Vyhledávání na Equichannelu

Jak prohledávat web, diskusní fóra a jak vyhledávat registrované uživatele.

Na webovém portálu Equichannel.cz je možné vyhledávat/prohledávat podle zvolených hesel nejrůznější záznamy. Aby bylo vyhledávání v tak rozsáhlém projektu rychlé a bezproblémové, vyhledáváme zvlášť v každé objemné sekci následovně:

  1. Vyhledávání na webu - můžete hledat podle názvu, frází nebo jednotlivých slov mezi veškerými záznamy na Equichannelu.
  2. Vyhledávání v diskusi - podobným způsobem můžete podle hesel prohledávat všechna diskusní fóza.
  3. Vyhledávání uživatelů - vám pomůže najít konkrétního uživatele.

1. Vyhledávání na webu

Vyhledávat na webu může i nepřihlášený uživatel. Stačí do vyhledávacího okýnka vpravo nahoře vepsat frázi (např. název článku nebo třeba jen slovní spojení) či slovo a kliknout na tlačítko Hledat či odentrovat.

vyhledávání hesel a frází na webu

Systém najde všechny záznamy, kde se zapsané heslo vyskytuje: články, subjekty v Adresáři, názvy a testy u obrázků v galerii, akce v Kalendáři, knihy v Knihovně, záznamy v jiných sekcích (např. Návod, Ceník apod.) a inzeráty v Inzerci.

Toto vyhledávání neprohledává komentáře pod články a příspěvky v diskusních fórech!

2. Vyhledávání v diskusích

Pokud chcete vyhledávat hesla (slova, fráze nebo přezdívky diskutujících uživatelů) v příspěvcích diskusních fór, pak použijte vyhledávání v diskusích.

Ani nyní není nutné se přihlásit do systému, stačí kliknout v horní zelené liště na Diskuse. Otevře se stránka se seznamem diskusních fór a nad ní vedle banneru najdete okénko a tlačítko pro vyhledávání.

vyhledávání v diskusních fórech

Stejnou možnost pak máte na stejném místě v každém diskusním fóru a v každé diskusi.

3. Vyhledávání uživatelů

Registrovaný a přihlášený uživatel může vyhledávat i jiné registrované uživatele a prohlížet si jejich Medailonky.

Po přihlášení (Jak se registrovat a přihlásit do systému) si uživatel otevře nabídku správy svých záznamů: najede kurzorem na tlačítko se svojí přezdívkou vpravo nahoře viz obrázek), neklikne, ale nechá si rozbalit nabídku („bublinu") se správou svých záznamů.

jak se dostat do seznamu registrovaných uživatelů

Zde si kliknete na Uživatelé a otevře se vám stránka se seznamem všech registrovaných aktivních uživatelů. Nad seznamem je šedý pruh s nabídkou seřazování seznamu podle různých kritérií a okýnko pro vyhledávání uživatelů podle jména, příjmení, e-mailové adresy (pokud si ji uživatel přeje zveřejňovat), uživatelského jména či přezdívky.

vyhledávání registrovaných uživatelů

Kliknutím na přezdívku v seznamu se dostanete na Medailonek daného uživatele.


Další informace

Základní filozofie webu

Registrace, přihlašování, identifikace uživatelů

Přidávání a správa uživatelských údajů

Vkládání a správa článků

Připojené obrázky