CSI ** Giubiasco, SUI

1. 9. 2004 Jarmila Beranová Autor fotek: Jarmila Beranová

Na základě osobního pozvání organizátorů jsme se s jezdkyní JK Tarpan Zuzanou Zelinkovou ve dnech 26.-29.08.2004 zúčastnili závodů CSI** Giubiasco v nádherném prostředí Švýcarských Alp. Startovalo zde 180 dvojic z 12 států, my jsme s sebou přivezli koně Ricardo-T, Chablis 121-T, Dan 7-T a LaManche-T.

Ricardo-T a Chablis 121-T startovali v soutěžích pro mladé koně, v soutěži č.1 -125 cm byl Ricardo-T se 4 tr.b. patnáctý a Chablis121-T s 8.tr.b. ve středu pole, ve dvoufázovém skákání 130/140 cm byl Ricardo-T sedmý (0,0) a Chablis 121-T sedmnáctá (0,4). Oba se kvalifikovali do finále, 135cm s rozeskakováním, kde Ricardo-T skončil na 3.místě (0,0) a Chablis 121-T na místě osmnáctém ( 4tr.b.)

Dan 7-T absolvoval malou rundu. V soutěži č.2 – 130 cm byl devatenáctý (0,8), ve dvoufázovém skákání 130/140 cm byl desátý (0,0), v soutěži č. 12 -130 cm na čas skončil s 0tr.b.na 22.místě a v malé Velké ceně 140 cm dokončil se 4 tr.b. na 23.místě.

La Manche –T absolvoval ve čtvrtek zahajovací soutěž 140/145 cm s 8 tr.b., po parkuru a následný den nebyl v dobré zdravotní formě a veterinář doporučil v pátek nestartovat, v sobotu šel LaManche-T 130 cm na čas a skončil s 0 tr.b. na 10.místě. Nědělní Grand Prix absolvoval s 12 tr.b. a skončil ve středu startovního pole. Velkou cenu vyhrála Katie Prudent na koni Aume de la Lande z Francie.

Resort Equitana v Martinicích u Březnice hostí od čtvrtka 25. do neděle 28. července mistrovství České republiky v parkurovém skákání. V kategorii…

Stejně jako před dvěma týdny v Monaku, i v německém Riesenbecku ovládly soutěž Global Champions League členky týmu Cannes Stars a v letošní sezoně…