I. předvýběry hřebců ČT v Tlumačově a Písku již zítra a pozítří

I. předvýběry hřebců pro plemennou knihu českého teplokrevníka se konají 25. ledna v ZH Tlumačov a 26. ledna v Zemském hřebčinci Písek.

Přibližný časový harmonogram a všeobecné pokyny jsou shodné pro oba termíny předvýběrů.

Časový harmonogram:

  • 8:30 - kontrola průkazů
  • 8:30 - focení do katalogu na nádvoří hřebčince. Upozorňujeme, že zejména v píseckém hřebčinci bude velký počet hřebců, proto se prosím na focení dostavujte neprodleně po přeměření
  • 9:00 - měření hřebců
  • 10:00 - předvedení na tvrdém podkladě a posouzení exteriéru
  • 12:00 - skok ve volnosti (čas je orientační)
  • 13:00 - závěrečné vyhodnocení

Seznam přihlášených hřebců na I. Předvýběr v ZH Písek s.p.o.

Do Zemského hřebčince Písek je přihlášeno 23 hřebců – z toho dva do drezurní sekce.

Drezurní hřebci

  1. Valentino (Vaderland x Dancier) Safinio s.r.o.
  2. Zeylon (Zackerey x Rivero III)

 Skokoví hřebci

  1. Cupido (Cornet de Luxe x Corrado II)
  2. 80/602 Delacroix (Diarado x Beethowen)
  3. Dincarro (Dinken x Carry)
  4. Conte Damiss (Contact Me x Chicago Z)
  5. 7/808 King Of Caballi (Warness ZH x Beethowen)
  6. Hero FHP (Heartbreak ZH x Caesar)
  7. Conthargon (Conthargos x Casall)
  8. 17/478 Lam Grado K (Lamaze TN x Amarillo)
  9. 45/800 Lord Veles (Veles XX x Lordano)
  10. 80/561 Dusbaba (Diamant de Semilly x Carthago Z)
  11. 17/503 Ogar (Guidam Sohn x Cassilius)
  12. 80/443 Safinio OH (Pandrhola x Lord Weingard)
  13. Santiago (Stalypso x Quidam´s Rubin)
  14. Ortega TN (Origi D´O x Nabab de Réve)
  15. Hickstead Damiss (Hickstead White x Silvio II)
  16. Lovebreaker (Heartbreak ZH x Lordano)
  17. Poker Love P (Poker de Mariposa x Krunch de Breve)
  18. Quairas (Quaid x Raphael)
  19. Reason Blue (Reason de Ganad x Chacco-Blue)
  20. Ultra Boy Z (Tangelo van de Zuuthoeve x Andiamo)
  21. Zakkato Gold (Stakkato Gold x Lord Caletto)

Starší hřebec k zápisu: Zambesi (Heartbreaker x Calvaro Z).

Seznam přihlášených hřebců na I. Předvýběr v ZH Tlumačov s.p.o.

  1. 90/836 Grand Astor HT (Grand Step Koláček x Amon s.v.) ZHT
  2. 90/838 Semtex HT (Stalypso x Catango HT) ZHT
  3. 90/837 Stallys HT Stalypso x Lord Weingard) ZHT
  4. 90/839 Samet HT (Stalypso x Edminton) ZHT
  5. 53/47 Preen – Rufa (Przedswit Rufa x Corlensky G) ZHT
  6. 90/824 Sephesini (Cantesini x Canturino) p. Holešovský
  7. Hickstead von Gadow (Hickstead White x Askari) p. Kubík
  8. 90/844 Sonet (Stalypso x Lancelot) p. Minářová
  9. 91/ 925 BSK Cantelei Merlot (Cantesini x Great Pleasure)

Starší hřebci k zápisu: Coeur de Nobless M (Cordius M x Papageno), Qatar (Quitender x Centauer Z), Carambol RS (Cassini I x Concerto II), Compagnero RS (Con Air x Sir Schostakovich XX).

II. předvýběr se uskuteční 24. - 25. 2. 2023 v ZH Písek!

Podobné články

Školení držitelů a vedoucích připouštěcích stanic hřebců proběhne ve čtvrtek 8. února 2023 od 11:00 do 14:00 v areálu Zemského hřebčince Písek.

Odměňte své děti za pololetní vysvědčení návštěvou Národního hřebčína Kladruby nad Labem.