Equestrian World představuje další možnost pohodlného nákupu

7. 12. 2006 Tisková informace

Firma Equestrian World zastupuje světové prodejce a výrobce jezdeckých potřeb a doplňků pro jezdecký sport, taktéž i výrobce kvalitních krmení a krmných směsí pro koně.

Equestrian World

Equestrian World se na trhu objevuje od roku 1998, ovšem pod názvem Equestrian World až od roku 2005.

www.eqw.i7.cz

Firma se zabývá nejen maloobchodním a velkoobchodním prodejem zboží pro jezdecký sport, ale nabízí spoustu doplňkových služeb a také nemálo sponzorských aktivit.

Prodejny, které můžete najít ve městech Ostrava a Olomouc pro Vás nabízejí a i nadále chystají mnoho zajímavých překvapení, slevových akcí, věrnostních programů a mnoho dalšího. Stačí se jen zajít podívat do těchto prodejen a informovat se u personálu, který Vám bude velmi ochotně nápomocen.

V y b í r á m e   p r o   v á s   z   v á n o č n í   n a b í d k y:


Naše prodejny jezdeckých potřeb Vám nabízí:
- Malo a velkoobchodní prodej kompletního sortimentu jezdeckých potřeb
- Doplňkový prodej
- Komisní prodej
- Šití dek na míru Vašeho koně
- Kalkulaci kmných směsí a krmných dávek
- Dodávky krmiv až k Vám do stáje či domu
- Příjemný personál a ochotu Vám pomoci a vyhovět
- V naší ostravské prodejně také chovatelské potřeby

Co NOVÉHO připravujeme:
- NOVÉ webové stránky s e-shopem
- Stříhání koní a psů
- V naší olomoucké prodejně také prodej krmiv a doplňků pro vaše psy a kočky


Dále pro vás chystáme NOVÉ webové stránky, které společně s internetovým obchodem Vám jistě budou k službám a svým sortimentem a cenami Vás uspokojí v plné míře. Najdete zde vše podstatné pro vás i vaše koně a dále samozřejmě též kontakty na prodejny, otázky možného sponzoringu Vašich závodů či jiných aktivit. Můžete nám také vyplnit dotazník, který pro nás bude vodítkem pro další vytváření nabídky k vaší plné spokojenosti.

Těšíme se na vás :-)

Podobné články

Kdyby koně uměli mluvit, tak bychom se jich zeptali, jak jsou spokojení s naší podestýlkou Miskantus. Ale to nejde! Zeptali jsme se tedy jejich…

Když se nám dostalo možnosti vyzkoušet podestýlku Miskantus, tak jsme chvilku váhali, ale nakonec nelitovali. A naše holštýnská dáma má konečně kde…