Velká soutěž Equichannelu a Fitminu: Odyssea mého koně

1. 02. 2010 21:00, Aktualizováno 5. 01. 2011 18:24

Obrázky: 2

Autor: Helena Görnerová Rubrika: Soutěže Počet přečtení: 22675 Komentuji zde: Ne Bookmarkován 2 krát

Ne každému se podaří mít doma čtyřnožce pouze pro radost a zábavu. Přijdou dny, kdy nejde všechno tak, jak bychom si představovali a docela snadno se stane, že do života nás i našeho koně se vkradou „špatné dny“... Ne, nechceme hned zkraje roku místo optimismu rozsévat mezi čtenáře chmury – naopak. Máme pro vás dobré zprávy: společnosti EQUICHANNEL.cz a Dibaq a.s. – výrobce programů výživy FITMIN , vyhlašují společnou čtenářskou soutěž o velmi, velmi atraktivní – a užitečnou cenu! /více../


Oč nám vlastně jde

Máte doma nebo staráte se o koně vysloužilého? Zachráněného ze špatných podmínek? Nemocného? Máte problém dostat ho do dobrého výživného stavu a kondice? Nebo jste si něčím takovým v nedávné minulosti prošli a stále nejste v požadované výživné kondici?


Napište nám jeho a váš příběh na téma „Odyssea mého koně"
aneb když jsou s koněm starosti.


.Pište tak, abyste zaujali. Popište nám gro vašich potíží. Sdělte, co vás vlastně trápí, jak s tím žijete, jak bojujete. Jak se vám daří nebo nedaří. Nezapomeňte přiložit snímky - od začátku do současnosti - čím více, tím lépe. Máte-li rentgeny, vyšetření, doporučení, konkrétní slova svých veterinářů.. složte z nich mozaiku vašeho boje.

Příběh nemusí mít uzavřený konec - naopak! Pokud máte se svým koněm problémy stále, může vás výhra v naší soutěži opravdu oslovit.

Získáte totiž profesionální péči koňského výživáře společnosti Dibaq a.s. A ten se spolu s vámi pustí do práce!

 

Váš příběh budeme sledovat. Naše redakce zůstane s výherci v kontaktu. Přijedeme za vámi spolu s odborníkem na výživu. Budeme všechny čtenáře průběžně informovat, jak se vám daří. Nenecháme vás v tom, tím je tato soutěž vyjímečná.

Příběhy zasílejte na e-mail info@equichannel.cz.


společný projekt


PRINCIP SOUTĚŽE

Na jejím začátku ze všech došlých příběhů vybere redakce Equichannelu spolu se zástupci partnerské firmy Dibaq a.s. nejméně 5 koní, jimž se budeme dále věnovat.

U každého koně odborník z Vývojového a chovatelského centra Fitmin, společnosti Dibaq popíše výchozí stav koně a stanoví stav konečný, cíl, kterého se společně úpravou managementu chovu a výživy budeme snažit dosáhnout (např. požadovaná hmotnost a výživová kondice).

Určí také dobu, které bude k dosažení cíle potřeba. Po tuto dobu zajišťuje Fitmin doplňková krmiva pro všechny vybrané koně dle vyhotoveného plánu zdarma.

Majitel koně se zavazuje dodržovat přesně pokyny odborníka, jakož i zajistit jemu a redakci EQUICHANNELu přístup na kontroly koně.

Po dosažení určeného konečného kontrolního data vyhodnotí vyhlašovatelé soutěže stav jednotlivých koní, naplnění cíle a formou článků a fotodokumentace bude informovat čtenáře o výsledcích.


Harmonogram soutěže:

1. 2. 2010 pondělí - vyhlášení soutěže
ZMĚNA - příjem příběhů do soutěže stále probíhá!
2. 3. 2010 - schůzka vyhlašovatelů, výběr prvního výherce a jeho informování
3. - 10. 3. 2010 - odsouhlasení dalšího harmonogramu akce s prvním výhercem, příprava a případné doplnění podkladů, zahájení akce
následuje průběžné seznamování čtenářů s vybranými účastníky soutěže a péče o vybrané koně

Nejdéle od 10. 3. 2010 začneme postupně zveřejňovat příběhy - soutěžní články na webu EQUICHANNEL.cz i na stránkách Dibaqu. Zároveň zahájíme společné práce na jednotlivých případech a postupně vám budeme přinášet i průběžné zprávy z osobních kontrol u výherců.

