a podpořit zdraví a kondici svých koní. A není to jen British Equestrian Team, který používá NAF produkty, aby udržel své koně v optimálním stavu a při špičkovém výkonu. Mnoho dalších jezdců, od rekreačních přes hobby závodníky až po profesionály a mezinárodní jezdce dalo důvěru NAF, aby pomohl udržet své koně v pohodě, zdravé a ve skvělé kondici.

Všechny výrobky NAF jsou v souladu s předpisy FEI

NAF je akreditovaná společnost UFAS (Universal Feed Assurance Scheme). Tato akreditace nám umožňuje zaručit našim zákazníkům plnou sledovatelnost všech přírodních surovin, které používáme v našich produktech.  Veškeré komponenty jsou pečlivě vybrány v souladu s pokyny FEI pro sport bez dopingu. Nad rámec pravidel FEI dodržujeme také požadavky certifikace BETA NOPS, která stanovuje standard pro kontrolu přirozeně se vyskytujících zakázaných látek.

Jsme pyšní na to, že žádný výrobek NAF nikdy nevedl k pozitivnímu dopingovému testu. Díky tomu se těšíme důvěře špičkových závodních jezdců po celém světě.

NAF – krmné doplňky s důvěrou profesionálů

S více jak 30 lety zkušeností ve vývoji a výrobě je NAF ve Velké Británii tou nejuznávanější značkou krmných doplňků pro koně. Jsme proslulí nejen díky kvalitě našich výrobků, ale i pro naše neutuchající nadšení pro koně.

Distribuci produktů NAF pro český a slovenský trh zajišťuje firma Ghoda s.r.o.

Navštivte nás na Facebooku a dejte like stránce. Získáte tak upozornění na články o jednotlivých produktech, včasné informace o nabídkách a slevových akcích a v neposlední řadě také o četných soutěžích, kde budete mít možnost oblíbené produkty zdarma získat.

Podobné články

Kdyby koně uměli mluvit, tak bychom se jich zeptali, jak jsou spokojení s naší podestýlkou Miskantus. Ale to nejde! Zeptali jsme se tedy jejich…

Když se nám dostalo možnosti vyzkoušet podestýlku Miskantus, tak jsme chvilku váhali, ale nakonec nelitovali. A naše holštýnská dáma má konečně kde…