Na Českolipsku se srazila tři auta: 9 zraněných! Hasiči museli zachraňovat koně

14. 6. 2020 ČTK

Hasiči u Jestřebí na Českolipsku v noci na neděli zasahovali u dopravní nehody tří aut, deset lidí utrpělo zranění. Účastníkem nehody byl i vůz s přívěsem na převoz koní, hasiči jich pět převedli do náhradního přívěsu.

Devět lidí utrpělo lehká zranění. Podle mluvčího záchranné služby Michaela Georgieva bylo šest pacientů převezeno do nemocnice v České Lípě, další dva do Liberce. „Jeden zraněný nám tam 'haproval', protože nejdřív chtěl do nemocnice odjet, ale potom zůstal na místě," vysvětlil Georgiev.

Mluvčí policie Vojtěch Robovský uvedl, že se srazilo osobní auto s dodávkou a SUV. „Audi pravděpodobně předjíždělo terénní automobil s přívěsem na přepravu koní, se kterým se při předjížděcím manévru bočně střetlo. Následně Audi narazilo do protijedoucí dodávky, v níž cestovalo několik osob, od níž se odrazilo a skončilo v levém příkopu," řekl mluvčí.

Celý článek přináší Blesk.cz: Na Českolipsku se srazila tři auta: 9 zraněných! Hasiči museli zachraňovat koně

Podobné články

První část dostihové sezony v Chuchle Areně máme za sebou. Přinesla samozřejmě spousty zajímavých klání, nečekaných výsledků, zklamání i radosti, jak…

Vysočina je doslova protkaná turistickými a cyklistickými stezkami. Věděli jste ale, že je tu také několik set kilometrů značených stezek pro koně a…