Vzhledem k náročnosti celé akce tentokrát výherce vyberou zástupci redakce EQUICHANNELu.cz ve složení Helena Görnerová a MVDr. Dominika Švehlová a za společnost Dibaq a.s. odborný poradce ing. Jan Novák společnou dohodou. Podrobnost vašich materiálů tedy tentokrát výrazně zvyšuje naději na výhru.


POZOR! Nejen nemocní mají šanci!

 

Ze všech došlých případů totiž zároveň redakce Equichannelu.cz vylosuje jednoho výherce, který získá poukaz na odběr výrobků značky Fitmin (pro koně, psy nebo kočky) v hodnotě 3.000 Kč.

partner soutěžeZávazek vyhlašovatelů - EQUICHANNEL.cz a Dibaq a.s. poskytnou výherci:

- základní rozbory krmné dávky (píce, popř. jádro)
- základní posouzení kondice koně
- klinické vyšetření koně veterinářem a v případě potřeby i laboratorní vyšetření do hodnoty 500 Kč
- sestavení výživového plánu (VP) a související doporučení
- průběžné konzultace dle potřeby majitele koně
- bezplatně vybrané krmné doplňky, které napomohou ke stanovenému cíli
- zařazení všech došlých příběhů do slosování o výrobky Fitmin v hodnotě 3.000 Kč

Závazek vybraného účastníka soutěže - majitele koně:

- Poskytne zadavateli soutěže maximum potřebných a vyžádaných informací o koni.
- Zavazuje se dodržovat přesně pokyny odborníka, jakož i zajistit mu přístup na fyzické kontroly koně.
- Souhlasí se zveřejněním příběhu svého koně minimálně v rozsahu zde uvedeném jako povinném na koňském portálu EQUICHANNEL.cz i na stránkách společnosti Dibaq a.s., a to na dobu neurčitou.


Podmínky pro soutěžící

Soutěže se mohou zúčastnit řádně zaregistrovaní čtenáři EQUICHANNELu, kteří mají trvalý pobyt a koně ustájeného na území ČR. Vzhledem k nutnosti osobního kontaktu výživáře s koněm a vámi bohužel nemůžeme zapojit do soutěže naše čtenáře na Slovensku ani v jiných zemích, velice se vám omlouváme.

Pisatel příběhu musí být majitelem koně, což doloží zaslanou kopií průkazu původu koně. Zároveň se písemně zaváže, že souhlasí se zveřejněním příběhu a že bude dodržovat navržená doporučení výživáře. Pokud není majitelem, musí přiložit výslovný a ověřený písemný souhlas majitele koně, že majitel koně souhlasí se zveřejněním příběhu, zaslaných materiálů a zavazuje se spolupracovat s odborníkem a redakcí na následné péči o daného koně.
(Podpis vám ověří na každém obecním úřadu nebo nově na vybraných poštách se službou Czech Point.)

Čtenář dodá redakci příběh svého koně, psaný libovolnou formou, o minimálním rozsahu 2 stran A4 ve wordu. Příběh MUSÍ obsahovat následující údaje, tučně jsou odlišeny ty, které budou vždy veřejné:

Ostatní údaje můžete sami rozlišit na veřejné a neveřejné ve vašem článku a upozornit nás na to, co zveřejňovat nechcete. Respektujeme vaše soukromí.

- Výžeh, jméno, plemeno, věk a pohlaví koně. (Výžeh ani pravé jméno nemusí být na přání majitele koně zveřejněny, ale redakci musí být známy. Jméno lze pro publikaci použít i „domácí", neoficiální, případně přezdívku.)

- Jméno a příjmení majitele koně, trvalé bydliště, kontaktní telefon, kontaktní e-mail, místo ustájení koně. (Tyto údaje nemusí být na výslovné přání majitele koně zveřejněny, ale redakci musí být známy.)

- Hmotnost koně (před i nyní) pokud je známa, případně obvod hrudníku.

- Jak je kůň nyní krmen (složení, četnost, variace) a jak potravu přijímá. Uvést značky krmiv a doplňků, jsou-li a váhu jednotlivých složek denní krmné dávky (ne objem). Zvážit seno (žádné „jedny vidle" nebereme)!

