Zveme na přehlídku chladnokrevných plemenných hřebců

8. 3. 2015 Martina Kosová Autor fotek: Michaela Olbertová

Svaz chovatelů chladnokrevných koní vás srdečně zve na ojedinělou chovatelskou akci. Předvedení plemenných chladnokrevných hřebců a následná diskuze o aktuálních problémech bude zajímavým setkáním na začátku chovatelské sezony. Již tuto sobotu!

ScheronVážení chovatelé a příznivci chladnokrevných koní, začínající připouštěcí sezóna nabádá k výběru plemenného hřebce pro vaši klisnu. Proto vám rádi touto akcí nabízíme možnost zhlédnutí plemenných hřebců, jejich samostatné předvedení a získání informací o jejich dosavadní chovatelské kariéře.

Tato přehlídka je jedinečnou možností pro majitele chladnokrevných plemenných hřebců pro jejich prezentaci a nabídku chovatelům. Nenechte si tuto příležitost ujít!

Rádi vás uvítáme 14. března 2015 v 11 hodin ve Františkově dvoře, Klokočov u Vítkova.

Po předvedení plemenných hřebců bude následovat chovatelská diskuze k návrhu ŘPK SN.

V případě zájmu o účast vašeho hřebce prosím o přihlášení na tel. 725 922 530 nebo na emailu: vorackovajana@seznam.cz, hřebec by měl být dovezen na místo do 10 hod. dopoledne, možnost zajištění předvadeče, ustájení zajištěno.

Vstup je bezplatný, občerstvení zajištěno.

plakát

Podobné články

Náchodský svaz chovatelů koní z.s. a Chov koní Dvorka zve na Přehlídku teplokrevných a chladnokrevných plemenných koní, která se koná 10. srpna 2024…

Svaz chovatelů českomoravského belgického koně ve spolupráci s JK Hipo Jihlava pořádá Den chladnokrevných koní.