Grand Prix PCT Ptýrov pro Davida Fialku

V hlavní soutěži závodů CSI* Ptýrov, Grand Prix PCT Ptýrov, zvítězil ze 37 dvojic jediným čistým výkonem z obou dvou kol David Fialka s hannoverským hřebcem Carduccim ze stáje Mustang Lučina. Druhý skončil Slovák P. Majher s Electrou a třetí Polák T. Kuczerawy s Uraca van de Heydehoek. Stájový kolega vítěze hlavní ceny Zdeněk Žíla byl vyhlášen jako nejlepší domácí jezdec, Němka Karina Köber nejlepší zahraniční jezdkyní. Další informace a výsledky jsou zveřejněny na www.csi-ptyrov.cz.

Resort Equitana v Martinicích u Březnice hostí od čtvrtka 25. do neděle 28. července mistrovství České republiky v parkurovém skákání. V kategorii…

Stejně jako před dvěma týdny v Monaku, i v německém Riesenbecku ovládly soutěž Global Champions League členky týmu Cannes Stars a v letošní sezoně…