Chcete kyblík LEROS Pulmoran Horse zdarma? Pak nemeškejte!

18. 5. 2010 Tisková informace

/PR/ Kdo jste chtěli koupit LEROS Pulmoran Horse za zvýhodněnou cenu v rámci akce 3+1 a rozhodnutí jste nechávali na později, tak už neváhejte.

Akce LEROS Pulmoran Horse 3+1 zdarma končí dne 20. 5. 2010.

Počasí, které nás provází květnovými dny, hodně nahrává přísloví „studený máj, ve stodole ráj", ale málo nahrává jarním vyjížďkám prosvětleným slunečními paprsky ohřívajícími zem. Poslední dny jsou spíše ve znamení třech zmrzlých a mokrých.

Leros logoLeros Pulmoran Horse může být používán i preventivně, avšak nejlepší je použít ho okamžitě, když vidíte první příznaky přicházejícího nachlazení nebo jiného neduhu a můžete tak pomoci svému koni ještě dříve, než zmiňovaný neduh nabude na síle.

K tomu vám bude sloužit směs rostlinných drog s obsahem silic (Salviae folium, Thymi herba, Foeniculi fructus, Sambuci flos), slizů (Althaeae radix, Plantaginis folium), saponinů (Liquiritiae radix), tříslovin (Salviae folium, Urticae herba, Polygoni avic.herba), flavonoidů aj.

Látky obsažené v Pulmoranu Horse účinně rozpouštějí hleny, usnadňují vykašlávání, uvolňují křeče v hladkém svalstvu, působí protizánětlivě a chrání sliznice dýchacích cest.

O celé akci jsme vás informovali ve článku Akce s Leros Pulmoran Horse: 3 + 1 zdarma.

Akce Leros Pulmoran HOrse 3+1 zdarma

Podobné články

Kdyby koně uměli mluvit, tak bychom se jich zeptali, jak jsou spokojení s naší podestýlkou Miskantus. Ale to nejde! Zeptali jsme se tedy jejich…

Když se nám dostalo možnosti vyzkoušet podestýlku Miskantus, tak jsme chvilku váhali, ale nakonec nelitovali. A naše holštýnská dáma má konečně kde…