Soustředění se španělským jezdcem a trenérem Javier Simonem

9. 1. 2023 Redakce Equichannel Autor fotek: Archiv Javier Simon

Srdečně vás zveme na kurz se španělským jezdcem a trenérem Javier Simonem, který se koná ve dnech 27.1. - 29.1. 2023 v areálu Qranch Bezděkov - Pavlov.

Klinika je vhodná pro jakákoliv plemena a jezdecké směry a pro alespoň mírně pokročilé jezdce s rámcovým povědomím o terminologii klasické drezury. Samotná klinika probíhá formou individuálních jezdeckých lekcí. 

Javier Simon

Jezdec, trenér, publicista (Reit Zeit, Flyjournal). Věnuje se přípravě koní na natáčení filmů (např. film „Robin Hood“ s Taron Egerton a Jamie Foxx z roku 2016, spolupráce s Kingsley studiem v Anglii 2018) a reklam. Zorganizoval a byl účastníkem mnoha výstav, show a vystoupení – Dressage World Championship Galashow (Verden, Německo), AS San Lucas Mondonedo, Horsica, Nord Pferd, Pferd and Jagd, Hund and Pferd, Tierpark Berlin nebo Verdiana Festival, a vedl více než dvě stovky kurzů v celé Evropě – Německo, Maďarsko, Lucembursko, Belgie, Anglie, Kanárské ostrovy, Španělsko, Mallorca, ...

Specializace: klasická drezura – španělská jezdecká škola, práce ze země (piaffe, passage, španělský krok), doma de libretad (drezura ve volnosti), working equitation, equitacion de adorno (cirkusová práce), la garrocha, ...
Podobné články

Školení držitelů a vedoucích připouštěcích stanic hřebců proběhne ve čtvrtek 8. února 2023 od 11:00 do 14:00 v areálu Zemského hřebčince Písek.

I. předvýběry hřebců pro plemennou knihu českého teplokrevníka se konají 25. ledna v ZH Tlumačov a 26. ledna v Zemském hřebčinci Písek.