- Využití koně (jakou měl a nyní má zátěž), denní režim, způsob ustájení (druh ustájení, možnost pobývat venku, pobývat ve stádě - pokud ano, pak složení stáda a vazby, postavení daného koně v něm).

- Přesný název nemoci koně, případně prostě co nejpodrobnější popis problému.

- Co nejpřesnější popis stavu koně na začátku problému/příběhu a aktuální stav.

- Popis již proběhlých vyšetření a ošetření (zubní péče, odčervení ad.)

- Případně jakoukoliv další související dokumentaci, která může uchopení problému pomoci - výsledky vyšetření, rentgeny, doporučení vašeho veterináře

Zasláním příběhu do soutěže pisatel zároveň souhlasí s jeho zveřejněním na koňském portále EQUICHANNEL.cz. Vybraní výherci zároveň souhlasí se zveřejněním svého příběhu na stránkách společnosti Dibaq a.s.

Uvědomte si, prosíme, že výhrou v soutěži získáte naprosto individuální péči v hodnotě několika desítek tisíc korun a nespočet hodin, po které se vám bude věnovat odborník na výživu. Je tedy naprosto nezbytné, abyste mu poskytli i vy oplátkou co nejvíce informací a abyste poté dodržovali jím doporučená opatření!


FITMINPROFIL PARTNERA SOUTĚŽE

Výživový program značky Fitmin, vlajková loď produktového portfolia společnosti Dibaq a.s., vznikl na základě praktických poznatků a stálých konzultací s předními odborníky na výživu. Fitmin řeší výživu komplexně nejen s ohledem na to, co zvířatům chutná, ale zejména co v souvislosti se svým způsobem života skutečně potřebují.

Fitmin pro psy je výživový program kompletních krmiv, sestavený s ohledem na fyziologické odlišnosti psů v různé fázi jejich života. Dělí se do tří základních skupin podle velikosti jednotlivých plemen psů v jejich dospělém věku a odlišných nároků na výživu. Zvláštní skupinu pak zaujímají krmiva pro kojená (mléko) a odstavovaná (kaše) štěňata a krmiva pro sensitivní psy. To, že Fitmin vnímá výživu psů jako celek, dokazuje další část této produktové značky, speciálně složené krmné doplňky, zohledňující vyšší nebo speciální nároky jednotlivých psů a respektující jejich individualitu. Díky takto širokému sortimentu nabízíme výživu doslova „šitou na míru" každému psovi.

Fitmin pro kočky je moderní výživový program, vycházející z běžného chování majitelů koček, kteří kombinují suché a mokré krmivo, aby dopřáli své kočce chutnou a pestrou stravu. Fitmin = kombinovaná výživa, která spojuje výhody a eliminuje nedostatky obou druhů krmiv. Nabízí kombinaci suchého krmiva - granulí a kapsiček s vlhkou stravou. Výživový systém Fitmin pro kočky je svojí optimální denní dávkou a pestrým surovinovým složením tím správným řešením pro zdraví každé kočky.

Výživový program Fitmin pro koně potvrzuje celkovou filozofii této značky a to je dávat zvířatům jen to, co skutečně potřebují. První částí programu je stavebnicový systém, který spolu se statkovými krmivy dodá vše s ohledem na věk, kategorii nebo intenzitu zátěže. Druhá část programu je tvořena speciálně sestavenými doplňky, určenými k přirozenému řešení zdravotních a dietetických problémů koní ještě před návštěvou veterináře. Třetí částí jsou pochoutky, sestavené v souladu s filosofií celého systému. Vyvážená a zdravá pochoutka má v životě zvířete nezpochybnitelné místo.

Fitmin používají špičkoví chovatelé a veterináři. Zákazníkům poskytujeme komplexní servis včetně bezplatných konzultací a poradenství. Na základě zhodnocení potřeb našich zákazníků jsme schopni upravit nabídku podle individuálních požadavků. Výrobky značky Fitmin najdete v široké síti prodejen zákazníků společnosti Dibaq a.s., na www.dibaq.cz nebo na www.fitmin.cz.


.

Připojené obrázky

Ohodnoť článek:

1 2 3 4 5

Čím více bodů, tím lepší hodnocení.

Článek hodnotilo 5 čtenářů. Celkový počet bodů: 18.

Linkuj na:

Sdílej článek na Linkuj.cz Sdílej článek na Jagg.cz Sdílej článek na De.licio.us Sdílej článek na Connotea.org Sdílej článek na Facebook.com