Jaký byl Argentina diplomats POLO-CUP Prague

10. 7. 2014 Justy Jipp

Na konci června se ve Velké Chuchli konalo poněkud netradiční setkání - turnaj v pólu - Argentine Diplomats Polo Cup.

Pražské závodiště Velká Chuchle mohlo přivítat hráče póla v několika turnajích, jejichž zahájení probíhalo ve čtvrtek 26. 6. s finále, které končilo 28. 6. tombolou pro všechny zúčastněné.

pólo

Argentine Diplomats Polo Cup – Prague je prvním mezinárodním turnajem v koňském polu organizovaným pod záštitou Velvyslanectví Argentinské republiky a hlavního města Prahy. Pro každého z hráčů musejí být připraveni nejméně 4 koně na zápas, což jistě není až tak levnou záležitostí.

Mnozí z hráčů na odpověď, jaké to je hrát pólo, odpoví: "Je to jako zkoušet hrát golf při zemětřesení..."

pólo

Počasí chvilkami přálo i nepřálo, ale na fantastickém zážitku pro hráče i pro diváky to nic neměnilo. Navíc pro všechny účastníky v sekci VIP byl připraven neodolatelný a bohatý catering. Vše pak bylo zakončeno drezurní ukázkou ve freestyle sestavě Barbora Marešová a Clever Girl.

Další fotografie najdete v albech ZDE a ZDE, více informací o turnaji na Facebooku a stránkách www.aviatorpoloclub.cz.

Podobné články

Závodiště ve Velké Chuchli, které v posledních letech oživuje miliardář Radovan Vítek, dostane nové využití. Po dostihových a parkurových jezdcích se…

Koňské pólo patří mezi sportovní aktivitu, která se těší oblibě zejména v Jižní Americe a mezi šlechtou. V poslední době ale přichází na chuť…