Ze zahraničí

 • Křížem krážem světem koní

  25. 02. 2021 06:00 − Zveřejněn před 12 dny

  Wren B. Zimmerman Už jste jezdili parkur téměř poslepu? Wren Blae Zimmerman to dokáže. Vědci v disciplíně vytrvalosti už objevili, které metabolity predikují výkon koně. Židovský král nesměl mít koně pro radost. Také jste možná fanoušci skvělé jezdkyně s barevným peřím ve vlasech – co na to rozhodčí? Na Netflixu nepřehlédněte filmy z jezdeckého světa podle skutečnosti.

  Autor: Michaela Burdová Ze zahraničí 2 Přečteno: 786x

 • iDNES.cz Koně jsou drahý koníček. Své o tom ví i Beatrice Saltová z Halesowenu ve West Mids. Za svou sbírku poníků ze série My Little Pony už utratila 20 tisíc liber.

  Autor: mce Ze zahraničí Přečteno: 135x

 • Křížem krážem světem koní

  21. 01. 2021 06:00 − Zveřejněn před 47 dny

  Susan Oakes Rekord skoku v dámském sedle, připravenost jezdeckého stadionu pro OH Tokio, větší bezpečnost na mezinárodní všestrannosti nebo dostihy noční Káhirou, to je jen malý výsek života kvasu jezdeckého světa. A někde řeší stejné problémy jako my - třeba s krmiči.

  Autor: Michaela Burdová Ze zahraničí Hodnocení: 5.0000 Přečteno: 686x

 • iDNES.cz Po týdnech pátrání si už policisté mysleli, že pachatele konečně mají: alespoň jednoho z těch, kteří v různých částech Francie nožem brutálně zraňují a zabíjejí koně. Padesátiletého muže ovšem po necelém dnu ve vazbě opět propustili, podezření se nepotvrdilo.

  Autor: Jana Šafaříková Ze zahraničí Přečteno: 291x

 • iDNES.cz Francouzští policisté řeší případ zohavených koní. Nalezli už minimálně patnáct zvířat, kterým chybělo oko, ucho či jiná část těla. Vyšetřovatelé nevědí, co je motivem. Soudí, že se může jednat i o internetovou výzvu.

  Autor: jhr Ze zahraničí Přečteno: 413x

 • Drama s tragickým koncem! Jezdkyně zemřela pod kopyty svého koně

  31. 07. 2020 09:00 − Zveřejněn před 222 dny

  Sport.cz logo Tragicky skončil čtyřdenní závod v parkurovém skákání ve švýcarské obci Ibach v kantonu Schwyz. Při pádu z koně se šestadvacetiletá jezdkyně ocitla pod kopyty zvířete a utrpěla zranění, jimž na místě podlehla, píší švýcarská média.

  Autor: Sport.cz Ze zahraničí Přečteno: 387x

1 2 3 16

Nejčtenější články