Všestrannost

 • Ingrid Klimke: Co dělám, dělám ráda

  15. 04. 2021 06:00 − Zveřejněn před 61 dny

  Bobby, celým jménem Hale Bob OLD, je zkušený profík a aktuální jednička stáje. Zde při krosu na CHIO Aachen 2019 Když mezinárodní jezdecká federace v roce 2020 vybírala nejlepší jezdce z uplynulého desetiletí, bylo odevzdáno přes 70 000 hlasů. Vítězkou se stala německá jezdkyně Ingrid Klimke, která patří ke světové špičce ve všestrannosti i v drezuře. Již dávno vystoupila ze stínu svého slavného otce Reinera, který by z jejích úspěchů měl jistě velkou radost. Jaké to...

  Autor: Pavla Růžičková Všestrannost Přečteno: 690x

 • MUDr. Lukáš Létal Dlouhodobý reprezentant České republiky v disciplíně všestrannost, držitel stříbrného výkonnostního odznaku ve všestrannosti, rozhodčí pro drezuru, skoky a všestrannost MUDr. Lukáš Létal může být pro mnohé zdrojem inspirace. Je úspěšný, nesmírně pracovitý a přesto tak moc skromný...

  Autor: Gabriela Rotová Všestrannost Hodnocení: 5.0000 Přečteno: 1003x

 • ČT sport Nevděčná role. Pavel Březina bude parkurovým náhradníkem pro olympijské hry v Tokiu. Do Japonska odcestuje v případě, že by se Miloslav Příhoda či Miroslav Trunda nemohli závodu ve všestrannosti zúčastnit.

  Autor: ČT Sport Všestrannost Přečteno: 429x

 • Tady šlo o život. Elitní českou jezdkyni kůň málem zadupal do země!

  23. 10. 2020 20:00 − Zveřejněn před 235 dny

  Blesk logo Možná i díky svému jménu nad překážkami většinou ladně lítá, ale tentokrát to byl bolestný sešup až na tvrdou hlínu. Elitní česká jezdkyně Gabriela Slavíková (41) si během víkendového mistrovství světa v cross country ve Francii nepříjemně ustlala.

  Autor: as Všestrannost Přečteno: 683x

 • Jezdec Trunda může na OH, v Polsku splnil požadavky způsobilosti

  19. 10. 2020 14:00 − Zveřejněn před 239 dny

  logo Sport.cz Jezdec Miroslav Trunda splnil požadavky způsobilosti ve všestrannosti a může startovat na olympijských hrách v Tokiu, které by se měly po odložení konat příští léto. S klisnou Shuterflyke dosáhl na potřebný kvalifikační limit v soutěži kategorie CCI4*-L, která se uskutečnila od pátku do neděle v polské Strzegomi.

  Autor: ČTK Všestrannost Přečteno: 453x

 • Zářijová Pardubická všestrannost byla doménou žen

  10. 09. 2020 10:00 − Zveřejněn před 278 dny

  Nejúspěšnější jezdkyní závodů se stala několikanásobná mistryně České republiky Eliška Orctová, která získala dvě první a jedno druhé místo Celkem šest soutěží nabídly zářijové závody Pardubické všestrannosti. Konaly se tentokrát souběžně s mezinárodní výstavou Koně v akci, na které tento náročný sport jezdci všestrannosti prezentovali zajímavou ukázkou. Samotné závody ovládla Eliška Orctová, která získala dvě první a jedno druhé místo. Nejvyšší soutěž stupně L (1*) vyhrála Dominika...

  Autor: Tisková informace Všestrannost Přečteno: 570x

 • Vávrovou k triumfu posunul bezchybný parkur

  27. 08. 2020 15:00 − Zveřejněn před 292 dny

  Deník.cz Půlkulatý pětapadesátý ročník Zlaté podkovy v jezdecké všestrannosti vyhrála Kristýna Vávrová na koni Guiron Vilín. Jezdkyně z Chrášťan se na první příčku posunula až v závěrečném parkuru. „Bylo to napínavé až do poslední chvilky. Rozhodovala každá chyba,“ popsal dění na kolbišti ředitel závodu Jiří Klubal.

  Autor: Kamil Vaněk Všestrannost Přečteno: 499x

 • Český rozhlas Šárka Douchová ze Ždírce u Polné jezdí na koni disciplínu všestrannost. Jako dítě cvičila gymnastiku a z koňského sedla často pospíchala do bazénu.

  Autor: Hela Dvořáková Všestrannost Přečteno: 552x

 • Olympijská všestrannost se vrací na Pardubické závodiště

  19. 08. 2020 10:00 − Zveřejněn před 300 dny

  Pardubická všestrannost - cross Další z letošních závodů Pardubické všestrannosti jsou v nabitém letním kalendáři zapsané na termín 4. – 6. září 2020. Soutěže olympijské disciplíny se budou konat souběžně s dvaadvacátým ročníkem mezinárodní výstavy Koně v akci. Ozvláštní je i komentovaná prezentace tohoto sportu, jehož oblíbenost v poslední době stále vzrůstá. Záštitu nad...

  Autor: Tisková informace Všestrannost Přečteno: 439x

 • logo iSport Miloslav Příhoda vybojoval loni start pod pěti kruhy a připravoval se na vysněnou soutěž. Proto téměř šokuje zpráva, že nejlepší český jezdec v disciplíně všestrannost končí ve svém dosavadním působišti a desetiletý valach Ferreolus, jehož je Příhoda polovičním majitelem, je na prodej.

  Autor: Ivana Jakoubková Všestrannost Přečteno: 546x

1 2 3 45

Nejčtenější články