Den španělských koní

25. 5. 2023 Redakce Equichannel

Spolek chovatelů PRE pořádá Den španělských koní, který se bude konat 3. června 2023 v areálu Jítravský Dvorec.

Místo konání: Jítravský Dvorec, Jítrava 5, Rynoltice

Program:

  • 9:00 - svod plemenných hřebců a klisen
  • 13:00 - doprovodný program

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na Flamenco duo Alan Grezl & Palo Nowak s tanečním doprovodem vedoucího taneční školy "Estudio Andaluz“, přehlídku španělských koní, ukázky drezurního a vozatajského výcviku, tombolu a také ukázku výcviku Alta Escuely v podání španělského jezdce a trenéra Javiera Simona.

V pivnici Jítravského dvorce budou v průběhu celého dne připravovány španělské speciality pod taktovkou španělského kuchaře pana Enrique Garcia, který zajišťuje pohoštění i pro bankety a slavnostní události španělské ambasády v Praze.

Akce je pořádána za podpory Libereckého kraje, obce Rynoltice a dalších dárců, které budeme postupně zveřejňovat. Záštitu nad akcí poskytl španělský velvyslanec J. E. Alberto Moreno Humet a radní Libereckého kraje pan Václav Židek.

Vstupné na akci je zdarma.

Podobné články
Soutěžící studenti a komisaři

Střední škola chovu koní a jezdectví v Kladrubech nad Labem ve spolupráci s NH Kladruby nad Labem se stala pořadatelem velmi užitečné soutěže v…

Ve dnech 16. a 17. května proběhlo v hřebčíně v Kladrubech nad Labem a ve Slatiňanech tradiční třídění starokladrubských koní.